gebelikte gelen kahve telvesi seklinde gelen akıntılar

lawyers

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
2
0
merhabalar arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim sürekli kahve telvesi seklinde akıntılarım oluyor ara arada kahverengi lekelenmelerim oluyor bunlar çok canımı sıkıyor.sizce neden kahve telvesi gibi akıntılar oluyor yaşayanlar var mı?Ne yapmalayım yardımlarınızı bekliyorum..

arkadasım korkutmak istemem ama bnden tavsiye doktora git bnmde oyle oldu doktor hap verdi düsük tehlikesi diye 10 gün oyle kahveengi leke geldi dün kanamam oldu bebegimi kahbettim bnmde 7 haftalıktı bnm en büyük pişmanlıgım ilk geldiginde gitmedim gitseydim belkide hastanede yatırırlardı bebegim gitmezdi.

merhabalar arkadaşlar ben 5 haftalık hamileyim sürekli kahve telvesi seklinde akıntılarım oluyor ara arada kahverengi lekelenmelerim oluyor bunlar çok canımı sıkıyor.sizce neden kahve telvesi gibi akıntılar oluyor yaşayanlar var mı?Ne yapmalayım yardımlarınızı bekliyorum..

canım yapacagın sey en kısa zamanda dr a gitmek su an dinlenmen lazım o akıntı eski kan dusuk tehdidi ben yasadım kanamamda oldu bebegim gitmedi cok sukur:nazar: saglıklı bebekse ve en onemlisi Allah verecekse bisi olmuyo stres yapma bol su ic rahmin kasılmasını onlermis

benim de olmuştu canım ama bebeğime bişey olmadı çok şükür...hemen dr a git..ihmal etme..büyük ihtimalle progestan verecek...düşük önlemek için...yatıp dinlen..iş falan yapma sakın...bol bol da su iç...geçmiş olsun...

canım sakın korkma eğer bir iki günden fazla devam ediyorsa doktora görün ama hiç kalkmadan yat benimde öyle oomuştu çok korkmuştum doktorumu aradım sadece yatıp dinlenmem gerektiğini söyledi bi 6. haftada bide 11. haftada geldi ama çok şükür ilaç kullanmama gerek kalmadan geçti şimdi 25. haftadayım sen yinede doktora görün ama en önemlisi yat dinlen bebeğin yerleşme kanaması da olabilyomuş...

benım hamıllelıgımın ilk ayından berı hıc gecmedı..hıcte panık olup sormadım doktoruma..34 haftamdayım halada var...br sorun olsa her kontrolde bakıo sölerdı dıe dusunuyom ama...sadece bu hafta yat sadece wc kalk dedı..karnım şişmiş çok ult grntu cok bızuktu...belkıde panık olmamaı istemıo..

benimde oldu ilk iki ay doktor progestan verdi istirat etmemi söyledi ama bu kanamaların sebebi yumurtaların yerlesmesindende olabiliyormus sanırım doktoruna danıs hemena.s.

canım benimde başıma geldi kahve telvesi gibi düşük riski olabilir.

Kizlar konu eski ama benim de ayni şekilde oldu kahve telvesi gibi.dr um bebeğin çok saglikli kese de oyle diyor ama ben yine de bu lekelenmelerim geçmeden rahat bir uyku uyuyamayacağimi biliyorum.9 ay bu lekelenmeleri yaşayanlar var inşallah oyle olmaz.:110:

X