Bölgesel İncelme Blgesel zayflama (masaj ya forml)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

AyseniL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2007
81
0
43
Kızlar bu formül tamamiyle belden diz kapaklara kadar olan alt kısmımız içindir;

Bölgesel zayıflama ve selülit sorunları için geliştirmiş bir masaj yağımız var. Bahsettiğimiz bitki özlerinden oluşan yağ masaj halinde sorunlu bölgeye uygulandığında o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Yapılan masajın da etkisiyle lenf kanalları ile vücuttan idrarla atılmasını sağlıyor. Ayrıca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı özelliği de vardır. Aşağıda belirtilen yağların hepsi %100 saf doğal yağlardır. Piyasadaki sentetik karışımlı bitkisel kokulu yağlardan değildir. Bu masaj yağını evde kendiniz uygulayabileceğiniz gibi, profesyonel bir masör tarafından da uygulatabilirsiniz. Birçok güzellik merkezinde de uygulanan, saf bitki özlerinden oluşan bu yağ karışımı yaklaşık 10 – 15 uygulamada bölgesel zayıflama ve selülit sorunlarının giderilmesinde çok iyi neticeler vermektedir. İçeriğinde şunlar var: Susam yağı, badem yağı, portakal kabuk yağı, limon kabuk yağı, kekik yağı, mersin yağı, defne yaprağı yağı, biberiye yağı Bu ürün, gün aşırı sorunlu bölgeye masaj şeklinde uygulanıyor. 20-30 dakika sürülen bölgeyi sararak sıcak tutmakta fayda var. Sürülen bölgede en az 2 saat kalmalı, sonrasında yıkanabilir. (Gece yatmadan önce uygulayıp, sabah yıkama suretiyle de kullanılabilir.)

Bu arada ben daha denemedim, sadece nette okumuştum ama deneyebilirim heran..

Bu arada ben daha denemedim, sadece nette okumuştum ama deneyebilirim heran..

BEN BU KARISIMI 2 YIL ÖNCE DENEDİM.AKTAR BİR AKRABAMIZ VAR O HAZIRLAMIŞTI.SELÜLİT KONUSUNDA CİDDİ Bİ ETKİSİ OLMADI AMA UYGULANAN BÖLGEDE CİLT, BEBEK TENİ GİBİ OLUYO:1yes2:

aysenil canım paylaşımın için sağol ya benim sorunum üst kısımda bende diet ve spor yapınca hemen alt kısmı veriyorum üst için bi önerisi olan varmı?

bu yağları ne ölçüde karıştırıyorsunuz? hangisinden ne kadar daha ayrıntılı yazabilir misiniz? ciddi bir selülit problemim var ve kilolarımla birlikte onlardan da kurtulmak istiyorum.

ben karıştırma işini enjektörle yapıyorum hepsinden eşit miktarda çekip boş rolon kutosona koyup öyle kullanıyorum. rolonun bilyesi döndükçe heryere eşit dağılıyor aynı zamanda da ekonomik oluyor.bu yağlar malum pahalı başka türlü dökülme ihtimali fazla.90 gün kullandım şişe boşaldı yarın yeniden doldururum artık.bir de gece yatarken sürecem bundan sonra,

ben karıştırma işini enjektörle yapıyorum hepsinden eşit miktarda çekip boş rolon kutosona koyup öyle kullanıyorum. rolonun bilyesi döndükçe heryere eşit dağılıyor aynı zamanda da ekonomik oluyor.bu yağlar malum pahalı başka türlü dökülme ihtimali fazla.90 gün kullandım şişe boşaldı yarın yeniden doldururum artık.bir de gece yatarken sürecem bundan sonra,
güzel fikir vallahi. roll on şişesi. peki 90 günün sonunda ne oldu nasıl bir değişiklik var? bunlarla ilgili biraz daha ayrıntılı yazsan ne güzel olurdu zambakçım.

arkadaşlar masaj yaparken ne kadar bastırırsam o kadar iyi düşüncesi yanlışmış hafif harketlerle bölge hareketlendirilmeliymiş. masaj yapıldığında bölge kızarıyorsa orada kan toplanmış demektir ki bu kötüymüş. önemli olan hafif ve bastırmadan 10 15 dk masaj yapmak kızartmadan mümkünse :)

ben bunu deniyorum hakikaten faydalı bugün 11. gün hergün üşenmeden yapıyorum inşallah 1 ay devam edeceğim an az.benim basen çok dağınık biraz şekilelendi ayrıca tenimde yumuşacık oldu.ben yağlardan sonra doğal lifle iyice yosun sabunuyla lifliyorum.deneyenler lütfen hadi görüş paylaşalım

:Roflol:
güzel fikir vallahi. roll on şişesi. peki 90 günün sonunda ne oldu nasıl bir değişiklik var? bunlarla ilgili biraz daha ayrıntılı yazsan ne güzel olurdu zambakçım.

ayyyyyy utandım şimdi yanlış yazmışım 90 değil 10 gün kadar olmuştu o zaman şimdi 11-12.gündeyim:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

arkadaşlar masaj yaparken ne kadar bastırırsam o kadar iyi düşüncesi yanlışmış hafif harketlerle bölge hareketlendirilmeliymiş. masaj yapıldığında bölge kızarıyorsa orada kan toplanmış demektir ki bu kötüymüş. önemli olan hafif ve bastırmadan 10 15 dk masaj yapmak kızartmadan mümkünse :)

Ender saraç'tan duymuştum ben iyice kızartılmalı diye sebebininde kandolaşımını hızlandırılması olarak biliyordum ama en iyisi bi cildiye uzmanına sormak.bilgi için teşekkürler ama benim yağlar öyle nazik davranılarak eriyecek gibi değilki:sm_confused: :1no2:

:Roflol:

ayyyyyy utandım şimdi yanlış yazmışım 90 değil 10 gün kadar olmuştu o zaman şimdi 11-12.gündeyim:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

ay canım utanılacak ne var. üzülme niye üzülüyosun. 90 gün deyince ben de merak ettim haliyle:) epey bi zaman geçmiş diye:) e 12 günde bile fark etmiş baksana. ben daha alamadım bunları yarın alayım da başlayayım bari. bir de sinir oldum kendime boş roll on şişesi bi sürü vardı. hepsini atmışım. başka zaman olsa hepsi ortalıkta olur şimdi bi tane bulamadım. şimdi ben bu yağların hepsini mi alıcam. bi de onu söyleseniz burada bir sürü yağ var.

nihayet bugün yağlarımı alıp karıştırdım ve sürmeye başladım. ama şu anda evin içi buram buram kokuyor :bbo: bu kokudan zehirlenen yok di mi :Roflol: hakkımda hayırlısı inşallah. bakalım ne işler başarıcam. bugün biiirrrrrr :)

Ben bu yağı taa İstanbul'dan getirttim.Hakikaten işe yarayacak gibi görünüyordu.(Yalnız masaj yaparak sürdükten sonra sıcak tutmak lazım.)Amma velakiiin,kokusu çok keskin.Sürünce insan içine çıkamıyordum.En sonunda eşimin ööğğkk bu ne koku laflarından usanarak sürmeyi bıraktım.Halbuki 10.seans sonrası ölçtüğümde 2 cm göbişten verdiğimi görüp sevinmiştim.Düşünsenize,spor yok zahmet yok,sadece günaşırı masaj yaparak sürüyorsun,sonraaaa yağlara elveda!!Ama kokusu çok keskin kaarrdeşiim!!...

KISLAY KISLAY NOLAYSINIZ BANADA SÖYLEYİN NEDİY NU YAF BENİM GÖEK VAY BİDE DİZLERİMİN ARKA KISMINDA ÇATLAKLIKLAR VAR BU YÜZDEN HİÇ KISA ETEK GİYEMİYOM BANADA BİR FKİR VERİN GÖBEK VE ÇATLAKLARIM İÇİN YAZA DÜĞÜNÜM VAR AMA KENDİMİ İĞRENÇ HİSSEDİYORUM:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

göbüşşşş için bol bol yağsızzzz yoğuurtt, çatlaklıkların içnde güzel bi krem bence canım başka yolu yok gibi, harika kremler var kaliteli bence işe yarayacaktır, hiç stresee filan girme sen tamam mı bebişş :teselli:

Canim Ya Burda Yazan Yağlarin Faydasi Olmazmi Ki Yada önerdiğiniz Krem Varmi Benim Bilgim Yok Kremler Hakkinda Falan

evet ya krem diyosunuz ama isim de yazın hangisi :sm_confused: .ben benim yağlanmada 2 hafta oldu bacaklarım incelmiş dün kıyafetlerimden farkettim nasıl mutlu oldum :teytey: :teytey: :dance: .devam edelim kalçama sürmüyordum şimdi oraya da kullanıcam

X