Cilt Bakımı Ürünleri Arko ürünlerini tavsiye edermisiniz ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Rana_Yurdanur

Sevgi ispat ister
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
168
0
Arkonun bütün bu ürünlerini nasip olursa 1 ay sonra Türkiye geldiğim zaman alacağım, ama önce sizin görüşlerinizi almak istiyorum. Bana yardım edeceğinizi umuyorum.

Sabunlar.
sabun_arko_24.jpg

sabun_arko_25.jpg

sabun_arko_26.jpg

Kremler.
arko_11.jpg

arko_32.jpg

arko_23.jpg

arko_24.jpg

arko_39.jpg

arko_40.jpg

arko_42.jpg

arkodan memnunum acıkcası...meyveli el kremlerini ve peeling yüz sabununu kullanıyorum degişiklik olsun diye dove salatalıklı yüz sabununu kullanmaktayım o daha bir iyi geldi sanki cildime kurutmuyor yani, peeling sabun biraz fazla kurutmustu umarım yardımcı olabilmişimdir a.s.

cnm eğer cildin yağlıysa lacivert kutuda olan gece bakım kremini ve sabununu sakın deneme,krem çok yağlı yani vazelinden farkı yok,sabun ise çok kurutuyor,ellerime ve topuklarıma kullanıyorum ben kremini,oralara ii geliyor ama,yinede sen bilirsinsengözlerimebaksanab

arkodan memnunum acıkcası...meyveli el kremlerini ve peeling yüz sabununu kullanıyorum degişiklik olsun diye dove salatalıklı yüz sabununu kullanmaktayım o daha bir iyi geldi sanki cildime kurutmuyor yani, peeling sabun biraz fazla kurutmustu umarım yardımcı olabilmişimdir a.s.

Ben Dovenin orijinal olan sabununu kullanıyorum biraz kurutuyor, birde salatalıklı olanını alıp deneyim, arasındaki farkı merak ediyorum varsa.
Teşekkürler canım
.

cnm eğer cildin yağlıysa lacivert kutuda olan gece bakım kremini ve sabununu sakın deneme,krem çok yağlı yani vazelinden farkı yok,sabun ise çok kurutuyor,ellerime ve topuklarıma kullanıyorum ben kremini,oralara ii geliyor ama,yinede sen bilirsinsengözlerimebaksanab

T-bölgem yağlı ama yüzümü suyla yıkayınca sudan dolayı yanaklarım kuruyor biraz. Ellerim kışın çok kuruyor, o zaman ellerime iyi gelir.
Teşekkürler canım
.

ben arko kullanmıyorum
sadece eşantiyon gelmiş bir yoğurtlu böğürtlenli krem var arada onu kullanıyorum
kendim para verip almazdım sanırım
yoo krem fena değil de arko bana itici geliyor
mesela nivea da itici gelir bana:)

ben kullanmıyorum.. sabun yerine dalin bebe şampuanı ile temizliyorum cildimi.. sabun içermiyor oda zaten. krem olarak ta kayısı çekirdeği kremi kullanıyorum. kremde arko ve nivea bana da itici geliyor.. süprizzzzz

Meyvelı arko kremı kullandım kısa bı zaman yaglanma yÜzÜmÜ yaĞlandırdı bıraktım bende,ellerıme kullanıyorum normalde sevıyorum arkoyu.

el kremleri guzel ozellikle bogurtlenli olani cok guzel kokuyor. ama yuz icin tavsiye etmen yuzumuz daha hassas oldugu icin zararli olabilir. bende tuylenme yaptigini duymustum.

bnde arkonun kremleri tüylenme yapıyor diye duydum. ama ben böğürtlenli el kremını kullanıyorum gayet memnunum. yüzüme kullanmadığım için tylenme konsunda bşiy diyemeyeyecğim :KK3:

bence yüzün kuruysa sabun kullanma asla, neli olursa olsun kurutur benim de t bölgem yağlı yanaklarım da kuru, yaptığım deneme yanılmaların sonucunda doğrıyu buldum :

sadece t bölgem için innova beaute mask kullanıyorum 30 tl ye aldım ama 1 yıl gider dediler gerçekten de gider o kadar. yüz yıkama için kuru ciltli olduğun için yumuşak bir köpük kullanmalısın ben aynı markanın beyaz rekte nemlendirici köpüğünü kullanıyorum üzerine de vichy aqua termal kremini kullanıyorum :nazar:

yani allah nazardan saklasın misler gibi ışılşıl oldu cildim , arkoyu yüz için tavsiye etmem, vucut için de kullandım güzel kokuyor düşünebilirsin 2::2:

illa çok pahalı dünyaca ünlü markalara rağbet etmek yerine Türk mallarını kullanmalı........... ki arko evyap firmasının bir ürünü yani çok uzun yıllardır bu piyasının içinde.....yurt dışına ihracatı çok fazla olan bi firma........ ürünleri oldukça da güzel hiçbir sorun yaratmıyor kesinlikle tavsiye ediyorum herkese :KK62::KK62::21:

illa çok pahalı dünyaca ünlü markalara rağbet etmek yerine Türk mallarını kullanmalı........... ki arko evyap firmasının bir ürünü yani çok uzun yıllardır bu piyasının içinde.....yurt dışına ihracatı çok fazla olan bi firma........ ürünleri oldukça da güzel hiçbir sorun yaratmıyor kesinlikle tavsiye ediyorum herkese :KK62::KK62::21:

innova lisansı yurtdışından alınmış ama Türkiye' de üretilen bir marka barkodu 869 ile başlıyor bilgin olsun, bu duyarlılığın da hoşuma gitti keşke herkes böyle düşünse :KK66: benim cilt tipim konuyu yazan arkadaşla aynı, o yüzden methettim, tabi ki arkonun iyi olduğuna bişey demiyorum ama beim cildime yaramadı malesef

X