Bebek kaçıncı haftada dönüyor

eftelyaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
2.934
19
38
kızlar doktora gittim 33. haftadasın dedi ama bebek yan duruyor dedi dönebilir ama sen yinede kendini hazırlama bu haftada yan durmaması lazımdı dedi sizce döenermi ne zaman döner

bende 33. haftalığım.29 da döndü erken döndü benimki.30 haftadan sonra yerleri dar olduğu için büyük ihtimal dönmez..istisnalar var ama genelde dönemezlermiş..ama seninki yan tam makatta değil...belki döner.senin bebişte ne yaramazmış...ilk defa duydum yan duranı..bak sen tosuna...

bende 33. haftalığım.29 da döndü erken döndü benimki.30 haftadan sonra yerleri dar olduğu için büyük ihtimal dönmez..istisnalar var ama genelde dönemezlermiş..ama seninki yan tam makatta değil...belki döner.senin bebişte ne yaramazmış...ilk defa duydum yan duranı..bak sen tosuna...

canım benim kızım biraz cadı sanırım doktoraa gidiyoruz uyuyor yüzünü göstermiyor doktor o kadarda uğraşıyor ama niyetii yok onun için yan olmasınada şaşmıyorum

benim 32.hafta kontorlumde bebek kanala yerleşmiş dedi, gözlerim büyüdü birden, doktor halimi görünce normal dedi, olması gereken birşeymiş...

benımde yerleşti 33 de...sadece wc kalk yat bu hafta dedı öle yaptım..bu haftada dıkkt etcem..

arkadaşlar bende 26+2 oldum bende tam olarak bilmiyorum ne zaman döner bu gittiğimde konuşmayı düşünüyordum doktorumla bu konu hakkında ama gittiğimde belkide dönmüş olucak oğlum bilgiler için teşekkürler

kızlarrrr benimde 27+5 günlük oğlum kafası aşağıda kontrole gittiğimde doktor dönebilir tekrarösterdi makata başaşağı yine gelebilir demişti bakalım ne olucak yüzünü bizde göremedik göstermedi kereta çevirmiyormuş ama doktor pipisini gösterdi annem eşşek kadar dio gülüyokaydirigubbakcemile3delikafaduldendelikafadulden ölemidir ki!.........

eftelyam sana sezryan yolları gözüküyor..beben dönerse yaz..inşallah döner...

canım doktorda öyle dedi bebek dediğin ya kafası aşağıda olur ya ayağı senin kız yan yatıyor sen sezeryan olma ihtimalini düşün dedi.benimki cadı cadı :eek: :emir_bebek::CüvCüv:

benim kızım 28 haftalıkken dönmüştü doktorumda şaşırmıştı çok akıllı bi kız nerde durucağnı çok ii biliyor demişti..
ama merak etme canım bizim haziran annlerinde bu haftalarda dönenler oldu
allah hayırrlı doğum nasip etsin

hiç canını sıkma cnm son haftada bile dönen bebekler varr benimde 31. haftada döndü inş dönerr hayırlı doğumlar hepimize:CüvCüv:

yaaa kızlarr bişey sorucam, öncelikle Allah sağlıkla yavrularımızı kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah...
Siz bize göre daha büyüksünüz ben 21+2 yim bebeğim kafası aşşa duruyodu en son gittiğimizde, dr. herşey normal demişti, sizinkilerin hep ayakları aşşadada 32 haftada falanmı kafası aşşa dönmeye başlıyor? beni aydınlatırmısınız?

arkadaşlar benimki de32 de hastaneye yatmıştım enfeksiyon yüzünden yan dönmüştü dr döner tekrar dedi iki hafta sonra dönmüştü başaşağı idi. bilmem yine yan gider mi ama dr keyfine bağlı diyo

kızlar doktora gittim 33. haftadasın dedi ama bebek yan duruyor dedi dönebilir ama sen yinede kendini hazırlama bu haftada yan durmaması lazımdı dedi sizce döenermi ne zaman döner

ablamında ilk cocugunda boyle olmustu. ama o 37.haftada yandı hala tam donmemisti sezeryanla aldılar.umarım seninki doner

Kılzarr peki bebişlerinizin döndüğünü hissettiğiniz oldumu

yani kontrole gidiyorsunuz bebek normal pozisyonda duruyo
diğer kontorole gidene kadar içinizde çoşkulu bir hareketlenme oluyo
ve tekrar kontrole gittiğinizde doktor bebeğinizin döndüdüğünü söylüyo ve sizde evet demekki gecenki tepişmeler dönmek için dediğiniz oldumu hiç

Kılzarr peki bebişlerinizin döndüğünü hissettiğiniz oldumu

yani kontrole gidiyorsunuz bebek normal pozisyonda duruyo
diğer kontorole gidene kadar içinizde çoşkulu bir hareketlenme oluyo
ve tekrar kontrole gittiğinizde doktor bebeğinizin döndüdüğünü söylüyo ve sizde evet demekki gecenki tepişmeler dönmek için dediğiniz oldumu hiç

canım benimki bugüne kadar hep yan yattığından bilemiyorum ama bebeğin döndüğü hissediliyor dediler bana hem çok hareket ediyormuş hemde hareket sırrasında bulantı yapıyormuş

X