Şu bölgeyi eritmek için hangi hareket yapılmalı? Nasıl erir bu?(Resimli)

olu_gelin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
1.392
3
ya arkadaşlar.. nedense şu kırmızıyla çizdiğim bölgemde yağlanma gibi bişey oldu.. askılı badi giyemiyorum bu yüzden iğrenç görünüyo.. orda sanki ayrı bi parca varmış gibi yağ var.. nasıl eritebilirim burayı ben? nolur bşiy söyleyin :'(

naomiwatts.jpg

ooooooooooooooofffffffffffffffffffff:a015: bilen birileri yok mu yaaa senağlama senağlama senağlama

kollarını havaya kaldırıp yukarı yukarı esnetmeyle işe baslayabılırsın.

sonra triceps hareketleri 2kg agırlıkla.tek kol belde. tek kol havada. ensene indir kaldır. 12 kesle baslayıp arttırılabilir.

gene agırlıklar elinde gögüs hizanda elleri bulustur ve geriye ac kolları. 12 kesle baslayıp arttırılabilir.

bence işe yarar.

ya işte duvar karşı ayakta dur ellerinini duvara koy ve ellerin birbirine baksın yani ellerinin parkmakları ve mekik çeker gibi yap, yani mekiği yerde değilde duvarda çeker gibi, ayrıca bildiğim kadarıyla yerde aynı şekilde çekilen mekikte işe yarar,
yerde dizlerinin üstünde dizlerin ve kolların birbirine paralel, kedi pozisyonumuş bu ve yine ellerini birbirne çevir dirseklerini kırarak yere yaklaş ve uzaklaş, ayrıca ebru şallıyı izle anlatmakla tam olmuyo, o yapıyo bu hareketi

ya işte duvar karşı ayakta dur ellerinini duvara koy ve ellerin birbirine baksın yani ellerinin parkmakları ve mekik çeker gibi yap, yani mekiği yerde değilde duvarda çeker gibi, ayrıca bildiğim kadarıyla yerde aynı şekilde çekilen mekikte işe yarar,
yerde dizlerinin üstünde dizlerin ve kolların birbirine paralel, kedi pozisyonumuş bu ve yine ellerini birbirne çevir dirseklerini kırarak yere yaklaş ve uzaklaş, ayrıca ebru şallıyı izle anlatmakla tam olmuyo, o yapıyo bu hareketi

güzel bir anlatım olmus ve bence de etkılı bır yöntem. fakat ben bunun adını duvar şınavı olarak bılıyorum.

güzel bir anlatım olmus ve bence de etkılı bır yöntem. fakat ben bunun adını duvar şınavı olarak bılıyorum.

:roflol::roflol::roflol: haklısın ya, yanlış yazmışım, bi baştan uyarsana, duvarda mekik mi olurkaydirigubbakcemile3

göğüs ile kolun arasındaki bölge yaz geldi tişörtler giyince çıkıntı olarak görünüyor askıları yanlardan kalın şekilde olan südyenler var onlardan kulllanılsa hem zamanla düzeltir hemde görünüm düzelir bunun haricinde kolları dairesel hareketlere ve yukarı arkaya hareketlerini yaparak yok etmeyi düşünüyorum başka önerileri olan varsa yazabilir

X