Sivilceli Ciltler sivilcelere sudan ucuz kanıtlanmış kesin çözüm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

WOMAN

Nirvana
Pro Üye
30 Mart 2009
13.033
57.710
kıslar meraba,

sivilceli ciltler ve çözümleri konusunu neredeyse baştan aşağıya okudum, atlamış veya gözden kaçırmış olabilirim ama benim seneler önce çılgınlar gibi çıkan ergenlik sivilcelerime uygulamış olduğum ve kesin çözüm olan maskem yazmyordu. ben bu maskeyi bir biyologdan öğrenmiştim. işte formül:

bir kaba (küçük bir kase ideal) bebe pudrası ve üzerine saf gülsuyunu döküp karıştırıyorsunuz (krem kıvamında olacak) ve bu karışımı göz çevreniz hariç tüm yüze sürüyorsunuz.

15-20 dk sonra ortalama (sıcaklığa göre değişecektir), yüzünüze sürdüğünüz maskede çatlaklar oluşunca yıkayacaksınız.

benim cildim karmadan yağlıya dönük olduğu için işlemden çok kurumuyordu; ancak normal ve kuruya dönük cltlerde kuruma olabilir. bu durumda tabi ki yağsız nemlendiricinizi süreceksiniz kaydirigubbakcemile2

tercihen her seferinde taze olmalı ama uğraşamam diyorsanız artan karışımı buzdolabında saklayabilirsiniz ve tekrar kullanmak için gülsuyu ile sulandırabilirsiniz. sivilceler kuruyana kadar günde 1 kere kullanın ve sivilcelerden kurtuluuuuuun hihoyyyt

not: maalesef ben bu formülü çok geç öğrendim, neredeyse ergenliğin sonunda kafamçokkarıştı ve sivilcelerimle zamanında çok oynadığımdan yüzümde izler kaldı, şimdi deli gibi onlarla uğraşıorum :1no2:

nacizane tavsiyem, gerekirse ellerinizi bağlayın ama sakın oynamayın sivilcelerinizle ve en kısa zamanda da bu formulü uygulayın delikafadulden

hadi kolay gelsiiiiin a.s.

ben de yapayım bu karışım ya hem kolaymış da sağol arkadaşım a.s.
sen bi gülsuyu markası önerebilir misin peki?

kızlar ben yapalı çok olduğu için o zaman ne marka kullanıdum, nerden alıodum hatırlamıorum tabi ama ben 2 hafta önce falan tonik niyetine kullanmak için aldım aktardan, baya da güzel çıktı. ben rosense in gülsuyunu aldım, 9 ya da 10 tl idi. sanırım bu marka bi çok yede satılıo, bulabilirsiniz sanırım. ben alırken içeriğine bakmıştım, saf yazıodu sırnaşık şey

yıkayınca bembeyaz bi surat çıkıo ortaya, fazla yağı da alıo,bebek gibi. cildinizin yapısına göre de 2-3 güne sivilcelere byeeee diosunuz delikafadulden

bende de sivilce var cnm imex krem kullanıorum ama pek işe yaramadı. doğal pek bişi kullanmamıştım bide bunu deneyeyim.. nemlendirici olarak ne önerirsini kızlar? cildim karma bnm. ne marka kullanıosunuz?

bende de sivilce var cnm imex krem kullanıorum ama pek işe yaramadı. doğal pek bişi kullanmamıştım bide bunu deneyeyim.. nemlendirici olarak ne önerirsini kızlar? cildim karma bnm. ne marka kullanıosunuz?

cnm biotherm alma da ne alırsan al, walla çok kötü hakkaten :1no2: bende şu anda ddf var, fena değil. ama parana kıyabiliorsan (ben kıyamamıştım kaydirigubbakcemile3 ) caudile nin üzümlü bi nemlendiricisi var, tester ını kullanmıştım, süperdi. onu tavsiye ederim. 4 ay önce falan 99 tl idi :1shok:

cnm biotherm alma da ne alırsan al, walla çok kötü hakkaten :1no2: bende şu anda ddf var, fena değil. ama parana kıyabiliorsan (ben kıyamamıştım kaydirigubbakcemile3 ) caudile nin üzümlü bi nemlendiricisi var, tester ını kullanmıştım, süperdi. onu tavsiye ederim. 4 ay önce falan 99 tl idi :1shok:

saol cnm ama o da çokmuş ya.. bide ben küçük bi yerdeyim şuan herşeyi bulamıyorum.. bepanthen nası peki nemlendirici olarak kullanılabilir mi?

saol cnm ama o da çokmuş ya.. bide ben küçük bi yerdeyim şuan herşeyi bulamıyorum.. bepanthen nası peki nemlendirici olarak kullanılabilir mi?

sanırım kullanılabili ama emin diilim. hatta kk da okumuştum, bi arkadaşın sivilcelerine de iyi gelmiş. bepathen ya da bepanten die aratırsan blabilirsin sanırım forumda a.s

bir de kayısı çekirdeği yağı (kayısı yağı diil) çok güzel nemlendiriyormuş, bi gazla ben de aldım ama 1 kere sürdüm şimdilik. yani nasıldır henüz bilemiorum. bulabilirsen bi dene istersen :dance:

arqadasLar yüzDéqi siwiLceLerin asıL qenéL sebebi Yağ..YağLı CiLtLerde Cıkıor En Coq siwiLce..SiwiLceLerden KurduLmaq iCin onCéLikLe Yüzdéqi Yağdan KurtuLunması qerekiLdiini Düsünüorm.ßn bu Yüsdén biLdiiniz Sıradan SabunLardan KuLLandım.Sonuc=Süper..Yüzdéqi Yqağıda aLıor.SiwiLceLeri Kuruduo.ßunu DüzenLi Yapın..SonuCun qüzéL oLcaına Eminim..KoLay qéLsin:dance:

Eyüp sabri tuncerin gülsuyu da çok güzel tavsiye ederim...

bende onu kullandımcanım çok iyi gerçekten fiyatıda çok uygun 1 küsürmü neydi yakaydirigubbakcemile2 sonra salk gib başka aldım hiç değil ya ayyy yanişakkıdı eyüp sABRİ cildimi bebek gbi yapmıştı iki üç sivilcem vardı iki kullanmada yog ettisüprizzzzz

bepantol losyonun karma ciltler için çeşidi var tavsiye ederim.
Tüylenme falan da yapmaz...

arkadaşlar benim sivilcelerimden kurtulmak için tek yaptığım şey lavantayı kaynatıp onun buharıyla yüzüme buhar banyossu yaptırmak bende çok işe yaradı gerçekten 3günde bir yapıyorum hem de buhar olduğu için gözenekler açılıo gerçekten yüzün temizlendiğini hissediosun..

mrh arkadaşlar hepinizin derdini okudum bende bepanten'nin kremi kullanıyorum sivilce izleri için çok ii geldi ama bendede tüylenme yaptı bide rooccutane kullandığım için yüzüm çok kurudu ve gerildi bu kremde ii geliyo bepantol de kullandım ama oda çok yağlı geldi başka önerebilceğiniz kremler varsa sevinirimkaydirigubbakcemile2

arkadaşLar tavsiyeLerinizi oKudum benimde ekLemek isteyeceğim şeyLer var..
biLdiğimiz kuru soğanı ortadan 2 ye kesip yüzümüzün siviLceLi böLgeLerine pamuk veya kuLak çöpü yardımıyLa yada doğrudan sürüp 5-6 dakika bekLetip sonrada yıkayınız. biraz gözünüz yanıyor ama idare edin.. sonrasında siviLceLerin söndüğünü/kızarıkLıkLarın pembeye yakın bi renk aLdığını hatta beLLi bi zaman sonra kayboLduğunu göreceksiniz. ben hergece yatmadan bunu uyguLuyorum siviLceLerim gözLe görüLür şekiLde azaLdı... kremdi maskeydi uğraşmayın. Yüce Rabbimiz yarattığı her bitkide bir şifa sakLamıştır.. sevgiLer... :)

X