Sayfa: 1/41 12311 ... SonSon
Toplam 410 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aşılama İle Hamile Kalanlar

1. Konu Sahibi : tubix #1

Kahve Tadında ! Aşılama İle Hamile Kalanlar

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve yarın aşılamam yapılacak.aşılama sonrası özllikle yaptığınız bir şeyler var mı?bu benim ikinci aşılamam ilki tutmamıştı.ama bu kez nedense çok umutluyum.şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.:ecrin_bebek:

2. Konu Sahibi : tubix #2
    mercanayse Guest
    cnm bende bu ay çatlatma iğnesi olcam inşallah hamiş olurum ama olmasam yaşılama olcaz bakalım kısmet

3. Konu Sahibi : tubix #3
    canım Allah inşallah gönlüne göre verir.bende çatlatma iğnesi vuruldum bakalım bi kaç gün sonra sonuç belli olacak.ama hissediyorum hastalanacağım galiba bu ayda bişey yok anlaşılan.doktorum babada bu tedavi bittikten sonra aşılamaya geçeceğini söyledi.bakalım hayırlısı.inş.burada bir sonraki ay güzel haberlerin yer alır.

4. Konu Sahibi : tubix #4
    Alıntı mercanayse kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm bende bu ay çatlatma iğnesi olcam inşallah hamiş olurum ama olmasam yaşılama olcaz bakalım kısmet
    sağolun hanımlar Allah cümle evlat sahibi olmak isteyenlerin yardımcısı olsun.inşallah bende sizlerin güzel haberlerini alırım.dualarım sizinle:Saruboceq:

5. Konu Sahibi : tubix #5
    ben aşılamayla değil ama,
    hemen aşılamdan soınrakı ay kendılığımden hamıle kaldım.dr um kendınız denemeye devam edin yumurtalar uyarılmış durumda demişti.bildiği varmış adamın:)) şimdin 37 hftalık hamıleyım kısmetse 3 haftam kaldı.darısı başınıza inşallah.

6. Konu Sahibi : tubix #6
    Rabbim eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat versin inşallah.bizlerde bu mutluluğu yaşarız umarım.peki aşılamadan hemen sonra ilişkiye girdinizmi?

7. Konu Sahibi : tubix #7
    Alıntı tubix kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Rabbim eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat versin inşallah.bizlerde bu mutluluğu yaşarız umarım.peki aşılamadan hemen sonra ilişkiye girdinizmi?
    amin canım sağol.valla hayır girmedık.çünkü ben o ay ev taşıdım.ramazan bayramı tatılınde.habire eşimle ev yerleştirdik,e tabı umudumuz da yok ya hiç takmadık yumurtlama günü falan:) ama şundan emınımkı o bilinen klasık yumurtlama günlerinde hamıle kalmadım bence asıl o telaşta kafamdan çıkarmış olmamdı.hep dıyolar atın şu bebek fikrini kafanızdan dıye,hepinize ev taşıyın demıyorum tabı :)) ama gerçekten zihninizi başka bişiyle meşgul edin.haa bi de ben aşılama tutmayıp dsa regl olduğum ılk gun adaçayı içmeye başlamıştım,onu da burda okumuştum gene.etkısı var mı bilemem ama içtiğim ay hamıle kaldım.a.s.

8. Konu Sahibi : tubix #8
    Alıntı D-GABBANA kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    amin canım sağol.valla hayır girmedık.çünkü ben o ay ev taşıdım.ramazan bayramı tatılınde.habire eşimle ev yerleştirdik,e tabı umudumuz da yok ya hiç takmadık yumurtlama günü falan:) ama şundan emınımkı o bilinen klasık yumurtlama günlerinde hamıle kalmadım bence asıl o telaşta kafamdan çıkarmış olmamdı.hep dıyolar atın şu bebek fikrini kafanızdan dıye,hepinize ev taşıyın demıyorum tabı :)) ama gerçekten zihninizi başka bişiyle meşgul edin.haa bi de ben aşılama tutmayıp dsa regl olduğum ılk gun adaçayı içmeye başlamıştım,onu da burda okumuştum gene.etkısı var mı bilemem ama içtiğim ay hamıle kaldım.a.s.
    amin canım inşallah bugün aşılamam yapıldı bekliycez artık.ama ev taşımıycaz :)))inşallah kalırsam hamilelik deneyimlerini paylaşırsın artık :ecrin_bebek:

9. Konu Sahibi : tubix #9
    meraba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım..benimde bir yıldır bebişim olmuyo::(çok istiyorum bende..inş. isteyen herkese verir tez bi vakitte Allahım..unutmak çok zor bu konuyu ya..bi türlü kafamdan çıkarıp atamıyorumki..hep aklımda..her ay hamile kaldım zannediormkaydirigubbakcemile4

10. Konu Sahibi : tubix #10
    denemediğim şey kalmadı benimde..adaçayı,keçiboynuzu pekmezi, çörekotu-bal-tarçın karışımı,soğan suyu............

Sayfa: 1/41 12311 ... SonSon