Saç Rengi ve Saç Boyama bana hangi renk gider sizce??

Serencam83

ÖMRÜMÜN SERENCAMI
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
2.173
1.026
40
kızlar ben koyu kestane saçlara sahibim ve buğday tenliyim ama 2 hafta kadar öncede evde kumarala boyadım böyle oldu farkedilmiyor doğal olarak

[şimdi aşağıdaki renklerden hangisi gider eşim sarımsı bir renk istiyor ama kaşlarım ve saçlarım koyu nasıl açılacak tutmaz sanıyorum

acaba altın sarı renk denesem açılırmı şimdi amacım temel rengi evde tutturmaya çalışıp üstüne röfle attırmak çünkü bebeğim var o kadar uzun süre kuaförde kalamam napmalıyım sizce

Son düzenleme:
kumral yada açık kumral üstüne röfle attırmak istiyorum aslında ama bana gidermi yani kaşlarımı boyamam gerekirmi değikse ilk resim gibi daha koyu bir renk kullanmak zorunda kalacağım

sarı yapmayın bence ten renginize sıcak tonlar çok daha yakışır, karamel gibi mesela, ya da açık bir kahve tonu ama dore kahve mesela, sarı sizi soldurabilir diye düşünüyorum..bu benim fikrim...

gölge çok yakışırrr beyaz tenlisin:)ama bu renkte seni çok canlı göstermiş..elveda rumelide ki zarifeye benzettim seni:)bende gölge yaptırmadan önce saçımı kumrala boyadım öyle gittim kuaföre 40 dk da biter cnmm:)ama saç çok yıpranıyorrrr :KK43:

X