Ben de aldatldm..

eylul_su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2006
102
1
konuyu özletleyim:
eşim iş için şehir dışında bir süre orda kalacak. bizde gizli saklı olmaz diye düşünüyordum şifrelerimiz aynıdır. telefonlar ortadadır. ama son zamanlarda böyle bi gizem vardı tlf ortaya konmaz hep yandıdır. falan fılan neyse eşim yokken msn şifresini kırdım ve bazı arkadaşlık sitelerine kayıtlarını gördüm değişik msn adresleri falan. hele sitenin birine resmini koymuş bekar yazıyor beni sen çöz demiş kadın arıyormuş ve resimdeki gömleği ben almışım ona
şimdi ben dağıldım herşeyi düşünürdüm ama yerime başkasının konulacağını hayal etmezdim. ve diyorum sanalda bunu yapan kimbilir gerçekte neler yapmış..

haaa ben bu adamla 4 yıldır evliyim 6 yılda evlilik öncesi toplamda 10 yıl oğlum var 11 aylık.
bir haftadır bu durumu biliyorum ama önce içimde çözümlemem gerekli önce kendim bi karar vermeliyim biliyorum ama acıı işte sonuçta aldatmak şekli nasıl olursa olsun kafada başlayan bişey değil mi yani bunu düşünmek bile biten şeylerin olduğunu gösteriyor.. insan önce kendini suçluyor belki rahatlatmak için karşı tarafın saygınlığını zedelememek için kadın eksiktir bir konuda ama aynı şartlarda yaşamıyormuyuz ben ihtiyaç duymazken neden o duydu. oğlum çok küçük mutlu bir yuvada büyümeli. ama ben mutlu olursam ancak öyle onu mutlu edebilirim diye düşünüyorum. boşanmak çözüm mü bilmiyorum ama aşalanmış hissediyorum yerime başkasını koymuş yada koymayı aklından geçirmiş değersiz hissediyorum kendimi
ona söylemedim çünkü hep bir neden vardır değil mi bu neden de önce napmalıyım onu belirlemek istiyorum.. aklım hep başkasına dokunduğunda yad akonuştuğunda napmalıyım bilmiyorum

Bekar yazarak kendıne arkadas aradıgı belli,sanırım senı aldatmayı kafasına koymuş,acıkca konuş ve affetme derim...

Canım aynı durumu bende yaŞadım 17 yıllık evlıyım eŞım 3yılda bır aynı kadını buldu
onu bulduĞu zaman yataĞına kadar ayırıyo. 10 aydır ayrı yaŞıyorum ve kadın olduĞunu ımkar edıyo ÇÜnkÜ kadın evlı.Çocuklarına bakmıyo kısaca huylu huyundan vazgeÇmıyo.bız ayaklarımızın Üzerınde durmak zorundayız

hmm.. akil vermek gibi olmasinda
ben olsam konusurdum hatta konusmayi birak yüzüne vururdum kizarak.. nedemek ya hem evlisin hemde baskalarinda gözü var.. anlamiyorum bu erkekleri, madem gözün disarda niye evleniyosun, ya evlenip sadece karina ait olacaksin yada evlenmicek ve istedigin kisiye baakarsn kimsede karismaz biside diyemez.. allah allah sinirlerim zipladi bak yine..

valla benim de sinirlerim zıplamış durumda hemde nasıl ama konuşmadan önce ne yapıcağımı belirlemek istiyorum yani bunu kafamdan silmek zor bide şehir dışında iş için şimdi gelmesini beklemek lazım dimii
en zoru bunu hazmetmek ve doğru karar vermek güçsüz olup ağlayıp sızlamak istmeiyorum ama işte zor br kızlar çok zor

yinemi bi aldatılma olayı . . .yinemi bi kadın aldatılıo .ya ne diyim bu erkeklere. . . hergeçn gün aldatılma olayı tavan gösterio . . . bu erkekler ne yapmaya çalışıo . toplum olarak gelişelim dioruzda bu kadar demiyoruz be . bunlarda hiçmi Allah korkusu hiçmi acaba aynı şey benim başıma gelse diye bir düşünce yok . . . bi kere yapan birdaha yapar arkadaşım .walla zaten kendinde demşsn .kendisini bekar göstererk aldatmaya yelken açmş zaten . yazık çocuğuna .onun ne günahı var . . . off off :nazar: Allah islah etsn ne diyimmm

Son düzenleme:
Canım konuŞsanda kabul etmıcektır senı suÇlayacak bak gÖrÜrsÜn erkekler bunu yapıyolar buldukları bızden Çok gÜzelde deĞıl ınankı

Ve benım eŞım annesı kızkardeŞı babası gelmıŞ bÜtÜn eŞyalarımı gÖtÜrmÜŞ oĞlumun ÇalıŞma masasına kadar oĞlumun fartyadını unutamam ben nerde ders ÇalıŞacam dıye haykırması kulaklarımda ve 10 aydır babayı gÖrmÜyo

bu kaçıncı olay, daha da biteceği yok. aksine her geçen gün daha da artıyor. belkide biz aldatılıyoruz ama henüz öğrenmedikkötükedihüso

çok zor bir durum. ama bir yandan da çok şanslısınız. eşiniz şehirdışında. yani düşünmek ve mantıklı karar vermek için daha iyi bir ortam olamazdı sanırım.

konuşmak ne kadar akıllıca olur bilemiyorum. size kırk dereden kırk su getirir. boşluktaydım vs gibi.

şimdi şifrenisini kırdığınızı felan öğrenirse farklı yollar deneyebilir. nasıl öğrendiğinizi söylemeden bekar bir arkadaşınızın arkadaşlık sitesine bakarken eşinizin de oraya üye olduğunu gördüğünü sizi nasıl küçük duruma düşürdüğünü vs açıklayın. sakin konuşun. bağırıp çağırmayın.tabi bir şans daha vermek istiyorsanız ona 2. bir şans vereceğinizi ama bu şansı değerlendiremezse kapının önüne koyacağını söyleyin. sonra yine biraz zaman geçtikten sonra mesela 3 ay gibi b ir süre yine kontrol edin. bakalım hala o sitelerde geziniyormu? eğer hala geziniyorsa işte o zaman boşanıp boşanmamak size kalmış derim.

Ve benİm eŞİm annesİ kızkardeŞİ babası gelmİŞ bÜtÜn eŞyalarımı gÖtÜrmÜŞ oĞlumun ÇalıŞma masasına kadar oĞlumun fartyadını unutamam ben nerde ders ÇalıŞacam dİye haykırması kulaklarımda ve 10 aydır babayı gÖrmÜyo

zaten en acısı bu benim oğlum daha çok küçük mutlu bir hayatı hak ediyor ama neden ya niye bunlar oldu aklım almıyor işte ne eksikti neydi aradığı hep cevapsız sorular...
herşeye bir acıklaması olacak biliyorum ama benimde kanıtlarım güçlü ve bunu tek başına çözümlemem gerektiğini biliyorum ama nasıl işte buna kafam basmıyor.. hani çoçuk olmasa basıp gidecek bir daha görmeyeceksin ama bu durumda hayatın boyunca karşılaşacağın hayatına dahil etmen gerekecek bir insan var bu kadar onur kırıklığı karşısında ilişkilerini iyi tutumak zorunda kalacaksın aksi mutsuz bir birey yetişecek çünkü ortada hayatını bizim şekillendireceğimiz bi çoçuk var ben bukdar duyarlılık göstermişken onun bu pervasızlığını anlamlandıramıyorum

ama şans vermek devamını getirmesini sağlayacak belki ve ben bunu içimde afedememki haniii bu kadar güvenip bu kadar saygı duymuşken ya tüm duygularım yerle bir oldu nasıl aynı insana tekrar güveneceksinki yada bunu bilerek nasıl kendime olan saygımı koruyabilirim ki bilmiyorum öfkemi susturmaya çalışıyorum ama nasıl

Öncelikle sakin olun arkadaşım...
belli ki birşeyleri denemek istemiş eşiniz ama
konuşmadan,dinlemeden asıp kesmeyin...
dediğiniz gibi mutlaka bir nedeni vardır ama bu neden
ne olursa olsun böyle bir olayın üstünü örtemez...
bence eşiniz görevden döndükten sonra konuşun sakince,
neden böyle birşey yapma gerği duymuş,
meraktan mı,yoksa birşeylere açlıktan mı??
hakkınızda hayırlısı olsun diyorum...

arkadaşım henüz tam olarak bir aldatma değil gibi ama seninde dediğin gibi aklından gecirmesi bile hatadır büyük bi ispat yakalamışsın öncelikle şunu söyleyim sakın güçsüz ona muhtac bi görüntü verme aksine ona sensiz ve çocugundan uzak ne hale gelecegini göstermeye calış fayda edermi bilmem huylu huyundan gecmiyor malesef ama çok insan varki değişebiliyor kesinlikle cezasız bırakma derim boşanmaya gelince hiçbişey diyemem allah kimsenin başına vermesin

önce nedenini sorabilirsiniz eşinize...
ama bi evlilikte güven sarsıldığı zaman malesef huzur da sarsılıyor.

Allahım çok zor yaa :KK43:(
yerınızde olsam o gırdıgı sıtenın cep tel veya foto mak ile bi guzel çekerdım kanıt olsun die..
sonrada gosterırdım al sana neden gibilerine..
bundan gayrıda daha yalan soyleyecek hali yokya , hakkınızda hayırlısı olsun..

canım benim...senin de dediğin gibi eşin şu an yanında değil...etraflıca düşünmek ve en doğru kararı vermek istiyorsun...bence ilk etapta ayrılma fikrini hiç düşünme bile....çünkü eşinle henüz konuşmamışsın...gerçi hiç bir konuşma seni tatmin etmeyecek ve eşinin yaptıklarını haklı çıkarmayacaktır,fakat eşin dönünce etraflıca ve detaylı bir şekilde konuşmalısın bitanem..ve dediğin gibi ağlamaklı değil,gayet ciddi olmalı bu konuşma...hesap sorar biçimde olmalı....şimdi bir düşünelim:

eşin iki farklı boyutta açıklama yapabilir:
1) böyle şeyleri merak ettiğim için denemek ve zaman geçirmek,eğlenmek,heyecan aramak için böyle bir şey yaptım....
2)artık seni hiç sevmiyorum,seninle birlikte yaşamak bile istemiyorum...

şimdi eğer 1.maddedeki cümlelere benzer açıklamalar yaparsa cezası daha hafif olmalı...yani hemen affet demiyorum fakat evliliğin bitmesi için yeter şart değil....uzun bir acı çektirme olaylarından ve sitem dolu zamanlardan sonra affedebilirsin...veya affetmesen de hep kırgın olduğunu hissettirebilirsin.....eğeeeeeeeeeeeeeer, 2.madedeki gibi cümleler kullanıyorsa beklemeye gerek yok...evlilik bitmiştir....devamı hepinize mutsuzluk verir bitanecim....

benim gönlüm 1.maddeden yana....sanırım 1.madde eşin için de geçerli olacak bitanem...çünkü erkekler hep merak ederler....biz farkederiz veya farketmeyiz...onların gözleri ve aklı daima başka yerlerdedir...içini lütfen ferah tut...eminim en hayırlısı olacaktır canım benim....biraz uzattım lütfen kusura bakma...kısa yazamadım çünkü yazacak o kadar çok şey var ki.....sevgiyle kal canım....yeni gelişmelerden bizi lütfen haberdar et...

Allahım çok zor yaa :KK43:(
yerınızde olsam o gırdıgı sıtenın cep tel veya foto mak ile bi guzel çekerdım kanıt olsun die..
sonrada gosterırdım al sana neden gibilerine..
bundan gayrıda daha yalan soyleyecek hali yokya , hakkınızda hayırlısı olsun..

yani buna ne diyecek adam resmini koymuş yok o ben değilim mi diyecek gerçi ben artık herşeyi bekliyorum ama

ayşe çok teşekür ederim önce ilgine ya kafam çok karıştı artık ne bileyim tlf görüşüyoruz eşimle tabii o farkında değil bildiğimi gayet ilgili falan ama benim kafamı toplamam sağlıklı düşünmem lazım ama hep erkekler mi meraklı anlamadım gitti bende 10 yıldır bilgisayar kullanıyorum yada her tarafta erkek var benim niye eilgimi çekmiyor değil mi ama bu sadece erkeklere mi özgü ben bunu anlamaddımm

X