Antalya'da ocuk Di Doktoru aryorum...

as66

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
790
0
merhabalar...
kızımın sağ üst azı dişetinde 15 gündür geçmeyen bir siyahlık var,buna bağlı bir rahatsızlığı yok gibi ama neden hala geçmedi anlamıyorum.diş cıkacak gibi de değil,bir kaç doktora götürdüm, onlarda dişten olmaz dediler ama eminde olamadılar.Çocuk diş doktoruna götürmemi tavsiye ettiler.Antalyada varsa iyi bir çocuk diş doktoru tavsiyelerinizi bekliyorum,hepinize şimdiden teşekkürler...

canım özel birkaç dişhekimi var bildiğim kadarıyla "pedodontist Antalya" diye yazıp googledan bulabilirsin güllükte bir tane var ama iyimi değilmi gidenlere sormak lazım..

Son düzenleme:
canım özel birkaç dişhekimi var bildiğim kadarıyla "pedodontist Antalya" diye yazıp googledan bulabilirsin güllükte bir tane var örneğin özeline mesaj atarım adres ve telini ama iyimi değilmi gidenlere sormak lazım..

msjını aldım canım,çok teşekkür ederim,özel bir hastaneye götürücem c.tesi.böyle konularda tavsiye arıyo insanyerimseniben,öptüm canım...Şeniz

konu ile ilgili sıkıntımı giderdiğim için konunun kapatılmasını rica ediyorum.Teşekkür ederim.

X