Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

kızlar bu rengi nasıl elde edebilirim yardımcı olabiliir misiniz :KK43:
şu anki saç rengim küllü platin sarısı gibi bir renk...kapatabilir miyim yoksa alttan sarılar çıkar mı acaba ?
624kahve.jpg

dün akşma kolestonla saçımı açtım.. siyah boya vardı diplerden bikaç santim gelmişti.. açıcıyı yettirebildiğim kadar yettirdim omuzumdan 4 parmak daha aşağıda saçlarım çünkü.. yeni saçlar daha açıldı ara ara koyu kızıl duruyo önler daha açık.. şimdi tekrar siyah istemiyorum.. doğal saçım kahve zaten ne çok koyu ne çok açık tatlı bir kahveydi.. bana önerebileceğniz bir kahve var mı?? kızıllıkları kapatabilecek saç rengimi dengelesin istiyorum.. siyahtan sıkıldım artık..

kızlar benim saçlarım kızıl renkte onu kahve köpüğü yada bal köpüğü yapmak istiyorum rengi nasıl olur acaba kızıllarla buluşunca turuncu falan olur mu? yardımmeyvahedigeldismile

kızlar ben saçıma krepe balyaj yaptırmak istiyorum.kendi saç rengim üzerine koyu sarı yada kumral da olabilir.esmer sayılırım ama saç rengim çok koyu değil sizce hangi renk olur ve nasıl olur?doğal dursun istiyorum.

kızlar acil yardım lazım benim saçlarımda kahverengi boya vardı kuaföre gittim daha açık bi renk boyamasını istedim oda bi ton açık boyayıp aralara balyaj attı ama balyajlar çok açık oldu. beğenmedim ve koyu kahve boyadım. şimdi saçlarım siyaha dönük bir renk oldu. ben açık tatlı bi kahve istiyordumm:KK43: 1 hafta sonra yıllık çekimim var. acilen saçlarımın kahverengi olması lazım. bildiğiniz bir yöntemle boyayı akıtabilirmiyim. yada çok açık bir renk boyasam saçımı olur mu? forumda okumuştum kimileri tüy sarartıcı kullandıklarını söylemişlerdi acaba boyalı saça işe yararmı.:KK43: ya acil yardım kızlar lütfennn çok az zamanım var:KK43:

kızlar acil yardım lazım benim saçlarımda kahverengi boya vardı kuaföre gittim daha açık bi renk boyamasını istedim oda bi ton açık boyayıp aralara balyaj attı ama balyajlar çok açık oldu. beğenmedim ve koyu kahve boyadım. şimdi saçlarım siyaha dönük bir renk oldu. ben açık tatlı bi kahve istiyordumm:KK43: 1 hafta sonra yıllık çekimim var. acilen saçlarımın kahverengi olması lazım. bildiğiniz bir yöntemle boyayı akıtabilirmiyim. yada çok açık bir renk boyasam saçımı olur mu? forumda okumuştum kimileri tüy sarartıcı kullandıklarını söylemişlerdi acaba boyalı saça işe yararmı.:KK43: ya acil yardım kızlar lütfennn çok az zamanım var:KK43:

canım beyaz sabunla yıkayınca her banyoda baya bi açılma oldu benim saçlarımdaa. açıldıktan sonra tekrar boyayabilirsin. ya da iyi bi kuaföre git bence o açıp istediğin rengi boyayabilir. inş istediğin renk olur a.s.

kızlar benim saçlarım kızıl renkte onu kahve köpüğü yada bal köpüğü yapmak istiyorum rengi nasıl olur acaba kızıllarla buluşunca turuncu falan olur mu? yardımmeyvahedigeldismile

bence kötü olur cnm kızılın iyice gitmesi ya da kapanması lazım. çünkü benim de saçım kızıldı, üstüne çikolata kahve boyadım o bile kapatamadı. bi kaç ay geçtikten sonra daha yeni bugün boyatacağım çikolata rengine.

canım zamanla ,saçlarını yıkadıkça rengi açılıcaktır
benim saçlarımda röfle vardı üzerine kuaförüm kestane rengi boyadı ama 1 hafta sonra sarılar tekrar çıktı

kızlar evde saçımı boyamak istiyorum ama rengine karar veremedim buğday tenliyim hafif esmere kayms :KK70: koyu kahve saçlarım yine kahve düşnüyorum siz ne önerirsinizzZ? hangi saç boyası daha kaliteli ? bu saçlarımı 2. boyayışm olucakk

ben de buğday tenliyim hafif esmere kaymış ben çikolata karamel düşünüyorum gerçekten güzel bir renkbayanssulusmile
bir de Loreal daha kaliteli geliyor bana

bu saç rengi tam olarak ne arkadaşlar balköpüğü mü yoksa bakır kumral gibi birşeymi nasıl elde ederim bu rengi benim saçım bundan birzcık koyu ve daha mat .. kumral tonlarında diyebilirm en son balköpüğüyle boyamıştım

bence kötü olur cnm kızılın iyice gitmesi ya da kapanması lazım. çünkü benim de saçım kızıldı, üstüne çikolata kahve boyadım o bile kapatamadı. bi kaç ay geçtikten sonra daha yeni bugün boyatacağım çikolata rengine.

bekliyim ben birazdaha olmazsa canım teşekkürler

bu saç rengi tam olarak ne arkadaşlar balköpüğü mü yoksa bakır kumral gibi birşeymi nasıl elde ederim bu rengi benim saçım bundan birzcık koyu ve daha mat .. kumral tonlarında diyebilirm en son balköpüğüyle boyamıştım

çikolata karamele benzettim cnm ben bilmiyorumkismile
ur_248_1532_2189_66994.jpg

Son düzenleme:
ya arkadaşlar bnm saçlarım kına daha önce hiç boyatmadım cesaret edemedm boyatmaya birde kına saçı beslio die hep kına yakıorum saçıma ama artık usandım kınadan n biliim artık böle açık renklerde boyatmak istiyorum ama boya saçı yıpratıor beyazlatıor denilio..bana akıl verin napiim:S

kızıl rengin bakımı için pratik önerileri olan varmı acaba?:smiley-cool:

gliss in renk ve parlaklık koruyucu maskesi var.ben her saçımı yıkadığımda bunu sürüp 5 dakika bekliyorum.kızıl değil saç rengim ama hafif bi kızılımsılık var.amonyaksız boyalar dışında boyadığım hiçbi boya akmadı.belki bundan dolayıdır diye düşünüyorum.

X