Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Kızlar lütfen yardımm :KK43:( saçlarım bakır-kumral karışık bi renk
Şu renk olması lazım hangi renge boyarsam bu renk olur ??
$156521_106402999433561_100001915853919_54333_6613753_n.jpg

cnm resmi al kuaföre git onlar orda sana yardımcı olur zaten bende öyle yapıyorum ve renk tutuyo belki renk bazı renklerin karısımı olabilir

neva color açık altın sarısına boyadım saçlarımı boyarken korktum acaba çok mu açık olucak diye ne açık olması sadece dip boya gibi oldu sarı filan değil yani bu renk :) bi dahakinde daha açığına boyasam daha iyi olur mu acaba:26:

ya arkadaşlar, orijinalde saç rengim bu
1e.jpg

ama ben geçen yıl kahverengiye boyattığım saçlarımdan şimdiye kalan kızıllıklardan kurtulmak ve kendi rengime dönebilmek için uğraştım biraz fakat sonuç aynen şu oldu:

DSCN0071.JPG

şimdi ben bunun üstüne ne boyasam kendi rengime dönerim ya da kızıllıktan kurtulurum acaba? tabii ki siyaha başvurmadan :/

cnm resmi al kuaföre git onlar orda sana yardımcı olur zaten bende öyle yapıyorum ve renk tutuyo belki renk bazı renklerin karısımı olabilir

Yok canım burdaki kuaförleri sevmiyorum ben hiç güzel yapamıyolar hangi renk veya renklere boyasam bu rengi elde ederim acaba saç rengimi koyucam ona göre kaç tane sarı tonu boyadım ama sarı bir renk olmadı :KK43: kendi saçım koyu kumraldı.

ya arkadaşlar, orijinalde saç rengim bu
1e.jpg

ama ben geçen yıl kahverengiye boyattığım saçlarımdan şimdiye kalan kızıllıklardan kurtulmak ve kendi rengime dönebilmek için uğraştım biraz fakat sonuç aynen şu oldu:

DSCN0071.JPG

şimdi ben bunun üstüne ne boyasam kendi rengime dönerim ya da kızıllıktan kurtulurum acaba? tabii ki siyaha başvurmadan :/

kızıllığı kapatman için küllü renklere boyamalısın küllü kumral gibi mesela anca onlar kapatır koyu tonlar istemiyorsan.

evet canım çok koyu renk istemiyorum, doğal durması tercihimdir. küllü kesin sonuç verir mi bambaşka bi sonuçla karşılaşırsam annemin beni bu kez vuracağından şüpheleniyorum :))

evet canım çok koyu renk istemiyorum, doğal durması tercihimdir. küllü kesin sonuç verir mi bambaşka bi sonuçla karşılaşırsam annemin beni bu kez vuracağından şüpheleniyorum :))

Boyayı akıtmayı dene beyaz sabunla akıtanlar varmış birde kabartma tozuyla siyah boyayı bile akıtanlarda olmuş ilk onları dene istersen akar belki o kızıllık olmazsa küllü kumral-açık küllü kumral dene :))

cnm boyayı akıtrsn açılır bu 1.
2.si bn bu renge bylıorm nsl elde etn ?bnce bu rengi kullan ama yok koyu olsn diyorsn kırmızı çok zor kpnıo bndede oldu kestane öneririm koyu yada açık kestne sna klmş kolestonn .

helena2193; ay millet neler yapıyor canım hiç haberim yok akıtmak falan... beyaz sabun olması şart değildir umarım :)

bilqe_sena; valla canım işte kendi rengi kumraldı ve çıkmaya başlamıştı ama yarısı çikolata kahve idi, üstüne tekrar kumral boyayınca bu renk çıktı ortaya fakat açma işlemi yaptığım için böyle oldu galiba... loreal excellence kumral ile boyadım.

helena2193; ay millet neler yapıyor canım hiç haberim yok akıtmak falan... beyaz sabun olması şart değildir umarım :)

bilqe_sena; valla canım işte kendi rengi kumraldı ve çıkmaya başlamıştı ama yarısı çikolata kahve idi, üstüne tekrar kumral boyayınca bu renk çıktı ortaya fakat açma işlemi yaptığım için böyle oldu galiba... loreal excellence kumral ile boyadım.

Maalesef beyaz sabunla oluyor :)

cnm bn bu renge bayılıyorum ve sna ykışıosa bn klln derm .önce aç snra boya bynme kapa kenşkle krşıyım buna hayatım. sçlrı maf ediyo daha bu yaşta böye sçını ypratırsn elnde klır sçlrın .yzk gzlm slrna bebeğm l.bak sçlrını beyz sbn fln ykama fzla açar. dovenn yoğn önerici terapisini önerm ama maskesi fln al hepsini cnm.bu saçnı birz yumuştr kullndm memnun kldım.çok dğl 1 ay sonra koleston açık kestne dicm ama tm kptmaz koyu kestne ile boya ltfn ddklrmi dkete al cnm ya yazk sçlrınaa çok yazdım nese öptümm :KK54:

dip röfle için 35 tl istediler sizce nasıl fiyat siz ne kadara yaptırıyorsunuz arkadaşlar?bide kuaförüm askere gitmiş diğerleri aynı tonu tutturamazlar die korkuyorum :KK43:(

Arkadaşlar ben saçıma oksijenli su sürmüştüm rengi çok açıldı yani karamel gibi oldu. Artık dip boyasının gelmesinden bıktım. Saçımı kendim kahverengi yani eski rengime çevirmek istiyorum. Kendi rengimde boya alsam ve boyasam sizce rengi tutar mı ?

X