Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Arkadaşlar merhaba ya ben konuyla alakası varmı bilmiyorum ama saçlarımı boyamak için boya aldım palettenin altın parıltılı serisinden boyamak içinde sabırsızlanıyorum adet olduğum için bekliyorum dun sondu adetimin ama bugunde azda olsa gelmişti şimdi hani adetliyken saç boyanmaz diyolarya öle duymuştum nedenini halen çözemedim ya bu akşam boyasam olurmu saçlarımı acaba

abdest tutmaz sonra sakın boyama

selamlar benim saç rengim kahve kızıl ama sık mısır püskülü renginde röfle istiyorum nasıl olur yada olurmu fikri olan varmı arkadaşlar

merhaba :)
artık kuaförlerden inanın bıktım boyamı evde kendim yapıorum ve saçlarım eskisinden daha canlı :)
her ay mutlaka gider boyatırım dipler çıktı die sonra sinir oldum saçlardan tarak kesmio uzun saçlarımı kısacık kestirdim şimdi evde kendim boyuyorum ayda bir yine ama inanın saçlarım kendine geldi annem de aynı şekilde yapmaya başladı ama kızlar kesinlikle boyarken, boyanın içine bolcana zeytinyağı koyup yedirin boyaya sonra saçınızı boyayın inanın farkediceksiniz boya daha iyi tutuyo beyazları ayrıca saç yıpranmıyo pırıl pırıl oluyo :) ben bu ara yılan yağı da katmaya başladım o da ii geldi :) inanın çok işe yarıo bundan sonra kuaföre sadece kesim için yada röfle için giderim :) saçlarım kendine geldi ve hep bakımlı görünüo :):nazar:

arkadaşlar aranıza yeni katıldım, bende de kumral saç rengine takmış durumdayım ama amacım bildiğiniz mat küllü kumral rengi elde etmek yani saçımda bakırlık yada turunculuk kalsın istemiyorum,aslı tandoğanın eklediğim resmindeki rengine dönük bir kumral istiyorum bakırlık turunculuk olmasın :/ kendi ana rengim koyu kestane şuan ki rengim dipler karamel diye boyattım ama turunculuk var biraz uçlarda ise kısım kısım açık karamel krepeler var sarıya yakın resim ekledim yardımlarınızı bekliyorum ne yapsam da istediğim tona kavuşsam :KK43:
$IMG_1463.jpg Eki Görüntüle 305826

Merhabaalarrr :KK16: Benim saçım daha öncesinden sarı röfleliydi belli bi süre kullandıktan sonra siyaha boyadım aralıklarla iki kez çünkü çok akma olmştu:KK55: Ama şu an en son boyadıgım zamandan 1 sene geçti nerdeyse saç renginde baya akma oldu kahverengi şu an uçlar ise daha açık bi renk şimdi ben farklı bi renk yapmak için açtırmak zorundamyım saçımı:KK5: Hala siyahın etkkisii varmıdır saçlarımda:KK34:

Herkese selam,
Ben cok yeni bir kullaniciyim... zaman zaman google dan burda ki forumlara bakarak bilgi ediniyordum ve ben de uye olmaya karar verdim. site kullanımını becerebilecek miyim bilmiyorum ama.. bana da bir konu da yardımcı olursanız çok sevinirim bayanlar.
ben de saçlarımı içinde hafif bakırlık olan karamel ve sarı karışımı- bal a benzeyen bir renk yapmak istiyorum. su an ki sacım ona zaten yakın. Dün marketteki satışçı kızın saçını cok beğendim ve bana palette deluxe ün altın karameli ile altın ışıltılı balını karıştırdığını söyledi. konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? yaparsam iyi olur mu? ya da daha iyi bir öneri var mıdır?

Herkese selam,
Ben cok yeni bir kullaniciyim... zaman zaman google dan burda ki forumlara bakarak bilgi ediniyordum ve ben de uye olmaya karar verdim. site kullanımını becerebilecek miyim bilmiyorum ama.. bana da bir konu da yardımcı olursanız çok sevinirim bayanlar.
ben de saçlarımı içinde hafif bakırlık olan karamel ve sarı karışımı- bal a benzeyen bir renk yapmak istiyorum. su an ki sacım ona zaten yakın. Dün marketteki satışçı kızın saçını cok beğendim ve bana palette deluxe ün altın karameli ile altın ışıltılı balını karıştırdığını söyledi. konu hakkında bilgisi olan var mı acaba? yaparsam iyi olur mu? ya da daha iyi bir öneri var mıdır?

arkadaşlar
bana cevap yazabilirseniz çok sevinicem...
yardımmmm

kızlar merhaba ,, saçalrım platın rofleydı 5 aydır dıplerım uzamıstı tanıdıgımın kuaforune gıdıp sık kalın rofle yaptırayım dedımm ,, fakat adam savcımın dıbıne oryalı surdu yaa:KK43: snra bıdha paket attıı acıcıclıı :KK43:( sonra 10 numara boyaya boyadı sacımm fecııı sarıııı cıvcıv gıbıyımm beyaz tenlıyım ama sokaga cıkamaıyorum 8 yıldır rofle yaparım sacıma . bolesı basıma gelmemsıtııı sokaga cıkamıyorum kuaforee guvenmıyorum yasafdgım yerde yenıyız zatenn sızde altın parıltılı bal rengıne boyasam nasıl olurrr :KK43:((( acıl onerıı ve yardımlarınızzz ayrıca sacımın ust kısımalrı kece gbı sert :KK43:((( umarım en kısa surede bırınız yardımcı olabılırr :KK43:

Merhabaalarrr :KK16: Benim saçım daha öncesinden sarı röfleliydi belli bi süre kullandıktan sonra siyaha boyadım aralıklarla iki kez çünkü çok akma olmştu:KK55: Ama şu an en son boyadıgım zamandan 1 sene geçti nerdeyse saç renginde baya akma oldu kahverengi şu an uçlar ise daha açık bi renk şimdi ben farklı bi renk yapmak için açtırmak zorundamyım saçımı:KK5: Hala siyahın etkkisii varmıdır saçlarımda:KK34:

Siyah saç kolay kolay akmıyor sadece rengi soluyor
Muhtemelen sizin saçlarınız da gölgede siyah ışıkta/güneşte kahverengi-kızıl yansımalı bir renk olmuştur
Siyah üzerine daha açık bir renk elde etmek için açıcı kullanmak şart

kızlar merhaba ,, saçalrım platın rofleydı 5 aydır dıplerım uzamıstı tanıdıgımın kuaforune gıdıp sık kalın rofle yaptırayım dedımm ,, fakat adam savcımın dıbıne oryalı surdu yaa:KK43: snra bıdha paket attıı acıcıclıı :KK43:( sonra 10 numara boyaya boyadı sacımm fecııı sarıııı cıvcıv gıbıyımm beyaz tenlıyım ama sokaga cıkamaıyorum 8 yıldır rofle yaparım sacıma . bolesı basıma gelmemsıtııı sokaga cıkamıyorum kuaforee guvenmıyorum yasafdgım yerde yenıyız zatenn sızde altın parıltılı bal rengıne boyasam nasıl olurrr :KK43:((( acıl onerıı ve yardımlarınızzz ayrıca sacımın ust kısımalrı kece gbı sert :KK43:((( umarım en kısa surede bırınız yardımcı olabılırr :KK43:

acılll yardımlarınızzzzzz kızlarrrr

Merhabaalarrr :KK16: Benim saçım daha öncesinden sarı röfleliydi belli bi süre kullandıktan sonra siyaha boyadım aralıklarla iki kez çünkü çok akma olmştu:KK55: Ama şu an en son boyadıgım zamandan 1 sene geçti nerdeyse saç renginde baya akma oldu kahverengi şu an uçlar ise daha açık bi renk şimdi ben farklı bi renk yapmak için açtırmak zorundamyım saçımı:KK5: Hala siyahın etkkisii varmıdır saçlarımda:KK34:[/QUOT

Ben şunun için uyarmak istiyorum seni : Benim saçlarım siyahtı aynı senin gibi yaptım ama sonunda bende beklicektim bu sefer senin gibi yapmadım 1 , 5 sene oldu kuaför bozuntusu yüzünden saçlarım orıelden yaktı öldürdü resmen ya kalın telli gür saçlarımı 1 dünya saçımdan oldum açma işlemine girme dikkatli ol bu saç yıpranması berbat 1 durummuş sadece seni uyarmak istedim

X