Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

cnm hülya avşarın saç rengi fındık kabuğu üstüne açık altın kahve gölge yani ombre hair koyudan açığa doğru bi renk. yalnız her kuaför yapamaz oyzdn çok iyi bi kuaför bulman lazım yoksa saçını mahveder.

çok teşekkürler,uzun zamandır kuaförde boya yaptırmadım,kendim evde boyadım,küçük çocuğum var,kuaförde durmuyordu,son zamanlarda yeni bişeyler istiyorum ama cesaret edemiyorum,bir hülya avşarın odeo reklamındaki saçını çok beğendim birde sibel canın son röpörtajlarından birinde saçı çok hoştu,o nedir acaba ?yaptırırsamda çok iyi bir kuaför olduğuna inanmassam yaptırmam.

çok teşekkürler,uzun zamandır kuaförde boya yaptırmadım,kendim evde boyadım,küçük çocuğum var,kuaförde durmuyordu,son zamanlarda yeni bişeyler istiyorum ama cesaret edemiyorum,bir hülya avşarın odeo reklamındaki saçını çok beğendim birde sibel canın son röpörtajlarından birinde saçı çok hoştu,o nedir acaba ?yaptırırsamda çok iyi bir kuaför olduğuna inanmassam yaptırmam.

rica ederim. ama kendin yapamazsın zor çünküüüüü. istersen önce ewde sen boya rengi otursun mesela çikolata kahve, bronz kahve olabilir çnkü hülya avşarın ana saç rengide bu tonlarda. daha sonrada kuaföre gidip açık altın kahve tonunda koyudan açığa doğru gölge attırırsın. odeo reklamındaki halinde ışık yansıması var ona aldanma. netten mesela facebooktan hülya avşarın sayfasına bak ordaki resimlerinde daha net:)

arkadslar merhaba saclarım cıkolata kahve ama boya aktıgı ıcın sarıya donuk yansımalar olustu sacımda,evde saclarımı acıp açık kumral yapmak ıstıyorum bıraz renk oturuncada krepe balyaj yapcam,bugun bır tutam sac alıp denedım turuncuya donuk bır sarı olarak acıldı sacım cok beklemedım yıpranmasın dıye uzerıne yıkadıktan sonra acık kullu kumral ve koyu sarı karıstırıp surdum sonuc olarak kumrala donuk bır renk oldu ama bıraz turuncumsu oldu bana tavsıye edebılecegınız baska bır numara yada fıkır varmı acaba?????

canım saç rengini birden açamazsın çnkü saç yıpranır ve dediğin gibi turuncu yansımalar olur. mesela koyudada birden açılmaz yavaş yavaş boyayla açmak lazım. sana tavsiyem saç rengini kademe kademe aç. mesela çikolata kahveye boyamışsn şimdiki boyanı açık altın kahve al bi kaç sefer boya daha sonrada kumrala geçmesi daha kolay olur. ama bnce son aşama için kuaföre git derim çnkü onlar daha iyi ayarlar:)

artık cok gec :)actım ve suan saclarım turuncudan bıraz daha acık ıgrenc bı renk:)yıpranma cok cok az oldu ınce tellı olmasına ragmen daha once yaptırdıgım oryal ıslemı olan saclarım uzayıp kesılmıstı cunku sadece ustune defalarca yaptıgım cıkolata kahve boya vardı .. bır tutam sacı alıp acık kullu kumral 8.1 ve koyu sarı 8.0 karıstırdım farklı markaların bakalım nasıl olcak guzel olursa bu boyaları karıstırıp tamamını boyayacm bırazdan...ınsaalah guzel olur

rica ederim. ama kendin yapamazsın zor çünküüüüü. istersen önce ewde sen boya rengi otursun mesela çikolata kahve, bronz kahve olabilir çnkü hülya avşarın ana saç rengide bu tonlarda. daha sonrada kuaföre gidip açık altın kahve tonunda koyudan açığa doğru gölge attırırsın. odeo reklamındaki halinde ışık yansıması var ona aldanma. netten mesela facebooktan hülya avşarın sayfasına bak ordaki resimlerinde daha net:)

cnm msjına cvp atamıyorum yeni olduğum için limit sorunu var :) burdan yardımcı olmaya çalışıcam. ewt sibel canın saçıda süperr. bak sene altın kahve, altın kumral, bal kumral çok moda. senin istediğin renk çok açık altın kahve :):nazar:

artık cok gec :)actım ve suan saclarım turuncudan bıraz daha acık ıgrenc bı renk:)yıpranma cok cok az oldu ınce tellı olmasına ragmen daha once yaptırdıgım oryal ıslemı olan saclarım uzayıp kesılmıstı cunku sadece ustune defalarca yaptıgım cıkolata kahve boya vardı .. bır tutam sacı alıp acık kullu kumral 8.1 ve koyu sarı 8.0 karıstırdım farklı markaların bakalım nasıl olcak guzel olursa bu boyaları karıstırıp tamamını boyayacm bırazdan...ınsaalah guzel olur

bol şansss:) sonra burda paylaş merak ettim.

pelinsucum ana renk olarak bu saydıklarını yaptırıp üzerine balyajmı attırıcaz,attırıcaksak baljay ne istiycez:26: kıtım bu konularda be ya:KK1:

günaydın tatlılar bana yardımcı olabilecek varmı acaba aranızda şaçlarım çok berbat oldu acil çözüm gerekiyor......:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

saçlarımımın bazı kısımlarına orialle balyaj atıldı.hç yakışmadı.bende üstüne aşk elevi boyadım evde koleston köpük boyayla hemde.ama alttaki sarı rengim tekrar çıktı boya o kadar aktıki.berbat oldu. şaçlarım çok uzun. şimdiyse foruma girişte köpük boya reklamındaki kadının renginden istiyorum ne yapmam gerekiyor.deneyiminize güveniyorum:KK34:

eğer sade istiyorsan kahve köpüğü olabilir yada altın kahveye boyatabilirsn. balyajlı istiyorsan zeminini doğal ışıltılı kahveye boyat derim:) birkaç boyamadan sonra yani renk oturduktan sonra kuaföre gidip gölge attırabilirsin cnm

eğer sade istiyorsan kahve köpüğü olabilir yada altın kahveye boyatabilirsn. balyajlı istiyorsan zeminini doğal ışıltılı kahveye boyat derim:) birkaç boyamadan sonra yani renk oturduktan sonra kuaföre gidip gölge attırabilirsin cnm

teşekkürler canım

ben balyajlarımın kapanmasını istiyorum sence birkaç kere boyadıktan sonra yine akıp eski rengine dönermi acaba:18::18:

altta saçlarımın nasıl olduğunu yazdım okudun mu ne diyorsun sence istediğim renk olurmu acaba:KK9:

ben şahsen köpük boyayı hiç tavsiye etmiyorum özellikle açılmış saça hiççççç. geçen sene saçlarım bakırdı baya aktı ve sarısı belli olmaya başladı çok kötü görünüyordu bende kızıl köpük boyayı denemek istedim ve boyadım sonuç yanmış tiftik iğrenç bi saç oldu :S:S sarılarının kapanmasını istiyorsan bnce öncelikle açık dore kahveye boyatabilirsin ve bakım yapmayı unutma. sarıların kapandıktan snra istediğin renge boyatabilirsin. ama öncelikle saçınla fazla uğraşmayıp kahveye boyatıp bolca bakım yapmanı tavsiye ederim:)) renk konusuna gelince bu sene altın kahveler, altın kumrallar ve gölgeli saçlar çok moda

ben şahsen köpük boyayı hiç tavsiye etmiyorum özellikle açılmış saça hiççççç. geçen sene saçlarım bakırdı baya aktı ve sarısı belli olmaya başladı çok kötü görünüyordu bende kızıl köpük boyayı denemek istedim ve boyadım sonuç yanmış tiftik iğrenç bi saç oldu :S:S sarılarının kapanmasını istiyorsan bnce öncelikle açık dore kahveye boyatabilirsin ve bakım yapmayı unutma. sarıların kapandıktan snra istediğin renge boyatabilirsin. ama öncelikle saçınla fazla uğraşmayıp kahveye boyatıp bolca bakım yapmanı tavsiye ederim:)) renk konusuna gelince bu sene altın kahveler, altın kumrallar ve gölgeli saçlar çok moda

oooooo çok tecrübelisin harika ya maşallh.tavsiyelerine seve seve uyucam teşekkür ediyorum.:21::21::21::21::21::21:

$IMAG1924.jpg $IMAG1925hj.jpg $IMAG1926hj.jpg $IMAG1927hj.jpg $IMAG1935gh.jpg $IMAG1942.jpg

Son düzenleme:
tesekkur ederimm kocam saolsun ıyı ıs cıkardı :)bu fotolar aksam cekmıstım sımdı gun ısıgında baya sarı gorunuyo dıplerı azcık dogal dursun dıye acık kullu kumralla acık kumralı karıstırıp dıp boyamı yapsam dıyorum fıkrınızz varmıı??

X