Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

kızlar lütfen yardım edin saçım koyu kahve daha önce hiç boyamadım
saçlarımı açmadan bu boyalardan herhangi biri ile boyasam koyu kumral - kahve tonu net bi renk elde ederim siz hangisini önerirsiniz?

$loreal-paris-casting-creme-gloss-645-kastanj_250x250.jpg $images.jpg Eki Görüntüle 799672 $2012-CASTING CRÈME GLOSS-saç-renkleri 4.jpg Eki Görüntüle 799674 $$(KGrHqN,!ksE9WVR(htKBPh)85Lpcw~~60_35.jpg $loreal-paris-casting-creme-gloss-645-kastanj_250x250.jpg $images.jpg Eki Görüntüle 799672 $2012-CASTING CRÈME GLOSS-saç-renkleri 4.jpg Eki Görüntüle 799674 $$(KGrHqN,!ksE9WVR(htKBPh)85Lpcw~~60_35.jpg

kızlar lütfen yardım edin saçım koyu kahve daha önce hiç boyamadım
saçlarımı açmadan bu boyalardan herhangi biri ile boyasam koyu kumral - kahve tonu net bi renk elde ederim siz hangisini önerirsiniz?

Eki Görüntüle 799670 Eki Görüntüle 799671 Eki Görüntüle 799672 Eki Görüntüle 799673 Eki Görüntüle 799674 Eki Görüntüle 799675 Eki Görüntüle 799670 Eki Görüntüle 799671 Eki Görüntüle 799672 Eki Görüntüle 799673 Eki Görüntüle 799674 Eki Görüntüle 799675

Sarıyı kullanırsan turuncuya dönebilir. Bakır tonlarindaki boyaları kullanırsan resimdeki renge yakın olur. Net kahverengi istiyorsan eğer markaların acik kahverengi seçenekleri var . Sende biraz daha koyu olur. İstedigin renge kendin karar verirsin böylelikle.

Sarıyı kullanırsan turuncuya dönebilir. Bakır tonlarindaki boyaları kullanırsan resimdeki renge yakın olur. Net kahverengi istiyorsan eğer markaların acik kahverengi seçenekleri var . Sende biraz daha koyu olur. İstedigin renge kendin karar verirsin böylelikle.

sağol canım. ben biraz daha araştırayım o zaman

kızlarrrr bu rengi istiyorum ama evde kendim boyayacagım su anki saçım koyu sarı-açık kumral gibi bişey 8 nuöaraya boyuyorum sürekli. bu renge nasıl ulaşabilirim lütfen yardım edin....
şu anki saç rengimi de koyuyorum.
$2013-09-14 15.58.40.jpg biraz turunculu burada yalnız

Eklentiler

• $loreal-10a.jpg
    $loreal-10a.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Merhaba şu anki saç rengim (ilk fotolar) dün boyattım ilk boyam. Küllü dore karamel gibi bir renkmiş ancak ben alttaki fotoğraftaki gibi bir renk istiyorum(fotodaki saç biraz ıslak gibi görünsede ) pazartesi okulum açılıyor hemen yeniden kendim boyamak istiyorum. Kuaföre 65 tl verdim kısa zamanda tekrar gidemem evde kendim boyamalıyım doğal görünsün istiyorum Hangi marka hangi renkle bu rengi tuturabilirim? yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.Eki Görüntüle 806163 Eki Görüntüle 806164
$tumblr_mdjymlnN0P1rbxrwwo1_500.jpg

bunun üzerine koyu kumral boyaman gerekir bence, biarzda akınca tam dogal rengi tutturursun. hatta syossun acı kumral die bi rengi var çok guzel uçlara doğra tarakla hafif çekersin çok bulaştırmadan hatta uçlara doğru dogal bi açılma olmuş gibi görüntü yakalarsın.

bunun üzerine koyu kumral boyaman gerekir bence, biarzda akınca tam dogal rengi tutturursun. hatta syossun acı kumral die bi rengi var çok guzel uçlara doğra tarakla hafif çekersin çok bulaştırmadan hatta uçlara doğru dogal bi açılma olmuş gibi görüntü yakalarsın.

teşekkür ederim birkaç güne mutlaka deneyeceğim.

Merhaba şu anki saç rengim (ilk fotolar) dün boyattım ilk boyam. Küllü dore karamel gibi bir renkmiş ancak ben alttaki fotoğraftaki gibi bir renk istiyorum(fotodaki saç biraz ıslak gibi görünsede ) pazartesi okulum açılıyor hemen yeniden kendim boyamak istiyorum. Kuaföre 65 tl verdim kısa zamanda tekrar gidemem evde kendim boyamalıyım doğal görünsün istiyorum Hangi marka hangi renkle bu rengi tuturabilirim? yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.Eki Görüntüle 806163 Eki Görüntüle 806164
Eki Görüntüle 806166

Benim sacımın rengi senin rengine yakın . Sarı sac istiyordum. Ama önce en acik sarıya boyamamı icinde açıcı olduğu icin rengini açmamı söylediler. Sonrasında istediğim ikinci fotografa yakın bir renkte boyayabilecegimi . Yinede dikkatli olmamı yeşile donebilecegini de eklediler. Bence dikkatli olmalısın . İyice araştırmanı tavsiye ederim. Sacların cok yıpranır . Kolay gelsin arkadasım .

Benim sacımın rengi senin rengine yakın . Sarı sac istiyordum. Ama önce en acik sarıya boyamamı icinde açıcı olduğu icin rengini açmamı söylediler. Sonrasında istediğim ikinci fotografa yakın bir renkte boyayabilecegimi . Yinede dikkatli olmamı yeşile donebilecegini de eklediler. Bence dikkatli olmalısın . İyice araştırmanı tavsiye ederim. Sacların cok yıpranır . Kolay gelsin arkadasım .

Anlatmak istediğim tek boyamayla bu renge ulaşamazsın . Ya riske girmelisin ya da kuaföre girmelisin .

arkadaşlar ben de saçlarımın böyle kumral ya da koyu sarı gibi olmasını istiyorum hani küçükken herkesin sahip olduğu saç rengi ama boya yapınca hiç öyle doğal durmuyor nasıl yapsam ki burdan bi bayanın saç açma tarifini deneyeceğim acaba doğal olur mu ki

merhabalar saçlarımı bugün ani bir kararla boyatmaya karar verdim
şuanda saç rengim koyu sarı ama esra erol un son saç rengi çok hoşuma gitti
bilen var mı kiremit rengi gibi değişik bir kahve tonu

merhabalar saçlarımı bugün ani bir kararla boyatmaya karar verdim
şuanda saç rengim koyu sarı ama esra erol un son saç rengi çok hoşuma gitti
bilen var mı kiremit rengi gibi değişik bir kahve tonu

Esra Erol'un sac rengi bakır yansımalı acik kahverengi görünüyor ekranda. Bakır kahve almalısın. Sacını değiştirmeden önce iyice düşünmelisin. Sarıya dönmen cok zor olur. Kolay gelsin arkadasım...

Esra Erol'un sac rengi bakır yansımalı acik kahverengi görünüyor ekranda. Bakır kahve almalısın. Sacını değiştirmeden önce iyice düşünmelisin. Sarıya dönmen cok zor olur. Kolay gelsin arkadasım...

uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum.kendi saç rengim koyu kahve özendim gittim sarı yaptırdım herkes beğense de ben alışamadım
aklımda ne zamandır değiştirmek vardı ama hadi biraz daha zaman geçsin bir daha boyatamam sarıya diye diye kullandım
bakır kahve alıcam da saçım şuanda sarı olduğu için renk farklı olur mu acaba

X