Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

yok tatlım.saçlarımı yıpratmadı. palette güzel bir boya.açılınca da saçlarım bakır bal rengi karamel arası bir şey oldu.
her yeri aynı renk oldu. farklı tonlara bürünmedi yani.
terracota kahvesi yoğun kızıl toprak rengi.ilk boyamada bile iyi oldu.ikincide renk oturur diye düşünüyorum.
ben palette yoğun açıcı ıl 1 gibi bir şey onu kullandım.
bir de saçlarıma çok bakım yaparım,sanırım o yüzden de fazla yıpranmadı saçlar.
a.s.

alexciğim,koleston terracotta mı?çikolata kahveye yakın o da ama koleston da renkler daha koyu oluyor sen önce açıcı ile açıp sonra mı orenge boyadın?

alexciğim,koleston terracotta mı?çikolata kahveye yakın o da ama koleston da renkler daha koyu oluyor sen önce açıcı ile açıp sonra mı orenge boyadın?

evet tatlım.
koyu olmadı.peroksitini de 6 lık kullanmama rağmen.
katalogtaki rengin aynısı oldu gibi. ikincide daha iyi olur diye düşünüyorum.
aslında koleston katalogdaki rengi veriyor,kutunun üstüne bakmamak lazım.ben 4-0 boyamıştım.katologda da siyaha yakın kahve olmuştu,benim saçımda da.
çok güzel bir terracota.kahve ağırlıklı toprak kızıl.
güneşte de çok hoş oluyor.a.s.

saol cnm:)))
ama terracotta yeni seride 6.küsürlü çikolata kahveye yakın ,sen 4 numara ol an terracotta ile mi boyadın?çok soru sordum kusura bakma cnm bir de palette ile açmadan boyadın di mi:)
saol cnm

sacınızı boyadıktan sonra, boyayı yıkarken şampuan kullanmayın. iyice durulayın. daha sonra bakım kremini uygulayın. kutuların içinden çıkan krem. 2 gün bekleyin sonra şampuan yapın.

saol cnm:)))
ama terracotta yeni seride 6.küsürlü çikolata kahveye yakın ,sen 4 numara ol an terracotta ile mi boyadın?çok soru sordum kusura bakma cnm bir de palette ile açmadan boyadın di mi:)
saol cnm

canım,
terracota 6-74
eski seride de numarası aynı idi ama kızıl topraktı.
4 numaralısını bilmiyorum ben.
saçımı palette ile açtıktan sonra boyadım tatlım.
ne demek,istediğin kadar sor arkadaşım :)))
:nazar:

selam arkadaşlar ben ilk defa sac boyucam hiç bi kimyasal işlem yok sacımda sacım çok acık kahve rengi ben koyu kahve rengi istiyorum bazıları sac yanması ndan bahsediyo korkuyorum yanar diye nasıl oluyo peki sac yanması bendede olurmu

benm sacımda kahve biraz acmak istioyorum ama çok işlem gördü 1 kere loreal ekstra acıcı denedim acmadı üstüne kahve boyadım bu palette nin açıcısı boyalı sacı açarmı acaba

benm sacımda kahve biraz acmak istioyorum ama çok işlem gördü 1 kere loreal ekstra acıcı denedim acmadı üstüne kahve boyadım bu palette nin açıcısı boyalı sacı açarmı acaba

canım,
ben koyu kahveye boyalı saçımı açtım.
çok güzel oldu. tavsiye ederim.

selam arkadaşlar ben ilk defa sac boyucam hiç bi kimyasal işlem yok sacımda sacım çok acık kahve rengi ben koyu kahve rengi istiyorum bazıları sac yanması ndan bahsediyo korkuyorum yanar diye nasıl oluyo peki sac yanması bendede olurmu

canım,
saç boyamak saçı yakmaz.
öyle olsa benim kel kalmam lazımdı. 20 yıldır boyarım saçımı,her rengi de denedim.üstelik ince tellidir de saçlarım.
kaliteli bir boya alıp boyarsan ve saçına düzenli bakım yaparsan hiç bir şey olmaz tatlım.
olsa idi sokaktaki bayanların çoğu yanık saç ve kel kafa ile geziyor olurdu :)))))

merhaba kızlar benimde sorum var
şimcik doğumdan önce saçlarım açık kumrala boyalıydı ama kendi rengim koyu kestane gibi neyse bende alttaki açıklar kapansın diye siyah boya ile boyadım üst altın pek bi farkı yok şu an yalnız ben aralara kızıl atmak istiyorum. kolestonun kızıl cazibesini aldım renk hoşuma gitti yalnız siyahın üstüne atınca kahverengi olur dediler bana deneyen var mı acaba ben böle aralarda alev alev durusun istiyorumda

canım,
ben koyu kahveye boyalı saçımı açtım.
çok güzel oldu. tavsiye ederim.

deniyim o zaman bende saol canım

cok oluyorum ama:) bu palette nin röfle setli acıcısı değil demi
marketlerde gördüğüm o çünkü senin bahsettiğine hiç rastlamadım ben

Arkadaşlar merhaba ya ben konuyla alakası varmı bilmiyorum ama saçlarımı boyamak için boya aldım palettenin altın parıltılı serisinden boyamak içinde sabırsızlanıyorum adet olduğum için bekliyorum dun sondu adetimin ama bugunde azda olsa gelmişti şimdi hani adetliyken saç boyanmaz diyolarya öle duymuştum nedenini halen çözemedim ya bu akşam boyasam olurmu saçlarımı acaba

Arkadaşlar merhaba ya ben konuyla alakası varmı bilmiyorum ama saçlarımı boyamak için boya aldım palettenin altın parıltılı serisinden boyamak içinde sabırsızlanıyorum adet olduğum için bekliyorum dun sondu adetimin ama bugunde azda olsa gelmişti şimdi hani adetliyken saç boyanmaz diyolarya öle duymuştum nedenini halen çözemedim ya bu akşam boyasam olurmu saçlarımı acaba

canım onun boyanın tutup tutmamasıyla bir alakası yok,tutar.
adetliyken boyanmaz ifadesi dinsel açıdan söylenmiş bir söz.:1closedeyes:

Arkadaşlar teşekkkür ederim cevaplar için ben dün akşam boyadım saçlarımı :) gayette güzel oldu palette altın parıltılı kahveler serisi 7-65 le boyadım hemde upuzun belimde olan saçlarımı tek başıma boyadım kuaförde 170 ytl istemişlerdide.

cok oluyorum ama:) bu palette nin röfle setli acıcısı değil demi
marketlerde gördüğüm o çünkü senin bahsettiğine hiç rastlamadım ben

tatlım,
benimki röfle seti değildi. ıl 1 yoğun renk açıcı diye geçiyor.ama röfle seti de olur.aynı işe yarar bence.

X