Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

2-3 ay önce saçımı mor gibi birşeye boyadım akınca kızıla döndü. Nevacolor altın sarısına boyadım turuncuya benzer bir renk oldu. Ben sarı tonları istiyordum. Nasıl turuncudan kurtulup sarıya dönerim. Bir el atıverin.

Kizlar ben de siyaha boyali saclarimi 2 ay once 2 defa actim.Suan rengi turuncu gibi bir sey platine yakin bir renk elde etmek istiyorum sizce bir defa daha acmam mi gerek yoksa 11.1 gibi boyasam acilir mi? Flasli, flassiz, gun isigindaki hallerini ekledim.

Eklentiler

• 20171225_105314_HDR.jpg
    20171225_105314_HDR.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 52
  • 20171226_211330.jpg
    20171226_211330.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 60
  • 20171226_211546.jpg
    20171226_211546.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 59
Kizlar ben de siyaha boyali saclarimi 2 ay once 2 defa actim.Suan rengi turuncu gibi bir sey platine yakin bir renk elde etmek istiyorum sizce bir defa daha acmam mi gerek yoksa 11.1 gibi boyasam acilir mi? Flasli, flassiz, gun isigindaki hallerini ekledim.

Benimkinin açığı olmuş turunculuktan kurtulmak istiyorum bende. Küllü olanlar turunculuğu alır diyolar ya da açmak lazımmış ama ben açmak istemiyorum acaba açıcı ozelliği olan boyalar etki eder mi

saçım koleston 7.0 kumral ve 7.3 fındık kabuğu karışımı iki kutu aldım kuaföre boyattim tam yetmedi şimdi koyu gibi sanki kolestonda hep görünenden bi ton köyü yapiyo acaba bu sefer iki kutu 7.3 fındık kabuğu ile bir kutu 8.0 açık kumral alsam boyatsam saçım bir ya da iki ton açılır mı acaba bilgisi olan lütfen yardımcı olsun ! :110:
koleston almayın kolestonun kumralı bile kopkoyu yapıyor palette alın onun yerine

Ben 3 gün olucak boyayalı siyah boyasam bir sorun çıkar mı acaba korkuyorum ama yaptığım rengi de hiç beğenmedim . açıcı uygulamadım .

Acici uygulamadiysan sorun yasamazsin canim kullu renge boyasan da acici olmadigi icin ben akacagini pek dusunmuyorum.Istersen dene cunku siyah uygularken iki kere dusun derim ben de kullanmistim donmek istersen zor oluyor.

Merhabalar, saçlarım orta kahve koyu kumral gibi bir renk. Fotograftaki saç gibi bir renk elde etmek istiyorum. Hangi renk ve marka boya kullanmalıyım?

Eklentiler

• A16258C6-018A-46B7-9CCD-870EA77545BF.jpeg
    A16258C6-018A-46B7-9CCD-870EA77545BF.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 88
Kizlar kinali saç boya tutmaz mı?? Açtırsam diplerden mi kopar uçlar mı çok kırılır?? Kuaför veya bilen birileri yardım edin :anne::anne:

Kizlar kinali saç boya tutmaz mı?? Açtırsam diplerden mi kopar uçlar mı çok kırılır?? Kuaför veya bilen birileri yardım edin :anne::anne:
Bnm çok çok önceden hatta ilk boyatmadan önce saçımda biraz kına vardı saçlarım siyahtı çok hafif kızılımsı olmuştu ama belli olmuyodu kuaför komple açtı heryeri sarı olmadi kınalı yerler hafif turuncu gibi oldu ama açık tonlara boyatmicaksan eğer ben köyü karamel boyatmistim hiçbirşekilde bi yıpranma veya bi renk farklılığı olmadi para skntin yoksa iyi bi kuaför bul ve anlat onlar hallediyo 130 tl vermiştim değdi de :KK39:

Bnm çok çok önceden hatta ilk boyatmadan önce saçımda biraz kına vardı saçlarım siyahtı çok hafif kızılımsı olmuştu ama belli olmuyodu kuaför komple açtı heryeri sarı olmadi kınalı yerler hafif turuncu gibi oldu ama açık tonlara boyatmicaksan eğer ben köyü karamel boyatmistim hiçbirşekilde bi yıpranma veya bi renk farklılığı olmadi para skntin yoksa iyi bi kuaför bul ve anlat onlar hallediyo 130 tl vermiştim değdi de :KK39:

Yakında doğum yapacağım. Uzun süre boyatmamak icin kendi sacima yakin ton istiyorum aslinda sarı-acık kumral tarzinda ama mumkun degil sanirim:anne: akıtmaya bakcam artık:))

Saçlarım boyadan çok fazla yıpranmıştı, bir sene önce kısacık kestirdim o zamandan beri doğal renginde(siyah) uzatıyorum. Ama önlerde çok fazla beyazım var uzadıkça iyice belirginleştiler, artık rahatsız oluyorum.
Sadece beyaz yerleri mi boyasam? Önerebileceğiniz doğal boyalar var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. :KK200:

Saçlarım boyadan çok fazla yıpranmıştı, bir sene önce kısacık kestirdim o zamandan beri doğal renginde(siyah) uzatıyorum. Ama önlerde çok fazla beyazım var uzadıkça iyice belirginleştiler, artık rahatsız oluyorum.
Sadece beyaz yerleri mi boyasam? Önerebileceğiniz doğal boyalar var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. :KK200:
Eger simsiyahsa ben lorealin mavi siyahini kullanmistim canim isil isildi cok begenmiştim.Palettenin siyahi da parlaktı.Dogal olarak bir boya denemedim.Diger arkadaslar o konuda yardimci olabilir.Hoppa

İyi geceler kızlar, ben birşeyi merak ediyorum.Saçlarımın kendi rengi koyu kestane, kumral gibi birşey.Ben uzun zamandır saçlarımı sarı tonlarına boyuyorum.açık küllü kumraldan açık papatya ve platine kadar birçok rengi kullandım.Saçlarımı 2 haftada bir, en geç 3 haftada bir boyuyorum.Yani eskiden tanımayan çok kişi orjinal sarışın sanıyor, ben dipte koyu renk görünür görünmez boyuyorum.Şimdi sıkıntım saçlarım çok yıpranmış çok fazla seyrekleşti.3 Aydır boyamadım yani 3 parmak koyu renk saçlarım var hoş görünmüyor.Merak ediyorum Müge Anlı'yı izliyorum bazen ve ne zaman görsem dibinden boyalı o saçlar.Eski fotoğraf ve resimlerine baktım hep öyle ve uzun saçları var.O nasıl yapıyor o da iki haftada bir boyuyorsa nasıl yıpranmıyor bu kadar uzamış o saçlar ya da ne kullanıyor ünlüler bilen var mı ?

X