Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

cnm dogal sac rengın acık kumraldı sıyahamı boyattın eger oyleyse sıyahın bıraz gecmesını beklemelısın... bende ılk ve ıkıncı ınceleyınce yakıstırdım eger sarıya yakın dersen cok acmadan dogal renk gıbı tercıh edebılırsın

cnm dogal sac rengın acık kumraldı sıyahamı boyattın eger oyleyse sıyahın bıraz gecmesını beklemelısın... bende ılk ve ıkıncı ınceleyınce yakıstırdım eger sarıya yakın dersen cok acmadan dogal renk gıbı tercıh edebılırsın

Evt acık kumraldan siyaha gecdim ama sıkıldım biran önce boyatmak istiyorum.Yasım 18 bnm 1.cideki sac rengi gidermi peki yasıma. yada en sondaki gibi boyasam çokmu kötü olur ?

benim saçımda siyaha boyanmıştı 1 sene önce. iyice aktım ama hala tutmazsa diye cesaret edemiyorum boyatmaya. yaz geçsin güneşi falan iyice yesin açılsın diye bekliyorum...

senin istediin tonlar hem seni daha çok yaşlı gösterir hemde pek yakışcağını düşünmüyorum koyu sarı falan olabilir ama istediğin renkler yakışmaz gibi geliyor dore kumral yapabilirsin karamel yapabilirsin bakır olabilir bu renkler sana gider hem saçlarını siyaha boyatmışsın sarıyı ancak kuaförler acabilir sen yapsan bile saçların çok yıpranacaktır

senin istediin tonlar hem seni daha çok yaşlı gösterir hemde pek yakışcağını düşünmüyorum koyu sarı falan olabilir ama istediğin renkler yakışmaz gibi geliyor dore kumral yapabilirsin karamel yapabilirsin bakır olabilir bu renkler sana gider hem saçlarını siyaha boyatmışsın sarıyı ancak kuaförler acabilir sen yapsan bile saçların çok yıpranacaktır

evet en uyacak renk dore kumral yada karamel. zaten saçın sıyahmış bırde açılcak o saçlar. çok fena yıprancak ki daha 18 yaşındasın. o yıpranmış saçlarla kimbilir kaç yaş bırden artacak ıfaden. dikkat ederseniz saç ne kadar gençse saglıklı ve parlaksa insanda o kadar genç görunuyor.

Ya aslında ben birazda yasımı büyük göstermek için ugrasıyorum çünkü 18 yasında gibi durmuyorum herkez daha küçük sanıyo ve cok rahatsız oluyorum :KK43:

rahatsız olman normal ama sarı yapıyim derken saçlarından olabilirsin önemli olan sana yakışacak renkler bulman sarının başka tonları yakışabilir ama bu tonlar yüzünü sarı gösterir ve hiç hoş bir görüntü çıkmaz

cnm bence gözlerin açık olduğu için karamel kahve tonlarının yakışacağını düşünüyorum naz elmasın saçı biraz fazla dore olabilir ama hafif dore de yakışır ama bence bu saçlar sana çok yakışmış çok farklı bir havan olmuş bence buna devam et ama diplerden açık saç rengin gelince ne olur bilemem neden açık kumral saçlarını siyaha boyadın sanırım ki yeni boyadın siyaha açma işlemi ile yıpranır saçın ama mecbur bir işlem olacak gibi kendi saçını uzatsan dipler açık uçlar koyu olacak o yuzden bence kendi rengine dönmek istersen o siyahların açılması lazım yani her halukarda açılması lazım gibi bir şey oldu bence evde deneme bunu hangi markanın hangi rengine boyadın koyu kahveye mi boyadın direk 1 no ya siyaha mı?

cnm bence gözlerin açık olduğu için karamel kahve tonlarının yakışacağını düşünüyorum naz elmasın saçı biraz fazla dore olabilir ama hafif dore de yakışır ama bence bu saçlar sana çok yakışmış çok farklı bir havan olmuş bence buna devam et ama diplerden açık saç rengin gelince ne olur bilemem neden açık kumral saçlarını siyaha boyadın sanırım ki yeni boyadın siyaha açma işlemi ile yıpranır saçın ama mecbur bir işlem olacak gibi kendi saçını uzatsan dipler açık uçlar koyu olacak o yuzden bence kendi rengine dönmek istersen o siyahların açılması lazım yani her halukarda açılması lazım gibi bir şey oldu bence evde deneme bunu hangi markanın hangi rengine boyadın koyu kahveye mi boyadın direk 1 no ya siyaha mı?

Tam siyaha boyadım Voila markası. Bide yeni saclarım cıkmaya basladı baya oldu ama eskisinden koyu cıkıyo nedenini bilmiyorum eskisi daha acıkdı acayip bi rengi var saclarımın ya günesde kızıl gibi duruyo önceden bi kına yakmısdım ondan olsa geRek. yani boya sart suan hiç begenmiyorum saclarımı senağlama

Evt acık kumraldan siyaha gecdim ama sıkıldım biran önce boyatmak istiyorum.Yasım 18 bnm 1.cideki sac rengi gidermi peki yasıma. yada en sondaki gibi boyasam çokmu kötü olur ?

cnm aslında bırıncıdekı cok canlı bı renk deıl yanı boyadıgın zman bı canlılıgı olması lazım en sondakı ne cok acık nede koyu bence gıtmez dıe bşi yok gıdebılır bı ton koyusu flaan acık tenlısı cok abest duracagını sanmıyorum tabıkıde bıde sole bşi var her acık tenlıyede sarı gıtmıyor ama en azından alttakı renk ne cok acık nede cok koyu tenınde bı ıtınalle uyar sıyah boyanın ustune nasıl durur kuafor ıyı bılır cnm a.s.

3800023405618gq61bw7.jpg

Peki bu renk nasıl olur sizce ben bunuda cok begendim .

o zaman iyi bir kuaföre git kullandıkları ürünler loreal filan olsun sadece para için bir şeyleri yapan yerlere gitme onlar bilinçli bir şekilde ne yapman konusunda sana fikir verirler cnm ama bir tavsiye muhtemelen sonuç biraz pahalı olacaktır o yuzden para veremem diyorsan kendi saçın da koyu çıkıyorsa artık bekle saçların iyice uzasın uçlara doğru kalınca bir şeyler yaptırırsın kesilme payı bırakırsın yani

ay cnm hiç bilmiyorum ama fazla çıkabilir iyi kuaförler daha pahalı ürün kullanıp yüksek kira öded
iklerinden böyle dedim bak o açık kestane boyanın üzerindeki renk çok güzel sana da yakışır ama o kadar açık bir renk değil açık kestane açık karamel gibi bir renk o ve evde herhangi bir boya alıp da o siyaha boyalı saçı açamazsın maalesef açsan da turuncu bir renk olur daha garip olur saçın felaket tellalı gibi oldum ama bildiğim kadarını yazayım
ben evde açma ile ilgili güvenilir bir bilgi bilmiyorum kaliteli bir açıcı ile saçın bu kutudaki renk gibi olabilir kuaförlere danış derim cnm ama saçım yıpranmasın istiyorsan bu saça devam derim çünkü yakışmış

X