Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

ewt cnm kuafore danıs arastır fıyat oren her yerde deısık rakamlar soyleyebılırler sınırlı kalma arastır bak ben nezmandan berı yaptrcam ınt. renk bakıom kafama yattımı yatmadımı hangısı hos flaan kuaforle konustum falan kısmet yarınaymıs... :roflol:

canım bir kere çok boyamak saçı yıpratır zaten bunu biliyosun.
ve üstelik bilinçsizce boyanırsa zaten daha çok kötü olur sen birde per oksit kullnamaktan bahsediyorsun. yakmak istiyosun galiba saçını bunu yapmak yerine kestir yada üst tarafı koyu renge boyayabilirsin. tabi bilinçli olarak boya kaliteside önemli. kolay gelsin:teselli:

ewt cnm kuafore danıs arastır fıyat oren her yerde deısık rakamlar soyleyebılırler sınırlı kalma arastır bak ben nezmandan berı yaptrcam ınt. renk bakıom kafama yattımı yatmadımı hangısı hos flaan kuaforle konustum falan kısmet yarınaymıs... :roflol:

Tek ben değilmişim demekki :KK70:

canım bir kere çok boyamak saçı yıpratır zaten bunu biliyosun.
ve üstelik bilinçsizce boyanırsa zaten daha çok kötü olur sen birde per oksit kullnamaktan bahsediyorsun. yakmak istiyosun galiba saçını bunu yapmak yerine kestir yada üst tarafı koyu renge boyayabilirsin. tabi bilinçli olarak boya kaliteside önemli. kolay gelsin:teselli:

Evet biliyorum şimdiye kadar iki defa boyadım ve cok kötü oldu gercekden saclarım,asırı derecede döküldü kel kalıcam die korkuyorum ama şimdide boyatmak istiyorum değişiklik olsun die :eek:

cnm ben de taa kaç zamandır röfle yaptırmak ve yaptırmamak arasında mekik dokuyorum bir karar veriorum bir cayıyorum bir de çıtçıtlarım var o yuzden sarıya dönmekte tereddüt ediyorum saçlarım boyalı ve çok kuru saçlarımın kaldıramayacağına da düşünüyorum bakalım hayırlısı :)

cnm ben de taa kaç zamandır röfle yaptırmak ve yaptırmamak arasında mekik dokuyorum bir karar veriorum bir cayıyorum bir de çıtçıtlarım var o yuzden sarıya dönmekte tereddüt ediyorum saçlarım boyalı ve çok kuru saçlarımın kaldıramayacağına da düşünüyorum bakalım hayırlısı :)

Kendine en cok yakısanı yaparsın umarım :1hug:

Kendine en cok yakısanı yaparsın umarım :1hug:

senin yolladığın fotodaki açık kestane yazan renk zaten dore kumral yada ona çok yakın bır renk. bence o renk sana yakışacaktır. ayrıca kuafore gittiğin takdırde saçını açmalarından başka kurtuluşun yok ne yazık kı. ancak saç bakımı bölümünde saçını palettenın yoğun açıcısıyla açanların bilgi alışverışınde bulunduğu bı yer var oraya bak istersen.faydası olur oldukça. ben açma işleminin her turlusune karşıyım. ancak kuaforde hem daha çok yıpratacaklar hemde çok fazla para alcaklar. senin elin yatkınsa ve saçının azda olsa yıpranmasını göze alıyorsan palettenin yoğun açıcı boyasıyla saçını rahatlıkla acabılrsın. ama dediğim gibi bahsettığım başlığada bak çünkü sıyahta nasıl sonuç verır hatırlamıyorum

senin yolladığın fotodaki açık kestane yazan renk zaten dore kumral yada ona çok yakın bır renk. bence o renk sana yakışacaktır. ayrıca kuafore gittiğin takdırde saçını açmalarından başka kurtuluşun yok ne yazık kı. ancak saç bakımı bölümünde saçını palettenın yoğun açıcısıyla açanların bilgi alışverışınde bulunduğu bı yer var oraya bak istersen.faydası olur oldukça. ben açma işleminin her turlusune karşıyım. ancak kuaforde hem daha çok yıpratacaklar hemde çok fazla para alcaklar. senin elin yatkınsa ve saçının azda olsa yıpranmasını göze alıyorsan palettenin yoğun açıcı boyasıyla saçını rahatlıkla acabılrsın. ama dediğim gibi bahsettığım başlığada bak çünkü sıyahta nasıl sonuç verır hatırlamıyorum

Tsk ederim bakayım bi:)

arkadaşlar kuaförde nasıl saçımız daha fazla yıpranabilir kalitesiz ürün ve bilinçsizce yapılan işlemle bu palette in içinde ne kadar kaliteli bir açıcı olabilir ki sonuçta en fazla 10 milyonluk bir şey ki o kadar da yoktur kaliteli bir açıcı olmasını bekleyebilir miyiz bilmiyorum ama profesyonel ya da en azından bilinçli bir kuaför aynı derece açılmayı daha kaliteli ve bilinçli bir şekilde yapabilir ondan daha az yıpratıcı bir açıcı ile piyasada iyi açıcılar var internetten satılan onlarla evde açabilirsiniz ama o da çok bilinçli olmayı ve ölçüleri iyi bilmeyi gerektiriyor bir kuaför tanışınız varsa o yardımcı olursa belki ama risk hem de büyük risk arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın ahkam kesmeyi asla istemem ama benim görüşüm ve çoğu kişinin görüşü de bu ve sonuçta boyalı bir saçtan söz ediyoruz daha dikkatli olmalı arkadaşımız bence:)

arkadaşlar kuaförde nasıl saçımız daha fazla yıpranabilir kalitesiz ürün ve bilinçsizce yapılan işlemle bu palette in içinde ne kadar kaliteli bir açıcı olabilir ki sonuçta en fazla 10 milyonluk bir şey ki o kadar da yoktur kaliteli bir açıcı olmasını bekleyebilir miyiz bilmiyorum ama profesyonel ya da en azından bilinçli bir kuaför aynı derece açılmayı daha kaliteli ve bilinçli bir şekilde yapabilir ondan daha az yıpratıcı bir açıcı ile piyasada iyi açıcılar var internetten satılan onlarla evde açabilirsiniz ama o da çok bilinçli olmayı ve ölçüleri iyi bilmeyi gerektiriyor bir kuaför tanışınız varsa o yardımcı olursa belki ama risk hem de büyük risk arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın ahkam kesmeyi asla istemem ama benim görüşüm ve çoğu kişinin görüşü de bu ve sonuçta boyalı bir saçtan söz ediyoruz daha dikkatli olmalı arkadaşımız bence:)

canım dediklerinde haklısın. demek istedığım çoğu kuaofrın kullandığı urunler yeterlı derecede kalıtelı olmuyor.palette de çok kalitelı eğil tabı. kuaforun kullandığı urun kalıtelı olsada 30 dk bekletmesi gerekirken 1 saat beklettikleir oluyor sonuç garantı olsun dıye.yanı tabı kı duzgun bır kuaofre gidilidğinde yada evde bılınçlı sekilde açıldığında arada fark olucaktır. ama bu fark aşırı bır fark olmaz.ben zamanında çok pahalı kuafore gittiğimde de sonuç aynıydı evde kendim boyadığımda da.
ben demıyorum kı evde boyayın kuaforler ıyı değildir dıye. ama evde aşama aşama yavaş yavaş açılan saçlar daha ıyı olur. bu zaman zarfında aralarda bakım olsun saçı dınlendirmek olsun bıraz ıyı gelecektir ama kuafrde 2 saat içinde sonuca ulaşıyor.

arkadaşlar bir şey soracam size.geçen gün saçımı kuaförde boyattım.boyanın kıvamı ve kokusu normal bildiğimiz boyadan çok farklıydı.sanırım kuaförlerde boya ve peroksit haricinde başka bir şey de koyuyolar boya kabının içine.sizce ne olabilir o?bana kokusu sanki şampuan ya da saç kremi gibi geldi ama bilmiyorum?siz ne dersiniz?

merhaba akadaslar benimde size bi sorum olucakti simdi benim saçim açik kestane-kahve gibi bisi ve boya hatta geçenlerde kuaföre boyattim eski saçimda siyahti ama istedigim renk bu degildi tenimde bugday kahverengi gözlüyüm ben saçimi alttaki gibi istiyorum ama nasil yapabilirimkia.s.:eek:

merhaba kızlar,bende aranıza yeni katıldım.
ilk defa evde saçlarımı boyayacağım sorduğumda kuaför senin saçına gölge çok güzel gider dedi daha önce bir gölge birde röfle maceram olmuştu ikiside çok güzel olmuştu,yakışmıştı. fakat bu sefer benim gibi saçları kumral olan (ne çok koyu siyaha yakın bi kahve ne çok açık) bi arkadaşımın boyadığı renkte boyamaya karar verdim loreal excellence 8.1 koyu sarı küllü dün boyayı aldım saçım uzun ve seyrek değil sizce ;
bi kutu yetermi?
bide içine mavi falan koymaktan bahsetmişsiniz o nasıl oluyor?
en açık renge kaç dk.bekleterek ulaşabilirim?
ısı vermem gerekir mi?
yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba kızlar,bende aranıza yeni katıldım.
ilk defa evde saçlarımı boyayacağım sorduğumda kuaför senin saçına gölge çok güzel gider dedi daha önce bir gölge birde röfle maceram olmuştu ikiside çok güzel olmuştu,yakışmıştı. fakat bu sefer benim gibi saçları kumral olan (ne çok koyu siyaha yakın bi kahve ne çok açık) bi arkadaşımın boyadığı renkte boyamaya karar verdim loreal excellence 8.1 koyu sarı küllü dün boyayı aldım saçım uzun ve seyrek değil sizce ;
bi kutu yetermi?
bide içine mavi falan koymaktan bahsetmişsiniz o nasıl oluyor?
en açık renge kaç dk.bekleterek ulaşabilirim?
ısı vermem gerekir mi?
yardımcı olursanız sevinirim.

canım kendi saçın tam olarak hangi renk once onu ıyıce araştırıpta soylersen ve ıstediğin renk tam olarak hangı renk soylersen daha ıyı yardımcı olmaya çalışırız.

arkadaşlar şu aşağıdaki renk tam olarak ne oluyor hangi kutu boyada var çok hoşmuş
51hr6.jpg

çok güzelmiş kardeşimin saçları daha açık gibi geldi 8.1 ile 7.1 arası demişsin çok güzelmiş yanlız benim saçların bakır olduğundan bu renk olmaz zaten :)

çok güzelmiş kardeşimin saçları daha açık gibi geldi 8.1 ile 7.1 arası demişsin çok güzelmiş yanlız benim saçların bakır olduğundan bu renk olmaz zaten :)

canım senin saçlarında eminim çok guzeldir.senin yolladığın fotoda boyayla açılmış renk benım yolladığımda gerçek doğal saç rengi. arada zaten çok çok az bır renk farklılığı var.
kardeşinin saçını ne yaptınız? boyadınız mı boyadıysanız sonuç ne oldu çok merak edıyorum açıkcası.

X