Sayfa: 359/554 İlkİlk ... 309349357358359360361369409 ... SonSon
Toplam 5532 adet sonuctan sayfa basi 3,581 ile 3,590 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

1. Konu Sahibi : şehrazat35 #3581
    Alıntı kitie kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

bu kızıldan resimdeki kumrala nasıl dönülür.
    küllü kumralla cnm ama market boyalarıyla uğraşma koleston perfect 7.11 ya da majirelle daha çabuk ulaşırsın o renge..

2. Konu Sahibi : şehrazat35 #3582
    Alıntı petunya_87 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ilk defa boyayacaksan ve sacında beyazın yoksa loreal casting çikolata karamel ile başla bu renkle hemen hemen aynı oluyor.ben beyazım oldugu ıcın excellence e gectım
    Beyaz bir iki tel var o da sınav stresinden çıktı, düşündüm de galiba bu renkten bir tık koyu olsun istiyorum ben de o yüzden çikolata kahve alıcam :) Teşekkürler önerin için...

3. Konu Sahibi : şehrazat35 #3583
    Arkadaşlar size bişey danışıcam..Şimdi saçımın rengi normal kumral ve ben saçıma röfle attırmak istiyorum ama koyu renk röfle:) mesela gülben ergenin yeni saç tonunda röfleler attırsam sizce nasıl olur??
    Değişik bişey...Acayip durur mu?

4. Konu Sahibi : şehrazat35 #3584
    Alıntı AyShE GüL kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    küllü kumralla cnm ama market boyalarıyla uğraşma koleston perfect 7.11 ya da majirelle daha çabuk ulaşırsın o renge..
    koyu kumral küllü dıye dusunuyorukm

5. Konu Sahibi : şehrazat35 #3585
    Alıntı Josephine kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Beyaz bir iki tel var o da sınav stresinden çıktı, düşündüm de galiba bu renkten bir tık koyu olsun istiyorum ben de o yüzden çikolata kahve alıcam :) Teşekkürler önerin için...
    rıca ederım canım.bende bu aralar sacımı boyayacghım boyayınca paylasırım buradan

6. Konu Sahibi : şehrazat35 #3586
    http://www.kadinlarkulubu.com/kadinl...oya-gotur.html

etinin ödüllü yarışması için desteklerinizi esirgemeyin
    bu sefer rakiplere bırakmayalım kk nın gücünü herkese
    gösterelim

7. Konu Sahibi : şehrazat35 #3587
    Herkese merhabalar arkadaşlar..

KKyı çok uzun süredir takip ediyorum ve her konuda KK dan yorum okuyorum ve bana inanılmaz faydaları dokunuyo..saç renkleri konusunda ben de çok meraklıyım..saçımı boyadığım an bir sonraki boyamı hayal ediyorum ne boyasam diye..aslında uzun süre siyah kullandım, henüz yeni açtırdım 2 kezdir wella koleston 6.41 ve sonra 6.37 ye boyattım..başarısız bir açma işleminden sonra şuan saçımda her renk var..kahve kızıl bakır koyu kahve ne ararsan..tek renge dönüştürmek için bugün koleston elegan kahve aldım..henüz boyamadım ama tereddütteyim acaba nasıl bir renk çıkıcak diye..kışkırtıcı kahveyi çok sevdim bir arkadaşım boyuyor ama açtırmışken o kadar koyuya hemen dönmeyeyim diye elegan kahve aldım; ama acaba kışkırtıcı kahve mi alsaydım diye de düşünmüyo değilim..küllü mango arkadaşımız harika ya sağolsun ne kadar fedakar iyi niyetli herkese yardım etmeye çalışıyor..bana da eder mi acaba??CADIARZU:umursamaz::kedi: elegan kahve tam olarak nasıl bir renk arkadaşım, uygulanmış bir resme de rastlayamadım nette..çok merak ediyorummeyvahedigeldismile şimdiden teşekkürler..

8. Konu Sahibi : şehrazat35 #3588

boyalı saçlar kazık gibi oluyorsa

arkadaşlar ben kuaförlük öğretmeniyim sizlere şampuan araştırmanıza gerek yok demek isterim. sadece saç kremi alın ve saç uçlarınıza şampuandan sonra sürup durulayın. Yumuşacık olur kolay taranır.

9. Konu Sahibi : şehrazat35 #3589
    Alıntı petunya_87 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    rıca ederım canım.bende bu aralar sacımı boyayacghım boyayınca paylasırım buradan

Ben de casting 535 aldım ekimde boyarım sanırım :)) Bakalım nasıl olacak :)

10. Konu Sahibi : şehrazat35 #3590
    Arkadaşlar lütfen yardım ediiiiin saçım çok kötü oldu boyatalı 24 saat olmadı ama aradan 20 saat geçtii boyamak istiyorum hemen yarın çünkü okul var ne yapmalayım yardım edin yanar mı saçlarım ne zaman boyamalıyım ? eyvahedigeldismile

Sayfa: 359/554 İlkİlk ... 309349357358359360361369409 ... SonSon