Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

küllü mango bende bie şey sorabilir miyim :KK43: benim saçımda röfle var ve platin rengiygi ama şuan resmen koyu sarı oldu boya saçımdan aktı gitti bide kahveleşmeye başladı çok gıcık eski duruyo
tekrar sarı platin bişey yaptırsam yanacak gibi duruyor ve renkler birbirine karıştı kahve siyah sarı... diplerde çıktı :KK43: ben loreal ın her hangi bir rengine boyayayım dıyorum ama hangi rengıne boyasam?? şöyle guzel bi renk olsa ya açık kahve yada kullanabileceğim bi kumral tonu gönlümden sarı geçsede .... :KK43:(( sarı olmaz galiba???

yani şöle bişey düşündüm eğer sarı olmayacaksa tabi, kahvenın açık bi tonu olsun aralarındada sarılarım ışıltı gibi durur belki?? saçım baya uzun bide korkuyorumda uzun oluncada kuaförler bi paralar istiyolarkii... bütün paralarımı aldılar :KK43: bari 2ay kullanabilsem :KK43: bide hava atıyo neymiş verdiğin paraya bu kadar olurmuş yuh ya 130 ytl yi beğenmıyo pislik gitmicem bi daha :KK43:(

canım koyu renge boyamana ragmen saçlarında kıtır kıtır sesler geliyorsa acilen saç bakım maskelerine bakman gerekli. kadınlar kulubunde de yazıyor zaten. saçın ya nemsız kalmıştır yada proteınsız. saçına yumurta maskesi yap bence çok faydasını göreceksin. sonuçta nemsız kalması için saçını açık renklere boyamamışşın.
doğal saç rengin neydı peki?

HALLA HALLAA ya 2 tane cvp yazdım görünmuyo görunuyosada kusurabakmazsanız tekrar yazcağım arkadaşlar. şimdi benim saçıma ben platin balyaj yaptırdım ama 4ay soldu ve saçım resmen kahveye döndü koyulaştı koyu bi sarı oldu diplerde çıkınca hadi dip balyaj felan yaptrsam ustu sarı altı kahve olcak oda berabt olur. bende kahve tonuna boyamayı düşünuyorum. loreal olursa iyi olur. önerdiğiniz bi ton varmı? açık renkler ışıltı gibi dursunda diğer yerler kahve olsun diyorum aman oda koyu bi renk olmasında şeyy bide geri sarıya dönerım ben 2ay sonra dönüşü olan bi renk olursa :eek:

HALLA HALLAA ya 2 tane cvp yazdım görünmuyo görunuyosada kusurabakmazsanız tekrar yazcağım arkadaşlar. şimdi benim saçıma ben platin balyaj yaptırdım ama 4ay soldu ve saçım resmen kahveye döndü koyulaştı koyu bi sarı oldu diplerde çıkınca hadi dip balyaj felan yaptrsam ustu sarı altı kahve olcak oda berabt olur. bende kahve tonuna boyamayı düşünuyorum. loreal olursa iyi olur. önerdiğiniz bi ton varmı? açık renkler ışıltı gibi dursunda diğer yerler kahve olsun diyorum aman oda koyu bi renk olmasında şeyy bide geri sarıya dönerım ben 2ay sonra dönüşü olan bi renk olursa :eek:

canım bır arkadaşımızında rofle yaptırdıktan sonra saçı koyulaşmıştı ama 1 hafta ıçınde koyulaşmış. senin bıraz daha uzun surmuş.roflenin koyulaşmasnın nedenide saçın rengi tam oturmadan paketler açılıyor. bu yuzden yavaş yavaş koyulaşıyor saç.
saçında rofle var o yuzden kulluyu onermesem ıyı olur. zira kulluler rofleli yerlerı yeşilimis yapıyor. ama sen rofleli yerlerın oldukça koyulaştığını soyluyorsun. duz bır sarıya boya desem bu kez dıplerin ve rofle dışında kalan yerlerın turuncumsu olacak. bence lorealın kullu sarılarına bır bak canım.

külüü sarılara boyarsam ne renk çıkar ortaya acaba ?? çok tşk ler cevap için bu arada 4 ayda değil 1 ay sonra felan koyulaştı tabi yavaş yavaş oluyo bu.

külüü sarılara boyarsam ne renk çıkar ortaya acaba ?? çok tşk ler cevap için bu arada 4 ayda değil 1 ay sonra felan koyulaştı tabi yavaş yavaş oluyo bu.

saçının suanki halını gösteren bır fotograf koyarsan net olan bır foto çok daha net cevaplar verebılrım sanırım. koyulaşmış ama ne derece? kendi saç dıplerin ne renk mesela. bunlar onemli.belki kullu kumralla boyarsanda hoşuna giden bır renk çıkar. çünkü sen arada rofleli yerler sarı sarı parlasın ıstıyorsun. kullu kumraldan daha koyusu rofleli yerlerini kızılımsı olarak gösterecektir. ama kendi diplerin ve roflesiz yerlerınınde turuncumsu olmaması için fazla açık bı renge gitmemende fayda var. yanı ne desek tam net olmaz canım

canım koyu renge boyamana ragmen saçlarında kıtır kıtır sesler geliyorsa acilen saç bakım maskelerine bakman gerekli. kadınlar kulubunde de yazıyor zaten. saçın ya nemsız kalmıştır yada proteınsız. saçına yumurta maskesi yap bence çok faydasını göreceksin. sonuçta nemsız kalması için saçını açık renklere boyamamışşın.
doğal saç rengin neydı peki?

Evet haklısın canım bende nemsiz kaldığını hissediyorum dediğini yapıcam umarım işe yarar kendi saçım kumral bugün baktımda özlemişim kendi doğal saçımı :1rolleyes: beyazlar olmasa kendi haline bırakırdım. Evet açık renklerede boyamadım 2-3 senedir ama bikere saçlar yıpranmış oldu sarı röfleden sonra toparlayamadım.o yüzden cansızlar canım saçlarım senağlama

Evet haklısın canım bende nemsiz kaldığını hissediyorum dediğini yapıcam umarım işe yarar kendi saçım kumral bugün baktımda özlemişim kendi doğal saçımı :1rolleyes: beyazlar olmasa kendi haline bırakırdım. Evet açık renklerede boyamadım 2-3 senedir ama bikere saçlar yıpranmış oldu sarı röfleden sonra toparlayamadım.o yüzden cansızlar canım saçlarım senağlama

canım yakışacağını duşunuyorsan saçını kısa kestır bıraz daha sonrada kumral yapman daha rahat olur. ama sen yınede saçlarını yoğun bır bakıma al.hem bakım yağlarıda saçtakı boyayı akıtıyor

arkadaşlar saçım röfleli üstündede boya var.platine yakın bir renk yani saçımdaki röfle rengini bütün saçıma uygulamak istiyorum.yıpratmadan nasıl olabilir yardım

resmi koyamadım bende avatara koydum :) inşallah bakabılırsın ordan çok tşk ederım ...
sarıya dönebileceğim bi kahve yada karamel artık ona ne denıyosa ondan ıstıyorum

Son düzenleme:
bitmap338vg41aj7.jpg

arkadaşlar şu saç renginin aynısını hangi kutu boyalarla karıştırırsak elde ederiz lütfen yardım edin

resmi koyamadım bende avatara koydum :) inşallah bakabılırsın ordan çok tşk ederım ...
sarıya dönebileceğim bi kahve yada karamel artık ona ne denıyosa ondan ıstıyorum

canım anasayfadakı sorular cevaplar kısmına bakarsan ordan bulabılrsın sanırım nasıl resim yukleneceğini.çünkü gorduğum kadarıyla saçın zaten hoş bır ton.

SUMMER saçında boya var mı bilmiyorum
ben ilk saçlarımı saçlarımı bu renge boyatmıştım
sonra ark. da aynı renge boyattı koleston kumrala boyatmıştım
katalogtaki rengi baya bi koyuydu ama annem hiç boya olmadığı için benim istediğim renk olacağını söylemişti
inanmamıştım ama dediği gibi oldu
senin saçların nasıl

Son düzenleyen: Moderatör:
benim kardeşim bu rengi istiyorda şu anki saçları açık kumral gibi (boya) bu renger hangi boyaları katarak ulaşırız turuncumsu bir renk zaten bir ara bir arkadaş yazmıştı ama kim hatırlamıyorum

kızlar bu renk ne sizce?kuaföre nasıl anlatayım..
resmi götürsemde olur ama bi aksilik çıkarsa yani nasıl anlatayım bu rengi
daha önce sarı istiyodum ama vazgeçtim çünkü bu renge bayıldımm :1closedeyes:
candan35rr0.jpg

candan15gy7.jpg

Benim gibi saçlarına düşkün bayanlar merhaba... Herkesin derdi kendine diye bi laf vardır. Pek de hoş değildir... Biz saçımızla uğraşaduralım bi yerlerde acılar yaşanıyor dolu dolu ve her zamanki gibi... Bu nedenle...

Şehitlerimiz için 1 hafta süresince kullanıcı avatarlarımıza anlı şanlı bayraklarımızı asmayı öneriyorum...

Tüm şehitlerimizi Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun, Allah ailelerine dayanma gücü versin İnşallah.

X