Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

canım kolestonun içindeki amonyak oranı daha fazla. o yuzden istenılen sonuca çok daha cabuk ulaşılıyor. ama saçıda aynı zamanda kurutuyor yıpratıyor. bunu bır ıkı uygulamada gorulmuyor ama sonra saç isyan edıyor. ayrıca kolestonun renkleri oldukça yapay sonu. verıyor. bence hele ki kullandığın ton kullu kumralsa loreal exelenceten vazgeçme. yanlış anlama bende koleston çok kullandım. ama 5 yılda ara ara her markayı denedığım için uzun surelı etkılerını çok rahat görebıldım. saçını sevıyorsan lutfen koleston değil loreal kullan canım.

peki peki peki :) sana güveniyorum benyerimseniben

canım kolestonun içindeki amonyak oranı daha fazla. o yuzden istenılen sonuca çok daha cabuk ulaşılıyor. ama saçıda aynı zamanda kurutuyor yıpratıyor. bunu bır ıkı uygulamada gorulmuyor ama sonra saç isyan edıyor. ayrıca kolestonun renkleri oldukça yapay sonu. verıyor. bence hele ki kullandığın ton kullu kumralsa loreal exelenceten vazgeçme. yanlış anlama bende koleston çok kullandım. ama 5 yılda ara ara her markayı denedığım için uzun surelı etkılerını çok rahat görebıldım. saçını sevıyorsan lutfen koleston değil loreal kullan canım.

kesinlikle katılıyorum ve guzellık salonumuzda cok uzun yıllardır koleston kullanmıyoruz ve soranlara da tavsıye etmıyoruz..

Son düzenleme:
kesinlikle katılıyorum ve guzellık salonumuzda cok uzun yıllardır koleston kullanmıyoruz ve soranlara da tavsıye etmıyoruz..

teşekkür ederim canım .ben mumkun olduğunca uyarıyorum. ama bunu bır guzellik uzmanınından duymak sanırım daha etkılı olacaktır arkadaşlara. lutfen bulduğunuz her boyayı surmeyın saçınıza.

arkadaslar saçlarım sıyah sprey boyalarla boyasam pembe tutarmı tutmıcagını dusunuorum o halde kahve yaparım sacımı sonra spreyle pembeye boyarım o zaman tutarmı cvp nolur

guzelım ben aynı seylerı yaptım yapma acma saclarını mafoldu upuzundu kesıtrmek zorunda kaldım kısacık. kendın yapma basını taslara vurursun sakın

selam kızlar öncelikle merhaba..ben saçlarımı karamele boyattım ama saçlarımın uçları daha koyu dipleri de açık oldu aylardır boyatıyorum ve hep böyle oluyor...kendim boyamaya başladım paletin karamel rengi çok güzel tavsiye ediyorum hiç akmıyor...

selam kızlar öncelikle merhaba..ben saçlarımı karamele boyattım ama saçlarımın uçları daha koyu dipleri de açık oldu aylardır boyatıyorum ve hep böyle oluyor...kendim boyamaya başladım paletin karamel rengi çok güzel tavsiye ediyorum hiç akmıyor...

arkadaşım slm peki benim saçlarım şu anda turuncu palettenin yoğun açıcısı ile açtım palette iyi biliyorum kullandım sence bu kızılı kahve köpüğüyle yada sarıyla kapatabilirmiyim saçım açık olsun istiyorum
şutarafagitti

merhaba arkadaslar..benim saclarim koyu kahverengi (koyu kumral) ve gözlerimde ayni saclarim gibi..beyaz tenliyim..yakinda türkiyeye geliyorum ve saclarimi boyatmak istiyorum acaba bana hangi renk uyar yani hem gözlerime uymasini istiyorum hemde beyaz tenime..

Bence hiç boyatma gözlerınle saçın aynı renkmiş işte gözlerın guzel gorunuyodur... beyaz tenliymişsinde bence kal öle yada ustune bişeyler attır ama kendı rengını bozma derım ben

Bence hiç boyatma gözlerınle saçın aynı renkmiş işte gözlerın guzel gorunuyodur... beyaz tenliymişsinde bence kal öle yada ustune bişeyler attır ama kendı rengını bozma derım ben

fikir icin tskler ederim aslinda öyle evet tam ayni renk gözlerim ve saclarim..peki nasil üstüne birseyler attirayim?

mesela gölge attırabilrsin açık kahve - bal rengi güzel olur ışıltı verir hem dip boya yaptırmak zorunda kalmazsın hemde saçın daha az zarar görür

herkese merhaba arkadaşlar
saçlarımı yaklaşık 3 hafta önce sarı röfle yaptırdım yalnız bakırdan döndüğü için hem turunculuklar oluştu hem de çok çok yıprandı.
tenim buğday ve doğal saç rengim siyah.
kışın kısmet olursa sözüm olacak o zamana kadar doğal rengime dönmek istiyorum ve bir daha da asla orealin yanından bile geçmiyecem:çok üzgünüm:
bana ne önerirsiniz,
şimdiden teşekkürler

cnm kışa kadar kendi rengine dönersin açık rengi kapatmak kolay yalnız çok siyah gibi olmasını istemiorsan kolestona boyama :) başka boyalar ile 3 ya da 4 no ya boyarsan kendi rengin gibi olur ve kapanır şu var ki koleston 3 no ile saçım bir kapanmıştı röfle hiç akmadı ama renk de siyah yapay durdu ama endişelenme kapatmak kolay ama söze yakın boyarsın saçına bakım filan yapabilirsin saç bakım yağları dfn garlı saç maskesi aktarlarda var o da iyi gelir

bende koleston 5 numaraya boyamıştım çok önce, çok sıyah durdu ve kızıllık olmuştu koleston gerçekten koyu çıkarıyor ama doğal bi koyuluk değil

pic0av3.jpg

my.php

kızlar sacımı siyahtan acmıstım bayada bi süre bekledi.. simdi bunun üstüne sadece sarı boyasalar tutarmı.. koyu sarıda olsa önemli degil benim için tutarmı boya bugün kuaföre gidicem yarın şehirdısına cıkıcaz biran önce cevaplarınıza ihtiyacım var.yanlız burada biraz acık durmus bi birascık daha koyusu saclarım ...ama ışıkta böyle a.s.a.s.

Son düzenleme:
X