Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Teşekkür ederim bu renkler benm istediğimden daha açık bir ton oluyor ben daha koyu bişey düşünüyorum ama saçımda koyu da durabilir belki..belli bir marka var mı peki :)
palette 7.77 yoğun bakır var,kutudan daha koyu ama çok tatlı bi renk çıkıyor onada bakabilirsin. buarada kutudaki renklere aldanma. ben genelde paletteyi kullanıyorum. loreal bi tık daha iyi,onuda tercih edebilirsin. palette 7.57 ile 7.77 yi karıştırıyordum ben

palette 7.77 yoğun bakır var,kutudan daha koyu ama çok tatlı bi renk çıkıyor onada bakabilirsin. buarada kutudaki renklere aldanma. ben genelde paletteyi kullanıyorum. loreal bi tık daha iyi,onuda tercih edebilirsin. palette 7.57 ile 7.77 yi karıştırıyordum ben
Tamam çok teşekkür ederim

merhaba arkadaşlar,
iki hafta önce kızıla dönen saçlarıma ombre yaptırdım cilasını küllü açık kumral yaptırdım ama rengi sarıya ilk rengine döndü. ben de mor şampuan kullanmaya başladım. iki kere kullandım ama henüz bi etkisini görmedim. cilasını (yeşil ve kızıla çalmadan) evde yenileyebilir miyim bilgisi ve tecrübesi olan var mı aramızda?
yeşil ve kızıla çalmasın istiyorsan 7.1 ile cila yapa yapabilirsin. ya da daha küllü istiyorsan gri boya ile

Arkadaşlar rofleli saçlarımı laciverte yakın bir mor yapmak istiyorum. Hangi boyayı tavsiye edersiniz? Artilari eksileri neler olur?
Saçım su an röfle?

20190818_134204.jpg

Herkese merhaba.dogal sari tonlarinda bir seyler istedim ama kuafor 5,6 cm i koyu boyayarak ombre yapti.
Ama benim amacim zaten dogal sarisinlik...
Fotografta daha iyi gorunuyor suan daha cirkin iki zit renk.
Ne yapilabilir.
Ust koyu yerlere dip rofle mi yaptirsam dogalligi yakayalayabilirler mi?

Dip boyayi actir demeyin cunku ben bu ombre olayini sevmiyorum anlasilan...
Fikirlerinizi bekliyorum,gec olmazsa bugun kuafore gideyim...
20190818_133419.jpg
20190602_145148.jpg

Bu iki resimdeki gibi olabilir mi?

merhaba lütfen bana yardım edinnnnnnn :KK43: saçlarım koyu kahve boyaydı bende sarı alıp boyadım saçımın bazı yerleri açıldı güzel bir renk oldu fakat koyu kahve boya olan yerler açılmadı açılmayan yerlere açıcı sürsem bir sorun olur mu lütfen yardımlarınızı bekliyorum :KK43:

Merhaba kızlar ben 1 hafta önce saçımı boyatmaya gittim hiç istemediğim bi renk yaptı kuaför sombre yaptı hiç içime sinmedi dün başka bi kuaföre gittim kahve tonlarını karıştırıp boyadı dipler güzel oldu ama uçları yıkayınca aktı sarılar çıktı tekrardan nasıl kurtulurum bu renkten ben sıcak doğal renkler istiyorum kahve tonları yardımcı okurmusınız

merhaba lütfen bana yardım edinnnnnnn :KK43: saçlarım koyu kahve boyaydı bende sarı alıp boyadım saçımın bazı yerleri açıldı güzel bir renk oldu fakat koyu kahve boya olan yerler açılmadı açılmayan yerlere açıcı sürsem bir sorun olur mu lütfen yardımlarınızı bekliyorum :KK43:
Boya boyayı açmaz saten açılan yerler açıl renkmiydi açıcı biraz sıkıntılı 😟 onun sürdüğün zaman süresini falan iyi ayarlaman lazım saçın yanar

Saçım şu an ombreli, ortasından uçlara doğru açık sarı. Ben kumral 7 tonlarına dönüş yapmak istiyorum çünkü hiç hoşuma gitmeyen bir sarı oldu. Fakat yeşillenmesi ya da grileşmesinden korkuyorum. Evde kendim Inoa ile boyamak istiyorum. Nasıl bir tona boyamam gerekir yeşillenmemesi için?

7 düz kumral mı, 7.3. doreli kumral mı, 7.07 açık çikolata kahve tonları mı ya da 6-7 tonlarını karıştırıp mı? Ne önerirsiniz? Kuaförler çok pahalı.

selam kızlar saçlarım sarı şu an hatta yeni boyadım. loreal çok çok açık sarıya. platin değil ama baya açık sarı
doğal renklere dönmeyi düşünüyordum.. ama önce bir bakır kızıl yapsam dedim içimde kalmasın şu kolayca girer.
güzel bi bakır kızıl renk istiyorum. tupturuncu değil çok da koyu değil..
7.77 boyayanlar olmuş palette.. 7.77 ile 8.77 karıştıranlar olmuş..
6.45 le bu boyaları karıştıranlar olmuş.. kafam iyce karıştı. yardımcı olursanız sevinirim

KIZLAR saçımın yuzde 80 i beyaz. Komple bakınca gri duruyordu. 3 numara inoa boya ile bıyandı. Diplerim geldi 4-5 cm beyaz. Boyanan yerler de full aktı nedense. Sanırım gliss şampuandan oldu. Boya yapıcam komplr. Küllü bir renk istiyorum açmadan yapsam tutar mı. Evde boyuyorum

X