Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

bu gün loreal in amonyak içermeyen boyasını aldım ama boyamaya çekiniyorum daha öncedende preference serisinden açık kor kızıl, bakır kor kızıl ve yoğun bakır kızıla boyamıştım ( nerdeyse içinde kızıl geçen tüm renkleri kullandım) ve her defasındada açık saç rengi üstüne uygulamama rağmen renk tutmadı ancak dedikleri gibi hiç bir şekilde matlık ya da akma yapmadı. kızıldan kurtulmak için iki kere çıkolata kahveye boyattım saçımı ve aktı güneşte hala turuncu gibi ara ara parlama yapıyor umarım bu boya çözümüm olur ve rengi akmaz. üstünde 28 yıkamaya kadar yazıyor. bir kaç güne allerji testini yapıp boyarım sanırım fisfisfis
loreali her kullanışımda bir daha asla almam diyorum ama çekiyor işte kafamçokkarıştı

bu gün loreal in amonyak içermeyen boyasını aldım ama boyamaya çekiniyorum daha öncedende preference serisinden açık kor kızıl, bakır kor kızıl ve yoğun bakır kızıla boyamıştım ( nerdeyse içinde kızıl geçen tüm renkleri kullandım) ve her defasındada açık saç rengi üstüne uygulamama rağmen renk tutmadı ancak dedikleri gibi hiç bir şekilde matlık ya da akma yapmadı. kızıldan kurtulmak için iki kere çıkolata kahveye boyattım saçımı ve aktı güneşte hala turuncu gibi ara ara parlama yapıyor umarım bu boya çözümüm olur ve rengi akmaz. üstünde 28 yıkamaya kadar yazıyor. bir kaç güne allerji testini yapıp boyarım sanırım fisfisfis
loreali her kullanışımda bir daha asla almam diyorum ama çekiyor işte kafamçokkarıştı

canım ben kullandım bu boyayı ve çok memnun kaldım.
şiddetle tavsiye edirim.ben 600 koyu kumral rengini kullandım.1 hafta oldu boyayalı ve çok hafif renk değişimi olmaya başladı,yavaş yavaş akıyor sanırım :)))

kumral saçımı loreal 5.15 buzul kahveye boyadım ve siyah oldu...beklediğimden koyu çıktı ama sonuçtan çok memnunum....mavi siyaha benziyor ama mavi siyah kadar boz değil aksine çok parlak bir renk ortaya çıktı...saçlarım deri ceket gibi parlıyor çok beğendim...
ama şanslıyışım ki bana siyah renk yakışıyor...

sonundaki 15 rakamı küllü akaju oluyormuş...umarım dayanıklı bir renktir çok beğendim...

cnm loreal preference serisi nasıl?bn kolestonla boyadım ama bi daha onla boyamayı düşünüyorum alerji riski daha yüksek diye biliodum ama snce nasıl?:1no2:

canım ben kullandım bu boyayı ve çok memnun kaldım.
şiddetle tavsiye edirim.ben 600 koyu kumral rengini kullandım.1 hafta oldu boyayalı ve çok hafif renk değişimi olmaya başladı,yavaş yavaş akıyor sanırım :)))

içim rahatladı çok saol sositososito

cnm loreal preference serisi nasıl?bn kolestonla boyadım ama bi daha onla boyamayı düşünüyorum alerji riski daha yüksek diye biliodum ama snce nasıl?:1no2:

ben kuaförümün yolunu tutmadan önce preference serisinden koyu kumrala boyamıştım ve sadece diplerinin rengi değişmişti altlar gene boyama öncesindeki gibi kalmıştı turuncu turuncu eğer aynı rengine boyayacaksan sonuç iyi olabilir çünkü kolestondaki gibi çabucak akmıyor allerji riski konusunda pek bir fikrim yok :eek:

Loreal yeni bi boya çıkarmış gerçekten çok parlak duruo katalogda.kutusu da bi değişik acaba nasıl kullanan varmı aranızda?

lorealın kendi sıtesı var canım ordan tum urunlerini görebılırsın saç boyası hakkında lorealparis li bişeydi ordan ulkeyi seç ve hair colour a gel.

canım sen baya tecrübelisin direk sana danışayım bu dediğin loreal kataloğuna bende baktım hep kolestonla boyamama rağmen lorealin renkleri daha hoş geldi.ben bu sefer karamel yapmayı düşünüyorum şu an gizemli kahve var biraz koyusu tabi sence hangi tonu kullanmalıyım lorealin.ya da önerebileceğin başka marka var mı.

küllümango slm.en son hafif kızıllıklar olan saçımı 7.1 küllü kumral loreal exelance ye boyamıştım tavsiyenle .saçın boya zamanı geldi.şimdi açık küllü kumrala boyasam exelancenin kaç numarası.

slm arkadaşlar. benim ten rengim açık saçlarım şuan röfleli, bakır yada karamel tonlarına boyatmayı düşünüyorum.nasıl olur sizce?

küllümango slm.en son hafif kızıllıklar olan saçımı 7.1 küllü kumral loreal exelance ye boyamıştım tavsiyenle .saçın boya zamanı geldi.şimdi açık küllü kumrala boyasam exelancenin kaç numarası.

bende açık küllü kumral istiyorum ama nasıl olur bilmiyorum doğrusu:1no2:

Küllü mangocum,ben 3 hafta önce kahve olan saçımı kumrala döndürmek için,Koleston çok açık sarı kullandım,sadece 2 cm uzayan dipler turuncu oldu,ertesi gün üzerine 2 kutu Koleston 7.1 küllü kumral kullandım,dipler sarı,gerisi küllü açık kahveye döndü.Kumral olmak için 2 kutu Palette yoğun açıcı ile açıp, üzerine 2 kutu küllü kumral kullansam olurmu?Ayrıca saçımın eşit renkte olması için nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

my.php

bayanlar benim dogal saç rengim bu.. ama sarı sac istedigimden dolayı saclarımı oryalle acmıslardı:çok üzgünüm:.. üstüne sonraları siyah boyadım hangi akla hizmetsesenağlama... simdi benim gercek sac rengim ne oluyor:uhm:.. birde diplerim geliyor yavas yavas artı sarı olup boyanan yerler akıyo ve sarı siyah karısımı bişey oluyo.. akan yerleri kendi sac rengimde boyasam zamanla diplerde gelince kendi sac rengime dönsem nasıl olur.. anlatabildim mi bilemiyorum.. bide kendi sac rengim tam anlamıyla ne renk oluyo kızlar lütfenn yardım edin

Son düzenleme:
bayanlar resim direk görünmüyo ama linke tıkladıgınızda cıkıyor.. lütfen cevap verin cok rica ediyorum.. cok mutlu olucam yardımcı olursanız...

Son düzenleme:
canım sen baya tecrübelisin direk sana danışayım bu dediğin loreal kataloğuna bende baktım hep kolestonla boyamama rağmen lorealin renkleri daha hoş geldi.ben bu sefer karamel yapmayı düşünüyorum şu an gizemli kahve var biraz koyusu tabi sence hangi tonu kullanmalıyım lorealin.ya da önerebileceğin başka marka var mı.

canım ben lorealın kulu renklerini daha çok kullandım karameli kullanmadım o yuzden kesin bırşey dıyemem ama kolestonla kıyaslandıgında renkleri daha doygun ve daha dogal. kolestonla boyanmış saç çok belli oluyor ben sevmıyorum. loreal castıng amonyaksız boyası geldi turkıyeye orda da sıcak renkler var bı bak istersen belki karamelde mevcuttur.kullanan bıkaç arkadaşım çok memnun:)

canım açık kullu kumrall 8.1 oluyor. ama diplerini nasıl yapar bılmıyorum kendi saç rengine baglı yanı

Küllü mangocum,ben 3 hafta önce kahve olan saçımı kumrala döndürmek için,Koleston çok açık sarı kullandım,sadece 2 cm uzayan dipler turuncu oldu,ertesi gün üzerine 2 kutu Koleston 7.1 küllü kumral kullandım,dipler sarı,gerisi küllü açık kahveye döndü.Kumral olmak için 2 kutu Palette yoğun açıcı ile açıp, üzerine 2 kutu küllü kumral kullansam olurmu?Ayrıca saçımın eşit renkte olması için nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

canım malesef çok yanlış boyaları kullanmışşın. kesinlikl palette yogun açıcı kullanma.yogun açıcıların uzerıne kullanılan kulluler yeşilimsi oluyor. sana tavsıyem saçını ıyıce dınlendir. saçındakı boya ıyıce aksın. sonra uçlarını koleston 12 .1 çok açık kullu sarıyla boya. bu saçının dıplerle eşit olmasını saglar. ama boyadıgında poşet egeçir ve ısı ver 20 dk kadar saçına. bu işlemde eğer duzgun boyayabılırsen saçının her yerı hemen hemen aynı renk olur. bı haftasonrada loreal exelence 7.1 al. ilk seferde değilde bıkaç kez boyamadan istedıgın sonucu alırsın canım. sakın palette yogun açıcı kullanma

X