Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Merhaba arkadaşlar...
Saçlarımı kendim boyamak istiyorum ama bu konu hakkında herhangi bir bilgim yok. :sm_confused:

saçlarım kısa ve saç rengim ilk resimdeki gibi.
sarıya boyamak istiyorum.
2. resimdeki rengi nasıl elde edebilirim.hangi malzemeleri kullanmamı tavsiye edersiniz? daha doğrusu yapabilir miyim?
aslında hayalimdeki 3.resimdeki ama imkansız gibi geldi bana...
Yardımcı olursanız sevinirim! :1rolleyes:

liveimagesgzelimberraktxs4.jpg

060ar.jpg

avrillavigneblend021kb5.jpg

canım bence profesyonel yardım alsan daha iyi olur sacların için,çünkü cok koyu renkten sarı tonlara gecerken işlem cok oluyo

3. resimdeki sac medoli cok hoşmuş bencede profosyenel yardım alarakl 3.resimdeki saçı elde eminim çok yakışır çünkü gerçekten çok hoş bi renk

kızlarrrrr bana yardımm edınn sacımı boyatıcaam fakattt tawsıyee edılen renk tonu dogallık acısından SAMAN SARISI bu renk nsl bı tonn foto koyarsanız sewınırmmmm

yıpranmış saçlar için şunu tavsiye edebilirim size bnm saçlarım kadayıf bildiğimiz tatlı onun gibi olmuştu ama ben ne kestirdim ne ettim inatlıkya makas deymedi zaten kısa :KK43: 1 şişe bağdem yağının içine 1 tane dodex 1 tane evigen 1 tane bemix bunlar vitamin kapsülleri eczaneden teymin edebilirsiniz bu bu bakımın sayasinde saçlarımı hayata döndürdüm ve tek kırık bile yok :)

cnm benımmm bu anlattıgın karısım sadecee bırgunluk uygulamamı her uygulamada yenıı bırr sıse badem yagımı kullanılıyo

ben saçımı hint kınasıyla siyaha boyuyorum ama etraftakiler hint kınası saç döker dio saçlarımda belime kadar uzun sizce dökermi azalma olurmu??

benim saçlarım şu anda kestane rengine boyalı ama siyah gibi duruyor.Üç ay önce kızıldı şimdi rengini yumuşatmak istiyrum açık kahveye boyamak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekli oryal kullanmak istemiyorum saçlarımı çok yıpratıyor.cevaplarınızı bekliyoruma.s.

slm kızlar. bende saçlarımı boyatmayı düşünüyorum. ama bu konularda hiç bi fikrim yok. bu güne kadar hiç boyatmadım zaten. aşağıdaki resimdeki tonu tutturmam için ne yapmam gerekiyo. resim ekleyemiyom yaaaa. nasıl yapacam [http://www.kadinlarkulubu.com/begendiginiz-sac-renkleri-ve-kesim-resimleri-t144049/index4.html[/IMG] böylemi acep, cameron diaz ın saçı kızlar.

benim saçlarım şu anda kestane rengine boyalı ama siyah gibi duruyor.Üç ay önce kızıldı şimdi rengini yumuşatmak istiyrum açık kahveye boyamak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekli oryal kullanmak istemiyorum saçlarımı çok yıpratıyor.cevaplarınızı bekliyoruma.s.

tatlım,

ben de aynı durumdaydım.ateş kızılı üzerine kahve boya ve rengi simsiyah gibi olmuştu.
saçlarımın rengini ancak palette yoğun açıcı ile açıp sonra koleston terracotaya boyadım.
açıcısız olmuyor maalesef.

peki cnm, yoğun açıcı saçlarını yıpratmadımı .Birde altlarda kızıl vardı dedin saç açılınca rengarenkmi oldu .Ayrıca kolleston terracotayı merak ettim ne renk güzel oldumu yazın için teşk.

bilgehan canım yuklerken ımageshack ten adresı aldıktan sonra yapıstırıken http yazıyor orda onu sıl ondan sonra yapıstır

kızlar sacıma 5 ay önce röfle yaptırmıştım sonra rengini beğenmedim koyu renge boyattım. şimdi yeniden röfle istiyorumm... ama koyu rengin altında röfleler warr üstüne bir daha röflee yapılırsa saçlarım yanarmı sizce

yıpranmış saçlar için şunu tavsiye edebilirim size bnm saçlarım kadayıf bildiğimiz tatlı onun gibi olmuştu ama ben ne kestirdim ne ettim inatlıkya makas deymedi zaten kısa :KK43: 1 şişe bağdem yağının içine 1 tane dodex 1 tane evigen 1 tane bemix bunlar vitamin kapsülleri eczaneden teymin edebilirsiniz bu bu bakımın sayasinde saçlarımı hayata döndürdüm ve tek kırık bile yok :)

anladığım kadarıylaa cansız saçlar için peki dökülen saçlaradaa işinee yararmı acabaaaa.s.
tekrar çıkarırmıı

peki cnm, yoğun açıcı saçlarını yıpratmadımı .Birde altlarda kızıl vardı dedin saç açılınca rengarenkmi oldu .Ayrıca kolleston terracotayı merak ettim ne renk güzel oldumu yazın için teşk.

yok tatlım.saçlarımı yıpratmadı. palette güzel bir boya.açılınca da saçlarım bakır bal rengi karamel arası bir şey oldu.
her yeri aynı renk oldu. farklı tonlara bürünmedi yani.
terracota kahvesi yoğun kızıl toprak rengi.ilk boyamada bile iyi oldu.ikincide renk oturur diye düşünüyorum.
ben palette yoğun açıcı ıl 1 gibi bir şey onu kullandım.
bir de saçlarıma çok bakım yaparım,sanırım o yüzden de fazla yıpranmadı saçlar.
a.s.

X