Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Kızlar bu rengin adını bilen var mı??? :uhm::uhm:

stylistvisualcolouris7.jpg

stylistvisualcolouris7.3394d3dad3.jpg

benim bir önerim var arkadaşlar..

bu önerim doğal saçları koyu olan (yani siyah olan), kahverengi gözlü ve açık tenlilere....ben bu tipte bir insanım..ve geçenlerde saçlarımı kuaförde kumrala boyattım ve gören herkes bayıldı...tavsiye ederim..ama kumralınızı doreli değil..küllü veya nötr tonda yapmanız gerekiyor.. doreli kumrallar çok aşırı parlak kalabiliyor koyu renk gözlerin yanında

cnm en uyumlu o evet ama hafif kızıllık ya da dorelik bence renk veriyor ama çok hafif olanları ben de senin gibiyim ve kumral beni maalesef çok solgun gösteriyor ya kendi saçım gibi çok koyu bir renk yad a şu anki gibi çikolata kahve tarzı daha canlı ve renkli gösteriyor belki ben çok açık tenli ve solgun olduğum için olabilir:)

bayanlar ben saçımı yeni kestirdim ama begenmedim kesimini boya yapmak istiyorum kuaförler ise önce boya sonra kes diyordu sizce ne yapmalıyım boyayım mı boyamayım mı?

boya kusturma işlemi saça bayağı zarar verıyor. ama yınede orealle açmalarından dah aaz zarar verıyordur. sennasıl yapıldığını bılıyo rmsun yoksa kuaofore mı yaptırcaksın?
hatırladığım kadarıyla sampuanın içine yuzde 9 luk peroksit koyupta yapıyolar bırde farklı bır urun var onunlada saçtakı rengi kusturuyorlar.

kuaföre yaptıracagım , ama ben boya degilde kınayı çıkartcagım orda öyle yazmışım pardon gerçi kına çok aktı saçlarım kahve oldu şuanda bakımıda ii gayet güçlü neyse bakacaz

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar... ben saçımı boyamak istiyorum... şu anda dore kahve ama sarımsı ve karamelimsi gözüküyo.. ben aslında tek renk istiyorum ya da birbirine çok yakın tonlarda... esmerim ne renk boyatayım? çok koyu olmadığımı düşünüyorum, gözlerim de koyu kahve.. çok koyu boyatmayı düşünüyorum ama sıkılcam biliyorumm.. çok açık yakışmıcak sarı falan.. aslında kendi rengim yakışıyo gibi ama bazı yerleri koyu kahve bazı yerleri sarı...ben de sevmiyorum öyle..off ne renk yakışır banaa?? yardım lütfen...

gözdey sen hep burdasın saol valla.. =) ama mesela çok hoşuma giden bi renk var.. aslında her renkten etkileniyorum valla ama hani victoria's secret ın mankeni alessandra ambrosio mu adını hatırlamıyorum tam.. onun saç rengi çok güzel onu gördüm sarımsı ve ilk defa sarı renk beğendim.. onun rengini bilio musun? çok hoş gidermi diye merak ediyorum açıkçası ama korkuyorumda...

aslında gölgede kahve duruyo ama güneş vurduğunda bal rengi neredeyse sarı duruyo...ama belirgin bi renk değil işte... bal köpüğü röflelerim vardı sonra çikolata kahve boyaıştım en son da bu işte...

bence cnm esmerssen tabi bence çok sarı düşünme böyle ya bayağı koyu tonlar koyu kahve kahve gibi ya da ara tonlar karamel dore kahve gibi hatta çikolata kahve gibi sana yakışır koyu çikolata kahve koyu karamel fındık kabuğu da olabilir

cnm o zaman bence daha yıpratma saçını kullan derim bal köpüğü röfle ya da balyajı çok beğeniyorum saçın yıpranmamışsa bence deneyebilirsin

ya evet sarı olmaz aslında bu renk iyi ama birden çok renk var gibi içinde.. aslında içinde kızıllık olan şeyleri sevmiyorum ama bu senenin modası karamel süper bi renk.. bilmiyorum nasıl olur?

karamel yapabilirsin çünkü şu anki rengine yakın ama daha açık olur yaptıracaksan da sakın oryalle açtırıp da boyatma golden karamel konusunu bir oku istersen:) karamel ile daha bakır tarzı güneşte sarı sarı olur ama

bal köpüğü röfleden soğudum çünkü koyu kestane olan doğal saç rengimin üzerine yapmışardı.. onu kızılsız bi kahvenin üzerine yaptırmak lazım açık kahve falan gibi aslında şimdi olabilr ama benim saçım şu anda balköpüğü gibi bişey hatta bal rengi.. balyajı ne renk yaptırıcam ki ??

benim saçım golden karamelmiş meğer.. =)) evet o renk galiba öyle gibi duruyo.. tam karamel hangi renktir acaba ben bikaç renk gördüm ama yakışır mı bilmiyorum.. gerçi esmerlere kızıl ton hiç gitmez ama..

bende saç bakım maskesi varya elidorun boyalı saçlara ve koparak dökülmelere karşı onun etkisiş varmı kullanan arkadaşlar varsa yazarlarsa memnun olıurm

X