Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

arkadaşlar dün saçımı loreal casting bitter çikolata ileboyadım ve çok güzel oldu.eşim bayıldı.önceden saçlarım daha çık renkti yani koyu kahveydi.bi de perma yaptırmıştım.perma yaptırınca normalde bir ton açılıyor saç rengi.daha sonra sahile gittiçe papatya suyu sürdüm ve iğrenç bir renk oldu.eşim beğenmemişti zaten siyah saçı sevdiği için o.dün gidip cesaret edip aldm ve kullandım boyayı ve süper oldu.yanlız biraz anlımda boya falan kaldı belli belirsiz hani yıkayınca kalıyo ya.onu nasıl çıkarcam.zamanla çıkıyo fakat ben hemen çıkmasını isitiyorum.bilginiz var mı

@ ecz.sn yanlış hatırlamıyorsam sigara külü ve kolonyayla çıkıyor boyalar ciltten. pamuk yardımıyla sürüyorsun.

Ben bugünlerde çok taktım saç rengime kumral koyuya yakın,orta belki tam da tanımlayamıyorum değişiklik olsun istiyorum ama ilk kez boyayanlarda malumunuz korku had safhada. Loreal Casting Creme Gloss amonyaksız olmasıyla beni cezbetti , 530 veya 535 numaralarını beğendim ama çok mu koyu olur kutu üzerindeki renklere güvenmemem gerek sanırım :/

loreal casting creme glos ile boyadım ben ve ilk defa boyadım.seçtiğim boya zaten çok koyuydu.güzel oldu.diğerlerini bilemice josephine.bence satıcıya sor

arkadaşlar saçlarımı en son 3 gün önce nevacolor diye bi boyanın koyu kumral la kumral rengini boadın. tem tepede boya bitti mi... Neyse zar zor dağıttım ama olmadı tepeler hafif açık kaldı... Daha açık bir renk istiyorum karamel tarzı boyalar tutar mı acaba?

ya kızlar ben karamele boyamak istiyorum saçlarımı şuan kumral boyalı 6 ay oldu boyatalı ama nasıl bi karamel kullanıcam hangi markayı kullanıcam bilmiyorum çok koyu olsun istemiyorum turuncu kızıl olmadan nasıl hallederim banada yardım edin karamel kullananlar resimde koyabilir mi acaba

kumral karamel tam senlik bence hazır alt zemin de buna uygun..
giri%C5%9F.jpg

Fotoda aralarda balyaj var..

kızlar bu da benim suanki saç rengim loreal çikolata kahve ıle boyamıstım bıraz daha koyu bır cıkolata kahve elde etmek için tavsıyelerınız var mı?

Teşekkür ederim canım ya ben ilk kez boyayacağım o yüzden amonyaksız bir boyayla başlamak istiyorum,renk güzel olmuş ama :) Daha koyusu sıcak çikolata mı olur acaba..?

Teşekkür ederim canım ya ben ilk kez boyayacağım o yüzden amonyaksız bir boyayla başlamak istiyorum,renk güzel olmuş ama :) Daha koyusu sıcak çikolata mı olur acaba..?

ilk defa boyayacaksan ve sacında beyazın yoksa loreal casting çikolata karamel ile başla bu renkle hemen hemen aynı oluyor.ben beyazım oldugu ıcın excellence e gectım

arkadaşlar saçımı ilk defa boyayacağım. saç rengim kestane ve beyazlarımı kapatmak için kestaneye boyayacağım. oksidan kullanmasam direk boyayı sürsem olurmu? teşekkürler..

X