Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

saol canım teşekkür ederim.sen olmasan ne olur bu KKnın kızlarının saçları..
küllümangocum çok sağol.8.1 e geçecez bakalım.sonuçları bildiririm 1 ay sonra :KK66:

kullumango canım bu ne renk kuaforemı yaptırmam lazım yoksa evdemı suan sacımda kolestonun acık kullusarısı var 2 hafta oldu boyayalı bu renk ne yardımcı olurmusun.:enbuyukkk:

Eklentiler

• $014.jpg
    $014.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 33
kullumango canım bu ne renk kuaforemı yaptırmam lazım yoksa evdemı suan sacımda kolestonun acık kullusarısı var 2 hafta oldu boyayalı bu renk ne yardımcı olurmusun.:enbuyukkk:

canım bu renk sanırım 10 numara emin değilim tabı aralarda roflelerde var bıkaç tane ama tum bakıldıgında 10 numara gibi duruyor. senin saçında koleston 12.1 var dıyorsun peki bu renge göre neyı farklı? bız koyu kahve olan saçı koleston 12.1 ile iki kere boyadıgımızda buna çok yakın bır sarı elde etmiştik çünkü. bence özelden de dedigim gibi 3 hafta kadar bekle ve tekrar geç uzerınden ılk once uçlardakı koyu kısımlardan başlayarak.. bıkaç kere boyadıgında buna yakın bı renk çıkar sanırım. kuafore gidipte açtırmaktansa sen ayda bı bu boyayla boyayarak sarıya cevırebılırsın bıraz geç olur ama oreal kadrda yıpratmaz

ya kızlar banada bişieyler söyleyin ben saçımı (kendi sac rengim koyu kahve onun üzerine)koleston ask alevıne birkac kez boyadım koyu guzel kızıl olmustu hamile kalınca bir yıl kadar boyayamadım ve üstler kendi rengi altlarda kızıl acıldığı için koyu bakır gibiydi. doğumdan sonra palette koyu kakao ya boyadım saçrengime yakın oldugu icin ama simsiyah böyle naylon peruklar gibi parlayan kara bir sacım oldu c ok kötü druyo zaten esmerim. 4 ay oldu ama hic akmadı.diplerden 5cm kadar kendi sacım var koyu kahve altlar kömür karası ve sacım belimde. kestir demeyin hayatı boyunca sacı hep uzun olanlardanım. esim her gördüğünde bu rengi hiç beğenmediğini söylüyor. küçük bir ilcedeyim ve kuaförleri tahmin edersiniz en iyisi bile burda üstleri ayrı altları ayrı renkle gönderiyor bütün müsterilerini istisnasız.şimdi söyleyin bana ne yapıym. imdatttttttdelikafadulden

arkadaslar lütfen yardımcı olun ya..ben saçlarımı 3 ay önce garnıer koyu kahveye boyadım ilk simsiyahtı fakat zamanla açıldı ve şuan kahveye döndü.ama ben biraz açılsın istiyorum karamel istiyorum yaa.palette 8,0 açık kumrala boyasam ne renk olur sizce diplerdende kendi saçım çıktı kumral yani..nerenk elde ederim karamel olurmu..yardımcı olun çok kararsızım:1no2:

Benim saçımda koleston açık kumral var.. aralarda önceden sarılar oldugu için açılmalar var.. ama saçımı boyatmak istemiyorum.. dipleri çıktıkça papatya suyu yapsam doğal bi görünüm elde edermiyim acaba ??

küllümangocm ve kıslar yardımlarınızı bekliorum...ben 400 kestane loreal casting amonyaksızdan aldım pazartesi boyuycaktım.siyahmı oluyo yoksa kahvemsimi? çünkü siyahı kesinlikle istemiyorum...kendi saç rengim olsun bi süre dedim saçlarım dinlensin die...bana yardımcı olursanız sevinirim... :)

bnm saçımın bi 10 cm lik kısmında kına var, hint değil, normal kına. ama hep açık renkli saça meraklıyımdır. kendi rengim zaten açık kumral. yazın hep papatya yapardım, iice açılırdı, bi de tek renk diil saçım doğal gölgeler var. ama kına yaktıktan sonra papatyalar hayal oldu. baya bi kurtuldum ama, turpla fln mayısa kadar biraz daha uzar, kestirip kurtulurum kınalardan ama ucunda 2-3 cm kalma ihtimali var. aralıkta kuaföre gittiğimde saçıma gölge istiyorum ama baya bi kına var ucunda dedim, o da gel yapalım hemen, 1 sene fln olduysa yakalı tutar gölge dedi. ama ben cesaret edemedim. ya acaba kadın doğru mu sölüyodu yoksa bni kekledi mi para kazanmak için. kesimde fln baya iidir aslında, işinin ehli ama ne biliim güvenemedim:uhm:
işte nisan mayıs gibi tekrar gitcem, acaba 2 ton açığıyla gölge attırsam mı? bi de ben çok pimpirikliyimdir, dipten koyular çıkınca kafayı yerim, her ay dipboya da yaptıramam. ama çok istiorum açtırmayı, napsam acaba?

merhaba siteye yeni üye oldum ve saçımı tierra 8.44 dediğiniz renge boyamak istiyorum.alttaki renk şuan kumral bakır ve akmasını bekliyorum bunun üzerine dediğiniz renk tutar mı??bir de bu boyayı piyasada bulamıyoruz sanırım netten sipariş vericem içine başka bir boya eklemem gerekir mi ve boyayı nasıl kullanııcam bana bilgi verirseniz çok çooook çooook sevinicem.

mrb kızlar . LÜTFEN CAP VERİN
BENİMDE SAÇ RENGİM SARI YILLARDIR AYNI RENGİ KULLANIYORUM DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM AMA KARAR VEREMİYORDUM
AMA ŞİMDİ ADANALI DİZİSİNDEKİ SOFİA YI ÇOK BEĞENDİM SAÇ RENGİ NE RENK KIZLAR YA

bende tam o kızın resimlerini arıyodm bencede harika ama son bölümdeki saçı harika dizi başlarindaki olani soylemyrm o da guzel ama bu şahane

bakın fotografını buldum sonunda a.s kullumangocum benim tam istdgim buydu ya bu kadar olur kullu bi renk heralde degil mi deneyimlerini paylas bizimle tam olarak ne renk bu.resimleri ekledim :eek:

Eklentiler

• $0130205321dvbsatvgg0.jpg
    $0130205321dvbsatvgg0.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 90
  • $0130204307dvbsatvam2.jpg
    $0130204307dvbsatvam2.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 72
ddmerhan ben pek hatırlamıyorum eski saçı nasıldı ben bu fotoğraftakini beğeniyorum bak bakalım eski mi yeni mi
ekliyorum ftğ bakın bakalım nedir bu renk

kızlar benim tenim beyaz gözlerim ela saçımı sarıya boyamak istiyorum ama hangi tonu yakısır yüzümü dahad beyaz göstermesini istemiyorum kumral saça sarı gölge yapsam nasıl olur

Son düzenleme:
kızlar benim tenim beyaz gözlerim ela saçlarımı sarıya boyamak istiyorum ama tenimi daha beyaz göstermicek bi renge hangi tona boyamalıyım yada kumral renge sarı gölge nasıl olur

X