Saç Rengi ve Saç Boyama Kristen Stewart' ın saç rengi? (resimli)

cok asırı koyu olmasınıda ıstemıyorum ya sonradan sıkılırsam acmak ıcın zorlanmamam gereken bı renk olsun ıstıyorum en azından golge atarım aralara sen kullandınmı canım bu rengı hıc ? cok tesekkur ederım bu arada yardımların ıcın :1hug: az oncede marketten geldım rengı baktım ama goremedım daha buyuk yerlere bakmam lazım galıba...

benim saç rengim böyleydi ilk önce palette naturel boya 3/68 ile boyamıştım tamamen 5 gün falan geçtikten sonra canım daha fazla kızıllık istemişti %9 luk peroksit kullanarak palette naturel 6/88 ile gölge attım biraz koyu kızıl gibi göründü ama bir kaç yıkamaya bu renk oldu eğer bu rengi uygulamak istersen aklında bulunsun.

Kızlar ben şu ikinci resimdeki saçtan istiyorum şu anda saçım çikolata kahveden daha açık bi kahve de.. söylediğin boyaları kullanırsam 2. resmi elde edebilir miyim ? lütfen yardım edin..

Son düzenleyen: Moderatör:
kullandım ben canım kadife kahve koleston ilk bi koyu yaptı açıldı şimdi biraz bir iki hafta oldu kadife kahve dene tam istediğin renk yerimseniben

kızlar ben de cok begendım bu renkleri..sacım su an akmış kızıl..ben kahve-kumral tonlarında olsun ama bakır bakır parlasın istiyorum. benım saca olur mu dersınız?

bende tam bunu sorcaktım yaa kristenın saç rengi çok hoş ben kuaförde boyatmak istiyorum bu renk tam olarak ne
ne dicem kuafore bu renge boyaması için

koleston koyu yapıyor genelde biliyorsun koyu bir ton yakalamak istiyorsan ve açık renkmiş saçın kapanması için koleston deneyebilirsin :1hug: araştır bi istersen yerimseniben

burda pek belli değil ama bunu bulabildim

bırsey farkettım koleston kadıfe kahve yazınca buradakı boya kutusu cıkmıyor cok alakasız bır renk cıkıyor neden kı oyle :bbo:

kızlar bugün palette'in kızıl çikolatasını aldım üsttekini yani.. sizce boyamalı mıyım kristen stewart'ın saçıyla aynı olur mu ?Saçım açık kahve şu an ..fikirlerinize ihtiyacım var

kristen stewart ın twilight daki saç rengini falan öğrenmek isteseydin yardımcı olurdum eski saç rengim ona yakındı bu resimdekileri bilmiyorum ama eger kuaförde falan boyatmak istiyorsan direk resmi götürmen iyi olacaktır.

kristenin twilighteki saç rengi ne ?? CADIARZU

Son düzenleme:
ben loreal excellence'in 6.41, fındık kahvesini aldım. Benimde istediğim kristen'ın rengi işte. En yakın bunu buldum ama o hafif kızıllık yok gibi akşam boyuycam.Şımdiki saçlarım platin gibi, böyle olmuyacağını biliyorum akıcak, ama sonra hafif bronzluk olan bir boya alıcam ki onun gibi olsun. O kızın tarzına hastayım! Ondan sonra o hafif bronzluğu vericek olan boya hangisi ki acaba?

bır kac fotograf daha..

Koyu kumral ya da çkolata kahvesi bence

Hatta turuncuya dönen saç renginin üstüne boyayınca tam bu renk çıkıyor

Ya da bu

Şimdi sen körmüsün diyeceksiniz ama kutudaki rengin bir ton koyusu oluyor zaten Kristen'in saç rengine çok benziyor son resimdeki haline değil elbette

konu eski ama bana göre bakır kahve saç rengi.

X