Saç Rengi ve Saç Boyama Kristen Stewart' ın saç rengi? (resimli)

krometerapi

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
245
16
kızlar 1. ve 2. fotoğraflardaki saç renklerini bilenler söyleyebilirmi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
kristen stewart ın twilight daki saç rengini falan öğrenmek isteseydin yardımcı olurdum eski saç rengim ona yakındı bu resimdekileri bilmiyorum ama eger kuaförde falan boyatmak istiyorsan direk resmi götürmen iyi olacaktır.

1. fotodaki renk bir ton koyusu twilight takı sac rengının evde boyuyorsan marka ve numara verırmısın bana kuafore gıtmeyı dusunmuyorum ıstedıgım gıbı yapmıyorlar cunku sacım yıprandıgıyla kalıyor ılgın ıcın tesekkur ederım...

benim saç rengim böyleydi ilk önce palette naturel boya 3/68 ile boyamıştım tamamen 5 gün falan geçtikten sonra canım daha fazla kızıllık istemişti %9 luk peroksit kullanarak palette naturel 6/88 ile gölge attım biraz koyu kızıl gibi göründü ama bir kaç yıkamaya bu renk oldu eğer bu rengi uygulamak istersen aklında bulunsun.

bir ton koyusu dedim ama bayağı fark varmış arada :) resim koyman çok iyi oldu,kızıllık olsun istiyorum canım bende aslında 1. fotodaki tam istediğim renk ama adını öğrenemediğim için filmdeki rengide düşünmeye başladım çok teşekkür ederim canım tekrardan benim saçlarım şuan çok açık bir renk istediğim turuncuyu tutturamadım şimdiye kadar ne kuafor nede ben saçımda aşırı yıprandı bıraz bu tonlara yonelıp sacımı rahatlatmak ıstıyorum acık tonun ustune tutar herhalde rahatca..

benim saçlarım koyu renkken bu boyaları kullanmıştım senin saçın daha açık olur sanırım eger benim gibi gölgede yaparsan zaten saçın açık olduğu için 3/68 rengini boyadıktan bir süre sonra renk akacaktır 1 ci resimdeki renge yakın bir şey elde edersin tam kesin birşey söyliyemem tabi bende tesadüfen oluşturmuştum bu rengi şimdi bakır tonlarına dönüş yapıyorum.

emin olmamakla birlikte 1. resim de bakırlık var bakır kahve gibi..ikinci resimde aynı renk olabilir, güneşte olduğu için açık çıkmış olabilir..ama 2. resim daha çok dore kahve gibi..

Bugün bakır tonlarında olan ve 15 gün önce boyamama rağmen rengi açılan saçımı boyadım ve sonuç aynen yukardaki renklerdeki gibi oldu. Boyanın üzerinde INDOLA 6.4 Kumral orta bakır yazıyordu. Bu tüplü kuaförlerin boyadığı boyalardan, geçen ay kuaförüme koyu kahve olan saçlarımın rengini açtırıp INDOLA kataloğundan beğendiğim rengi yaptırmıştım. Fakat 2. boyamada renk tutmadı. Bende Loreal profosyenel alıp boyadım fena olmadı ama bir kezde INDOLA 6.4 kuaförün ilk boyadığı renkden alıp denemek istedim. Kuaför toptancısına gittiğimde katalogdaki renk benim ilk boyattığım renge benzemiyordu ama numarası aynı olduğu için ışıkdan diye düşünmüştüm. Galiba kuaförün kataloğu eskiydi numarası beni yanılttı bilemiyorum. Sonuç olarak yukardaki fotoğraflardaki, renklerden elde ettim. Aslında güzel duruyor ama istediğim bu değildi o yüzden hayal kırıklığı oldu :1closedeyes: Sanırım sabah akşam yıkayıp 2 haftada akan bakır rengi gibi bu renginde çabucak akması için dua etmekden başka şansım yok. Çünkü o kadar para vermiştim saçımın rengini açtırmak için üstelikde yıpranma payını gözalarak :1ninca:

Son düzenleme:
Bugün bakır tonlarında olan ve 15 gün önce boyamama rağmen rengi açılan saçımı boyadım ve sonuç aynen yukardaki renklerdeki gibi oldu. Boyanın üzerinde INDOLA 6.4 Kumral orta bakır yazıyordu. Bu tüplü kuaförlerin boyadığı boyalardan, geçen ay kuaförüme koyu kahve olan saçlarımın rengini açtırıp INDOLA kataloğundan beğendiğim rengi yaptırmıştım. Fakat 2. boyamada renk tutmadı. Bende Loreal profosyenel alıp boyadım fena olmadı ama bir kezde INDOLA 6.4 kuaförün ilk boyadığı renkden alıp denemek istedim. Kuaför toptancısına gittiğimde katalogdaki renk benim ilk boyattığım renge benzemiyordu ama numarası aynı olduğu için ışıkdan diye düşünmüştüm. Galiba kuaförün kataloğu eskiydi numarası beni yanılttı bilemiyorum. Sonuç olarak yukardaki fotoğraflardaki, renklerden elde ettim. Aslında güzel duruyor ama istediğim bu değildi o yüzden hayal kırıklığı oldu :1closedeyes: Sanırım sabah akşam yıkayıp 2 haftada akan bakır rengi gibi bu renginde çabucak akması için dua etmekden başka şansım yok. Çünkü o kadar para vermiştim saçımın rengini açtırmak için üstelikde yıpranma payını gözalarak :1ninca:

tam olarak kacıncı resımdekı sac rengını yakaladın canım ındola ıle 1 mi? foto koyabılırmısın mumkunse?

peki twilighttaki saç rengi tam olarak nedir acaba?o rengi nasıl elde ederiz yardımcı olursaız çok sevineceğim arkadaşlar:)Bu kıza her renk saç yakışıyor maşallah sarışın halleri de gayet güzel.

'' summer '' daha once kullanmıs canım ılk sayfada mesajda belırttıgı gıbı ondan bılgı alabılırsın..

1. resımdekı sac rengı hakkında kımsenın bı fıkrı yok malesef mafoldumben

bende bittim bu renge yaa :lepi: opuyorumnanaktan . bi forumda kına ile yapılabilir diyolar ama tehlikeli iş kına kolay kolay çıkmıo:1no2:

kadife kahve tonları üstteki resimin biraz daha koyusu oluyo daha hoş. deneyebilirsin

Son düzenleme:
bende bittim bu renge yaa :lepi: opuyorumnanaktan . bi forumda kına ile yapılabilir diyolar ama tehlikeli iş kına kolay kolay çıkmıo:1no2:

evet canım yaa bende bayıldım bu renge cok arastırdım gordum bende o yazıyı ama kınaya cesaret edememkı tutacagıda kesın degıl...

kadife kahve tonları üstteki resimin biraz daha koyusu oluyo daha hoş. deneyebilirsin

tamam canım bakıyorum hemen onerecegın bı marka yada boya varmı ? castıng color serısınde varmı acaba kadıfe kahve sacım suan acık renk cok yıprandı toparlanması ıcın boyle bır renk yapayım dıyorum...

koleston koyu yapıyor genelde biliyorsun koyu bir ton yakalamak istiyorsan ve açık renkmiş saçın kapanması için koleston deneyebilirsin :1hug: araştır bi istersen yerimseniben

burda pek belli değil ama bunu bulabildim

X