Lekeler, Çiller Fito krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

cayvekahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
951
5
arkadaşlar aranzda bu kremı kullanan warmı? ne işe yarıo tam blmıorm ama yaraları iyileştirio sanrm bilgi werrmsnza.s.

kullandığım sivilce ilacından dolayı ağzımın 2 kenarı yırtılıyor. 5 gündür kullanıyorum henüz işe yaramadı. iyi olduğunu duydum, belki benimkinin iyileşmesi için zamana ihtiyacı vardır

hiç bi işe yaramıyor evet yara izine sürüyorum bi aydır hiç bıkmadan sürdüm ama sonuçç koca bir sıfır

kızlar fito kremi kuzenim kullandı.o sir ağda ile yüzünü aldırıyor ama cildi çok hassas aldıktan sonra çok kızarıyor ve haftalarca sivilce çıkıyor.en son aldırdığında işlem bitincebu kremden sürmüş sivilce ve kızarıklık yoktu yüzünde memnun kalmış

bana sivilce ilacından dolayı dudaklarım kuruduğu için yazdı ama fazlamı sürdüm bilmiyorum dengemi kaybettim acile gittim o gün doktor alerjik tepki dedi

cnm ben roaccutane kullandığım için ağda yapmamam gerekiomuş ama ben bilmeden dudak üstüme yaptım ve resmen derim yandı ve ilk gün kırmızı ertesi gün beyaza döndü ilk 3gün silverdin sürdüm ama sonuç sıfırdı hemen acile gittim ve doktor bana bu kremi yazdı ve inan o kadar çabuk gösterdiki etkisini aksam izler yüzde elli gitmişti ve şuan hiç iz kalmadı..o kadar korkmuştumki iz kalcak die şimdi bu kreme ve doktora şükrediorm..

bende sir ağda yaptım yüzüm soyuldu resmen doktora gittim yaşlı bi doktordu vah evladım ne yapmışlar böyle dedi:)) yanık kremiyel iz kalmadı ama bi on gün dışarı çıkamadım

bepanthene tüy tetikleyebiliyo, ya bu?
çok yağlıymış yüze sürmek kötü etki yaratabilir mi
sürdütken sonra gazlı bezle kapatın diyo böyle mi kullandınız siz
bana iğneli epilasyon için verdi yaralar için.sizce etkili olur mu

İnanılmaz hassas bir cilde sahibim,sarı tüylerden kurtulmak uğruna, sir yaptırma hatasına düştüm.Bu nedenle yüzüm tahriş oldu.Geçinceye kadar sürekli kullandım.Kıl köklerini uyarmadı.Masajla cilde iyice nüfus etmesini sağladıktan sonra kuru bir peçeteyle sildim,o yağlılık hissinden kurtulmak için.Ben faydasını gördüm,umarım sizde de işe yarar.Geçmiş olsun.

fito genelde cilde yapılan bazı işlemlerden sonra kullanılır..lazer vr epilasyon sonrası gibi..gerçekten hücre yenileyici harika bir kremdir.bende yüzüme lazerden sonra leke giderici olarak kullandım..cildim bebek gibi olmuştu..bütün yara izlerini götürmüştü..ama şöylede bir durum var..bu krem yara tazeyken etkili yani ciltte daha önceden oluşmuş izler için bir etkisi yok.

ben de sürdüm çok beğendim farklıb i havası var.bepanthene gibi değil. tüy tetiklemiyo diyosunuz yani

madecassol gibi biraz

başarılı bir krem... deriyi yeniliyor. üstelik madecassoll gibi izleri geçireyim derken üzerine yeni bir deri katmanı oluşturmuyor. alakaları yok yani...
ayrıca kremde denmez pek fito'ya jel formunda bir şey. şeffaf renkte. sürdüğün yerde belli bile olmuyor. bende sivilce izimde kullanmıştım sonuç şahaneydi. kendisi yağlı gibi fakat cildi yağlandıran tarzda birşey değil. tavsiye ederim herkese. bepanthen den çok çok fazla daha etkili. :KK34:

başarılı bir krem... deriyi yeniliyor. üstelik madecassoll gibi izleri geçireyim derken üzerine yeni bir deri katmanı oluşturmuyor. alakaları yok yani...
ayrıca kremde denmez pek fito'ya jel formunda bir şey. şeffaf renkte. sürdüğün yerde belli bile olmuyor. bende sivilce izimde kullanmıştım sonuç şahaneydi. kendisi yağlı gibi fakat cildi yağlandıran tarzda birşey değil. tavsiye ederim herkese. bepanthen den çok çok fazla daha etkili. :KK34:

evet katılıyorum tamamen .. ben yüzümü liflemiştim o da fazla olmuş cildim tahriş oldu üstü kabuk bağladı yara gibi görünmüştü. fito kullandım bende son çare doktor bn sivilce hapı kullanırken dudak çatlaklarım için vermişti. doktara sordum hiçbir yan etkisi olmaz kullanabilirsin demişti. o gün sabah tan aksama kadar 2 kez sürdüm gece yattım sabaha kalktım bir kez daha sürdüm o öğlen yaralar kalktı derim kendisini tazeledi.. :KK16:

Derinin iyileşip yenilenmesini hızlandırıyor. Sivilce veya yara izlerinde, her türlü yanıklarda ve yaralarda kullanılabilir. Sivilcenin üzerine sürmeyin, içindeki iltihap bittikten sonra kalan kızarıklığa ya da yaraya sürün, çünkü akneye etkisi yok. 3 günde hiçbir sonuç vermezse bırakın, işe yaramamış demektir. Kızarıklığı da alan bir ürün :)

yanığım için doktor verdi yaram iyileşmeye başladı derilerim 2 kat soyuldu kendi rengine dönüyor artık memnun kaldım

X