Çocuk Hastalıkları 1.5 aylık bebeğim hastalandı yardım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

eftelyasu

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2008
2.171
1
43
1.5 aylık bebeğmin burnu tıj-kalı öksürüyor ve sesi kısılıyor yardım neler yapabnilirim burun damlası verriyorum

1.5 aylık bebeğmin burnu tıj-kalı öksürüyor ve sesi kısılıyor yardım neler yapabnilirim burun damlası verriyorum

Canım geçmiş olsun,bebeğin çok küçük dr.a göster bence..İlaç verirlermi bilmiyorum..
Ama senin yapabileceğin nefes almada güçlük çekmemesi için buhar makinesi kullanman yada cattella odayı nemlendir tabi aşırıya kaçmadan yoksa nem fazlası mantar yaparmış..
Birde ıhlamur verebilirsin 1-2 kaşık aa sen yinede ilerlemeden bir dr.a göster...

klasik cvp.
anne sütü iyileştirir inşallah.ihtiyaca göre şekil alıyormuş ya.ilaç da veriyorlar gerekirse.

canım vakit kaybetmeden dr ye götür ciğer filmleri çekilsin genellikle bebeklerde nezle bronşite dönüşüyor. Çok geçmiş olsun.

Geçmiş olsun canım.son durum nedir,doktor ne dedi..umarım bebişin daha iyidir..

boğazdaki tahrişi gidermek için bir çay kaşığı zeytinyağına 1damla limon sıkıp içirirseniz çok faydası oluyor. benim oğlum 40 günlükken olmuştu. çok zordur panik yapmayın her bebekte olabiliyor ama 1 hafta kadar böyle sürer bol bol emzirmenizi öneririm.

X