Elektrikli Süpürgeler Elektrikli süpürge seçimi hakkında..

ben yeni aldım philipsin minicik torbasız öyle memnunum ki..
üstelik fiyatıda 178 falandı...
hepsi buradadan aldım çokta memnunum...

bende 4 yıldır bosch kullanıyorum kendisi küçük ama 1800 vat hala süpürürken halıyı kaldırıyo çok memnumum...ama şu su filitreli süpergelerde hoşuma gitmiyo değil......birde temzilik robotları herkes çok beğeniyo bi gün dayanamayıp alıcam sanırım..

benim de 10 yıllık süpürgem bozuldu.yeni bir tane almam gerekiyor.sizler kullandığınız ve memnun olduğunuz süpürgelerden bahsedermisiniz.kafam karıştı.hem emiş gücü yüksek kullanımı rahat,fazla yer kaplamayan bir alet istiyorum.
şu su ile çalışan torbasızlar mı daha iyi yoksa eski yöntem toz torbalılar mı?

9339430[/CODE]]benim de 10 yıllık süpürgem bozuldu.yeni bir tane almam gerekiyor.sizler kullandığınız ve memnun olduğ
Kod:
unuz süpürgelerden bahsedermisiniz.kafam karıştı.hem emiş gücü yüksek kullanımı rahat,fazla yer kaplamayan bir alet istiyorum.
şu su ile çalışan torbasızlar mı daha iyi yoksa eski yöntem toz torbalılar mı?

geçen yıl arzum markası aldım iyi çıkmadı halı tozlarını zor alıyor içine su katılandan aldım keşke philips marka alsaymışım çok acele ettim
pişmanım
[9339430CODE][/CODE]

eskiden biz evimizi normal çalı süpürgesiyle süpürürdük evimiz güzel de her yeri arap sabunu ile siler dim en az bir hafta tertemiz kalırdı toz olmaz dı:sinifsinif:toz hiç kokmazdı şimdi evi 5 milyarlık süpürgelerle süpürüyoruz aynı temizlik olmuyor yada ben kafayı temizlikle bozdum:eek:klava:pis biri nasıl olurum sırtım da 3 fıtığım var ben hala kk nelerden bahsediyorum vay sonumasenağlamaakannehir

ben 1 ay once aldım hepa filtre hem fiyatı uygun hafif yerde kaplamıyor Kenwood VC 2472 Torbasız Elektrikli Süpürge 1800 W

cok memnunum torba derdide yok almadan once ıyıde arastırma yaptım tavsiye ederim

Merhaba kıslar ben bırkac zamandır arastırıyordum ama bayram ustu makınesız kalınca apar topar babamıda aldım bosh bayısınden supurge bakmaya gıttık PHILIPS - FC 9256/01 ERGOFİT DELUXE TORBASIZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ( çekim gücü ve ssu fılıtrelı antibakteriyel ) olmasından dolayı begendık babam da apar topar anlaştı aldı 700 tl .. sımdı ınternet sıtelerındekı fıyatlara bakıyorum 580 falan yazıyor hatta 490 yazan bile var .. çok moralım bozuldu şaşırdım bayısınde 700 tl olan urun ınternette nasıl 500 cıvarında oluyor anlıyamadım arada 250-300 tl fark var.supurgeden de sogudum.kandırıldıkmı dıe dusunuyorum ama lıste fıyatını gordum 700 tl.di.. sızın de fıkırlerınızı almak ıstıyorum sizce kötu kandırıldım deılmı ??

çok tşk ler toprağım , kara verdim alıcam dyson seninki hangi model ben animal düşünüyorum

merhabalar, dyson yazısını görünce hemen atladım ,ben bu süpürgeyi bir mağazada denettim va hayran kaldım o zamandan beri aklımda ama o kadar para veripte pişman olmakta istemiyorum ben alergy modelini düşünüyorum..evde kullanımı nasıldır ve alıcam dediniz aldınız mı memnunmusunuz merak ettim :sm_confused:

benim süpürgem philips

minicik bişi yurdışından geldi o yüzden burada toz torbası yok çok araştırdım
arçeliginkini falan kesip biçip uyduruyorum
üzerinde 1200w yazıyo ama diger markaların 2000w degişmem halıyı yerinden kaldıryo
torbasını yeni degiştirdigim halıya bi yapışıyo ileri geri oynatamıyorun o derece

şiddetle philips tavsiye edilir

8 sene önce düğün hediyesi olarak rowenta hediye etmişlerdi. Bu sene sorun çıkardı motoru değişti 50 lira ödedim gene sorun çıkarınca tepem attı makinayı çöpe attım 60 liraya gittim sinbo aldım. Oda bozulsun onuda yollayacam çöpe :mymeka:

dün akşam philips ergofit almak için eşimle çıktık. ordaki bayan öyle bi anlattı ki dyson aldım bende. DC22 baby animal modelini. ordayken philipsin bu son çıkan süpürgesini de denedim. eve gittik hemen kurdum 3 odayı süpürdüm.. halı dövme modunda deilken halıyı hiçte güzel süpürmedi. dövme modunda alıyor sadece. philipsin emiş gücü çok daha iyiydi. mağazayı aradım bugün akşam gidip değiştireceğim. halıya yapışıyor felan deniliyor benimki neden öyle diil anlamadım kafamçokkarıştı

Kızlar bende çeyizime süpürge alıcam dyson modeli takıldı kafama fiyatı nasıldır acaba en yakın zamanda bu markanın süpürgesine bakıcam a.s

su arcelik in cıkardığı torbasız elektrik süpürgeyi sakınn almayın kızlar cok berbat bişey.ben aldım pişman oldum valla.bikere torba yerine cıkarılabilen filtreli haznesi var,ama bu bölüm biraz dolunca emiş gücü inanılmaz düşüyor!!!temizlemeye calıştığınızda tozlarla direk temas halindesiniz. heryer,üstünüz başını toz içinde kalıyor,ayrıca filtreye sıkışan tozları cıkartmak ta ayrı dert,yıkasanızda olmuyor yanii!!toz torbalı süpürgeler daha iyiymiş galiba torbası doldumu cıkar at.bu ne böyle astım olacaz tozlarla uğrasırken yaaaa
her kelimesine katılıyorum

bir yıl kadar önce black and decker marka torbasız elektrik süpürgesi aldım aldığıma çok çok çok pişmanım çekişi iyi ama işin bittikten sonra temizlemesi bir ölüm içinde filitresi var onu temizlemezseniz toz kokusu oluyor ve çekeşi düşüyor temizlediğinizde de baştan ayağa toza bulanıyorsunuz hiç kullanışlı değil torbasız süpürgeleri hiç kimseye tavsiye etmiyorum

arkadaşlar yıllardır süpürgeden çeken biriyim. hafta sonu bir süpürge aldım. Ayyy bayıldım. durmadan ev süpürüyorum. sesi de mükemmel fiyatıda harika. hepinize tavsiye ederim. hiç dğşğnmeyin. halılarımdan çıkan pisliğe inanamıyorum. torbasız hepa filtreli phılıps. şiddetle tavsiye olunur. ben yurtdışındayım tl fiyatıyla 330 a falan geldi araştırdım. Türkiye de de aynı fiyatlarda modeli 8432.

philips 8915 aldım
şuan kullanıyorum memnunuz
torbalı çekimide oldukça yüksek
aparatları da bolca

X