Elektrikli Süpürgeler Elektrikli süpürge seçimi hakkında..

konu acılalaı baya zaman olmus ama genede yazıcam..
birdaha kagır tırbalı hepe fıltrelı yok bılmem ne girmez evime
fakır ın sulu süpürgesini kullanıyorum
hergun cıkan pislige ınanamıyorum
evde tozdan eser kalmadı...
ondan oncesı temiz degılmısım..
halılarımı yıkadım
ne bır kır ne bır suyun rengınde bulanıklık..
komsularım sasırdı..temızmıs niye yıkadın dıye kızdılar..

her ikisinide kullanıyorum.. çok memnunum.. biri arçelik diğeri fakir.. fakir daha iyi..

$B7422.jpg

$30061809580229058.jpg

merhaba arkadaslar gercekten fikirlenize cookkk ihtiyacım var eşim elektrik süpürgemi dukkana götürdüğünden beri süpürgesiz kaldım vee acil süpürge almam gerekiyor daha önceden kullandıgım toz torbalıydı ancak eşimin alerjik astımı var ve ikimizde sulu filtreli alma konusunda hemfikiriz.
arastırdım biraz ve fakir hygienmax modelini begendim hem fiyatı da ööyle bizi cok asmaz aslında gönül isterki libelle aliimm harika bi süpürge cünkü neyseee deyecegim o ki aranızda fakir kullanan hatta dediğim modeli kullanan bilen var mı varsa noooluuuurrr tavsiyede bulunsun :):)

bende arastırdım ceyızım ıcın arcelık dusunuyorum emıs gucu olarak baktıgımda en ıyısı olark arcelık oldugunu gordum
ben toz torbalı dusunuyorum daha pratık bence torbası dolunca cıkar yenısını tak :) bunun fıyatı 363 tl ve ozellıklerı cok guzel tavsıye ederım
sızde bı goz atın kızlar $432.jpg

ben de çeyizim için süpürge alıcam fakat bu hepa filtre olayını tam çözemedim. phillips marathon için mesela 6 ayda bir yenisini almak gerekiyor diye okudum. bu durumda yılda iki kez filtreye para vermiş oluyorsun. acaba tüm filtreler böyle mi?

Sulu süpürgemi bir daha aslaaaaa kullanmam....

Kendime aldığım homend 1201 annemede aldım gayet iyi torba dedim yok, su derdim yok..emiş güçü halıyı yerinden kaldırıyor....gayet memnunummm.. Temizlemesi kolay..
:nazar:

Bütün sulu sistem süpürgeler / temizilik robotları nı araştırırken,
kullanan ve çok memnun olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile HYLA markasını keşfettim.
HYLA temizlik robotu Almam malı ve Rainbow temizlik robotu ndan ve tüm robotlardan çok üstün özellikleri var.
Fiyatı da öyle uçuk değil. kesinlikle tavsiye ederim.

ben de çeyizim için süpürge alıcam fakat bu hepa filtre olayını tam çözemedim. phillips marathon için mesela 6 ayda bir yenisini almak gerekiyor diye okudum. bu durumda yılda iki kez filtreye para vermiş oluyorsun. acaba tüm filtreler böyle mi?

Evet, tüm hepa filtreli cihazların filtreleri sık sık maalesef değişmek zorunda.
HYLA temzilik robotunda hepa filtre yok. tercih sebeplerinden birisi de buydu zaten.

Arkadaşlar toz torbalı elektrik süpürgesi tavsiyesi olan varmi yıl 2018 süpürgem bozuldu ve suluydu.asla daha sulu almam ama toz torbalı bir iyi günlük süpürge ariyorum yatay,dikey filan da degil:)))

X