Güneş Kremleri Gerçek kakao yağı bu mu? [resimli]

Güneş kremleri, bronzlaşma

chatLaq.

Ne biliiim insanı
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
2.068
2
kakao.jpg

Son düzenleme:
Canim yardimci olmak isterdim ama yurt disinda yasiyorum ve bende bilmiyorum ki :SS

- Hadi kizlar bilen varsa yardim edin chatlaq'a ;DD

Evet ya =/ 141 kere bakılmıs ama kimseden tık yok.

Son düzenleme:
katı olanlarıda var ama bunun kullanımı daha kolay kullanabilirsin bunu ama sakın ilk güneşe çıktığında bunu sürme koruma faktörlü güneş kremlerinden al mesela ben geçen sene kullanmıştım garnier 30 faktör 2-3 gün sonra yağ kullanmaya başlayabilirsin. çünkü tenin güneşe alışık olmadığından kavrulursun resmen ve fena soyulursun .
ayrıca bunu havuç yağıyla karıştırırsan daha etkili olurmuş annem de gördü yazdığını o söyledi şuan :))

katı olanlarıda var ama bunun kullanımı daha kolay kullanabilirsin bunu ama sakın ilk güneşe çıktığında bunu sürme koruma faktörlü güneş kremlerinden al mesela ben geçen sene kullanmıştım garnier 30 faktör 2-3 gün sonra yağ kullanmaya başlayabilirsin. çünkü tenin güneşe alışık olmadığından kavrulursun resmen ve fena soyulursun .
ayrıca bunu havuç yağıyla karıştırırsan daha etkili olurmuş annem de gördü yazdığını o söyledi şuan :))

Çok tşk ederm cnm :1rolleyes:

canım ben katı olanından almıştım ama sahile inip güneşi görünce o küçük naylon poşette verdikleri katı yağ oldu sıvı kullanımı zor annıycan bulaştı hep her yere ama gayet de etkiliydi. öbürlerini bilemiycem

Bunu bende aldim canim daha kullanmadim 1 senedir dolapta duruyor. Ben yurtdisinda yasiyorum pek gunes yok burda solaryuma girerken kullanmak istiyorum ama etkisi olurmu bilmiyorum:S

yağ olarakta var canım katı denilen krem şekli
ikisinide kullandım ben zemuszemus
ikiside etkili ama kakao havuç ve bebe yağı karışımı daha iyi gibi geldi bana
yağı püskürtmeli şişeye koymuştum kumda sahilde akmasın die
yerimseniben

Ben klasik olanı tercih ederim, onu alıp plastik bir kutu içine koyuyorum kaloriferin üzerinde güzelce eriyor, yazında zaten güneş altında sıvı hale geliyor...

ben bayadır solaryuma giriyorum ve gittim solaryum kremi aldım ama memnun değildim pek istediğim gibi olmuyordu yani..bir gün merkezdeki kızlar kakao yağı almıslar katı,eritiolar ne işe yarıcak bu dedim biz böyle denedik solaryumda kendimize gayatte güzel oldu dediler kendim içinde biraz istedim ve cıktım bir baktım sonuc harika...
solaryum kremine 5 basar..solaryumda solaryum kremi kullanılır tabusu böylecene yıktım :)

arkadaşlar kakao yağı kullanmayın derim.ben sadece bir sene yaz tatilimde hızlı ve kalıcı bronzlaşmak için kullandım ama çok pişmanım.vücudumda beyaz beyaz lekeler var ve kakao yağından olduğunu söylediler.bilginize...

kızlar ben aktarım ve kakao yağını hem sıvı hem katı şekilde satıyorum....
yani bu markayı satmıyorum ama güvenerek kullanabilirsiniz çünkü kaliteli....
bende bronzlaşmada kullandım ,müşterilerimde kullanıyor hiç bir yan etki görmedim ve gercekten teniniz çikolata gibi oluyor hemde cildiniz besleniyor....sade kullanabileceğiniz gibi karışımda yapabilirsiniz,katı olan yağı benmari usulü eritip,içine kayısı-ceviz-havuç yağlarınıda eklerseniz etkiyi yüksetlmiş olursunuz....mesela ben şimdi hamileyim ve gebelik çatlaklarım için kullanıyourm kakao yağını ve hiç çatlağım yok .....

bende bronzlaşmada kullandım ,müşterilerimde kullanıyor hiç bir yan etki görmedim ve gercekten teniniz çikolata gibi oluyor hemde cildiniz besleniyor....sade kullanabileceğiniz gibi karışımda yapabilirsiniz,katı olan yağı benmari usulü eritip,içine kayısı-ceviz-havuç yağlarınıda eklerseniz etkiyi yüksetlmiş olursunuz....mesela ben şimdi hamileyim ve gebelik çatlaklarım için kullanıyourm kakao yağını ve hiç çatlağım yok .....

a.s.mrb ruzenin ben normalde beyaz tenlı oldugum ıcın yazın tatılde kıpkırmızı oluyorum we bı kac gun snrada soyuluyo vucudum we bundan nefret edıyorumm:1no2:kakao yagını kullandıgımızda o soyulma olayı olmuyooo dımı?

hayır beyaz tenliler ilk seferlerde asla kakao yağı kullanmamalılar. yakar kavurur kıpkırmızı olursun aman diyeyim. ben ilk güneşe çıkışlarında en az 10 faktörlü krem daha sonra biraz biraz renk karamele dönünce kakao yağı sür derim. güzel bir bronzluk verdiği doğru ama kızartmaz diye bir şey yok. çünkü güneşin etkisini 10 katına çıkartıyor.

bir de çok bol sürünce acayip ısıtıyor vücudu kan ter içinde kalabilirsiniz güneşin altında. denize girince de gitmiyor mübarek illa banyo yapmak gerekiyor. fenalık geçirmeyin azar azar sürün dikkat.

arkadaşlar kakao yağı kullanmayın derim.ben sadece bir sene yaz tatilimde hızlı ve kalıcı bronzlaşmak için kullandım ama çok pişmanım.vücudumda beyaz beyaz lekeler var ve kakao yağından olduğunu söylediler.bilginize...

canım doğrudur, içeriğinde güneşten koruyucu madde olmadığı için güneş lekeleri olmuştur. doğal ürünler de bir yere kadar. bilim adamlarının buluşlarına da güvenmek gerek. faktörlü kremler kullanmak gerek. en az 4 - 8 faktör.

canım aktarlarda satılanlar genelde karışım oluyor , esas kakao yağını daha büyük yerlerde bulursun sanırım mesela cemre diye bir yer kadıköyde..fiyatı da düşük oluyor karışım olanların..sırf yağ olanı pahalıdır 15 tlden aşağı da değildir sende de fikir olsun canım..bilemiyorum bunun gerçek mi karışım mı olduğunu..biz geçen sene almıştık bizimki katıydı, güneş altında eriyordu zaten sürerken..

Son düzenleme:
canım sen hangi markayı kullanıyorsun kakao yağında? senin kullandığın katı mı sıvı mı ?

X