Tek Tüpü Tıkalı Olan ve Hamile Kalan yada Tedavi Uygulayan Varmı?

canzi3445

ALLAHIM ŞÜKÜRLER OLSUN
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
2.541
12
43
arkadaşlar benim sağ tüpüm açık sol tüpüm tıkalı eşimdede birazda olsa problem var şimdi ne gibi süreç izlenir ve tek tüple doğal yoldan hamile kalan varmı ???CADIARZU

ben varımmmmmm.benım de sanırım sağ tüpüm tıkalıydı,diğerinde de yapışıklıklar vardı,dr laporoskopi dedi ama ben istemedim.çünkü tekrar tıkanıyomuş dıye duymuştum.kendı kendıne kalman zor tup bebek dene dedi.1 kere aşılama yaptırdım o da tutmadı ama aşılamadan hemen sonraki ay kendiliğmden hamıle kaldım.şu an 3 hatamız var doğuma beklıyoruz:)) darısı başına.tek tüple de pekela hamıle kalabirisin.

ben varımmmmmm.benım de sanırım sağ tüpüm tıkalıydı,diğerinde de yapışıklıklar vardı,dr laporoskopi dedi ama ben istemedim.çünkü tekrar tıkanıyomuş dıye duymuştum.kendı kendıne kalman zor tup bebek dene dedi.1 kere aşılama yaptırdım o da tutmadı ama aşılamadan hemen sonraki ay kendiliğmden hamıle kaldım.şu an 3 hatamız var doğuma beklıyoruz:)) darısı başına.tek tüple de pekela hamıle kalabirisin.

canım benim inşallah çok sağolasın allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip hayılı sıkıntısız doğumlar nasip etsin canım darısı bizlerin başına :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar sizler hamiş kalmışsınız ya:nazar:
:))) MAŞALLAH. ama nasıl başardığınızı tecrübeleriniz paylaşın lütfen. Rabbim sizleri korusun

arkadaşlar benim sağ tüpüm açık sol tüpüm tıkalı eşimdede birazda olsa problem var şimdi ne gibi süreç izlenir ve tek tüple doğal yoldan hamile kalan varmı ???CADIARZU[/QUOT

MERHABA BENIMDE2 AMELIYATTAN SONRA TUPUMUN BIRI TIKANDI GONAL F KULLANDIM HAMILE KALAMADIM FAKAT SONRA NORMAL YOLDAN HAMILE KALDIM.DARISI BASINA INŞ.UMUDUNU KAYBETME.

benim iki tüpümde rahim filmiyle açıldı bundan sonra ne yapmam gerekiyor yardımcı olun arkadaşlar

benim iki tüpümde rahim filmiyle açıldı bundan sonra ne yapmam gerekiyor yardımcı olun arkadaşlar

arkadaşım benim ilk gebeliğim dış gebelikti ondan sonra 3 sene kadar bebek istemedik.2010 şubatta düşünmeye başladık.haziranda rahim filmi çektirdim tek tütüm tıkalı çıktı.doktorum rahim filminden sonra 6 aya kadar gebelik oluşabilir dedi ve ilaç tedavisine başlatmadı.iyi ki başlamamışım şimdi 5 haftalık hamileyim.alkisalkisalkis
içini ferah tut Allah inşallah sana da nasip eder.

Benimde sol tüp kapali sag acik..sag tüpümle 4 kez hamile kaldim 1 tanesi kimyasal..diger 3 düsük oldu..arastirmada kanda pihtilasma cikti..miyomda vardi 6 cm olunca.doktor alalim dedi ve sol tüpünede acmaya calisalim dedi..lap oldum..sol tüp acilmadi ama sag hala cik..amelyat oali 2 ay oldu...yani tek tüplede gebelik oluyor..ama acik tüp tarafindan yumurtlamakta cok önemli ..hic korkmayin..tek tüplede olacagi varsa oluyor..yeterki sag salim kucagimizada alaim...bok sanslar

merhaba ben 4 yıllık evliyim.rahim filminde sağ tüpüm tıkalı çıktı .eşimin değerleri normal.hiç hamile kalamadım.yumurtlama sorunum yok.ilk aşılamam tutmadı .ikinci aşılama yapıldı ekimin 19 .da salı günü iki hafta olacak.ayrıca 2003 de guatr dan ameliyat oldum.troid bezimin yarısı alındı. levotiron kullanıyorum.

kızlar bende 33 yaşındayım ve 2 yıllık evliyim tık yok hiç korunmadım doktor bi sorun olmadığını söylüyor tek rahim flimi kaldı yapmadığım ama ondan da çok korkuyorum çok acı duyuluyormuş yapanlar yardımcı olabilirmi

kızlar bende 33 yaşındayım ve 2 yıllık evliyim tık yok hiç korunmadım doktor bi sorun olmadığını söylüyor tek rahim flimi kaldı yapmadığım ama ondan da çok korkuyorum çok acı duyuluyormuş yapanlar yardımcı olabilirmi

canım senin durumunda benimki gibiymiş doktor bendede bi sorun bulamadı en son rahim filmi çekilcek dedi çekildi ama tüplerim tıkalı çıktı inşallah senin böyle çıkmaz rahat ol korkulacak bişey yok onda allah yardımcın olsun

arkadaşlar benim sağ tüpüm açık sol tüpüm tıkalı eşimdede birazda olsa problem var şimdi ne gibi süreç izlenir ve tek tüple doğal yoldan hamile kalan varmı ???CADIARZU

canım yaa gözünaydın benimde aynı senin gibi sorunum var msjı yazalı ne kadar oldun bilmiyorumm ama nasıl hamile kaldın bitkisel bişeyler denedinmii inşşlh banada ümit olursunn

arkadaşım benim ilk gebeliğim dış gebelikti ondan snra 3 sene kadar bebek istemedik.2010 şubatta düşünmeye başladık.haziranda rahim filmi çektirdim tek tütüm tıkalı çıktı.doktorum rahim filminden sonra 6 aya kadar gebelik oluşabilir dedi ve ilaç tedavisine başlatmadı.iyi ki başlamamışım şimdi 5 haftalık hamileyim.alkisalkisalkis
içini ferah tut Allah inşallah sana da nasip eder.

cok sevindim cnm benimde öle doktr laporoskopi diyor su an 3 ay oldu su an cok kararsızım ve psikolojm cok bozuk ne kadar sonra hamiş kaldın beklemeliyim

merhaba ben 4 yıllık evliyim.rahim filminde sağ tüpüm tıkalı çıktı .eşimin değerleri normal.hiç hamile kalamadım.yumurtlama sorunum yok.ilk aşılamam tutmadı .ikinci aşılama yapıldı ekimin 19 .da salı günü iki hafta olacak.ayrıca 2003 de guatr dan ameliyat oldum.troid bezimin yarısı alındı. levotiron kullanıyorum.

merhabalar ...ikinci aşılamamda tutmamıştı.ben bugün hamile olduğumu öğrendim tek tüple.ALLAHIM inş. sizlerede versin banada kucağıma almayı nasip etsin.:nazar:

merhabalar ...ikinci aşılamamda tutmamıştı.ben bugün hamile olduğumu öğrendim tek tüple.ALLAHIM inş. sizlerede versin banada kucağıma almayı nasip etsin.:nazar:

Canim yaaa kim bilir ne kadar mutlusundur,Allahim mutlulugunu dayim etsin,yavrunu sag salim kollarina alasin...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Bende zamaninda yazmistim bu topige..lap olali 2 ay oldu diye,simdi 7 ay oldu,ama hala gelisme yok,benim sag tüp acik dendi lap sonrasi,sol kapali..sol tüp ne zaman kapandi tam bilmiyorum tabi ama 4 kez hamile kaldim,..bende 10 sene evel troyit amelyati oldum beimde yarisi alindi,,10 yildir da hap aliyorum..Tüm hamileliklerimde TSH basima bela oldu,o yüzd0en dikkatli ol,kontrolerini aksatma,bennim bebeklerim,kanda pihtilasmadan dolayi,yasayamadilar,tam sorun bulundu,hamile kaldim,oda kimyasal cikti...Kader....sonrasinda miyom icin amelyat oldum,tüplerimede bakildi,sol kapali cikti... 7 ay doldu ...Insallah bir gün bende yazarim hamileyim diye...ve bebegimi kucagima alrim...

Kendine cok dikkat et,icinde kasikci elmesi var:)) Tekrar tebrik ederim,darisi bebek bekleyen bizlerin basina insallah.....:emir_bebek::emir_bebek:

Benim de sol tüpüm kapalı başka bir sorumun yok çok şükür. ilaç tedavisi gördüm, 2 kez aşılama yaptırdım ama sonuç alamadım. şuan ara verdim. daha doğrusu ne yapacağımı nasıl bir yol takip edeceğimi bilmiyorum. bazen moralim çok bozuluyor. Allah'ım bize de anne olmayı nasip eder inşallah...

benim kesede bebek görülmedi.doktor boş gebelikten şüpheleniyor birkaç gün daha bekleyip daha sonra yine keseyi boş görürsek kürtaj yaparız dedi.çok üzücü ama inş. tekrar hemen hamile kalırım.Allahım bütün evlat sahibi olmak isteyenlere hayırlı ve sağlıklısın dan versin.

X