sezeryandan sonra morluğu olanlar

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
mrb kızlar 6gün önce sezeryan ameliyatı oldum hast çıktıktan sonra karnımda ve kasıklarımda morluklar oluştu vajinamdada normalmi sizdede oldumuCADIARZU

yavrum ben 20 ekimde doğum yaptım, bebeğim şu anda 7 ay 1 haftalık, daha morluklarım bir iki ay öncesinde geçti, bi de karnımın alt tarafında bazı bölgelerde hissizlik bazı bölgelerde de dokunduğumda acı vardı, hani kolunu bi yere vurursun morarır da acır ya ona benzer bi acı, onlar da yeni yeni geçti, ama hala azcık var, zaamanla geççek, şu anda dikişlerin çok yeni, ama bi süre sonra dikiş yerinde eğilip doğrulurken filan acı olmaması lazım, acı olursa bi dra görün, bebişinle nice mutlu senelere yavrum Şeniz

benim sezeryandan sonra karnimda degil bacaklarimda morluk olmustu ama 2 hafta icinde gecti.seninkiler cok mu dr ne zaman gec3ecgi hakkinda birsey demedimi??

Allah Allah morluk mu?hiç dikkatimi çekmemişti.gerçi benim başka sorunlarım olmuştu.
şimdi bende karında damar kalkması var.varis.sezeryanla ilgisi varmı bimiyorum.
bide cok başarılı dr um öyle bi dikiş atmış ki bi tarafta bolluk ve sarkma var.
elleri dert görmesinnn!!!!

Allah Allah morluk mu?hiç dikkatimi çekmemişti.gerçi benim başka sorunlarım olmuştu.
şimdi bende karında damar kalkması var.varis.sezeryanla ilgisi varmı bimiyorum.
bide cok başarılı dr um öyle bi dikiş atmış ki bi tarafta bolluk ve sarkma var.
elleri dert görmesinnn!!!!

aaa damar kalkması ne yaa, :1shok: valla doktoruunu bende tebrik edicem anacım, çok maharetliymiş :kızgın: benim drum o yönden çok iyiydi yaa, ilk başlarda dikiş izleri belli oluyodu, morluk da vardı ama daha sonra ne izler ne morluk kalmamış, sadece dikişin sağ tarafında azcık bi iz var, o da geççek kanımca, şimdi biz sezeryan oldukya, bundan soraki bebekler de mecburen sezeryanla alıncak, bence o zaman işin ehli bi dra gidip onda sezeryan ol, galiba yine dikiş yerinden kesiyolarmış, tam bilmiorum, o zaman güzelce diker iz falan kalmaz herhalde

evet aynı yerden kesiyolar ilk sezeryanım bukadar zor olmamıştı bu çok kötüydü

ya benim ilki zaten çok zor olduğu için ikincisi bundan daha kötü olamaz herhalde diye düşünüyorum, bende doğumda 6 tane myom temizlemişler, onun da acısını çekmişim, günlerce ayağa kalkamadım, daha ktü olmaz herhalde, cesaret edebilirsem ikincinin çalışmalarına başlayacam 1 yıl sonra kaydirigubbakcemile3

ya benim ilki zaten çok zor olduğu için ikincisi bundan daha kötü olamaz herhalde diye düşünüyorum, bende doğumda 6 tane myom temizlemişler, onun da acısını çekmişim, günlerce ayağa kalkamadım, daha ktü olmaz herhalde, cesaret edebilirsem ikincinin çalışmalarına başlayacam 1 yıl sonra kaydirigubbakcemile3

canım ben daha myom ameliyatı oldum
sonra sezeryanımda tekrar dr 2-3 tane myom um olduğunu ve temizlediğini söğledi.
beni ameliyat yerimden kesmemişlerdi azıcık aşağıdan kesmişler
sanırım sezeryanlarda da öğle aynı yerden kesilmiyo diye duymuştum yanılıyoda olabilirim
-tatlicadiarzu-Şeniz

canım ben daha myom ameliyatı oldum
sonra sezeryanımda tekrar dr 2-3 tane myom um olduğunu ve temizlediğini söğledi.
beni ameliyat yerimden kesmemişlerdi azıcık aşağıdan kesmişler
sanırım sezeryanlarda da öğle aynı yerden kesilmiyo diye duymuştum yanılıyoda olabilirim
-tatlicadiarzu-Şeniz

aman ben 2.sine cesaret edemiyom zate, kestirmicem kalsın :roflol::roflol:

X