Tüp Bebek Merkezleri jınepol merkezıne gıden varmı acaba

jinepol merkezıne gıden varmı

merhaba,ben gittim.kesinlikle tavsiye etmiyorum.aşılama yaptırmıştım.aşılama günü eşimden sperm aldılar,dedikleri saatte oradaydık.embriyologları 2 saat kadar gecikti ve spermler yaklaşık 3 saat sonra işleme alındı.heryerde 30mil-38 mil çıkan sayımız orada 2milyona indi.ağlaya ağlaya 3.aşılamamı yaptırdım ve yılbaşı günüydü.hemen mikro enjeksiyon pazarlamaya çalıştılar.pazarlamak diyorum çünkü son derece ticari çalışan bir yer.zaman ve maddi kayıp olur.sakın gitme derim.daha sonra brüksel tüp bebek merkezine gittim,ilk denememde gebeyim şu an.orada,para konuşulmuyor,hemşireden,sekreterine,doktoruna,hastabakıcısına kadar herşey süper.BRÜKSEL i kesinlikle tavsiye ederim,bana da biri tavsiye etmişti,dua ediyorum şimdi ona.a.s

ck tesekkur edrım bende gıttım ama tam karar werememıstım aslında ben asılama yaptım 3 kere olmadı sonra oraya gıttım ılgılı gelmıslerdı bana tabı ben orda hıc tedavı olmadım sadece konustum cok tesekkur edrım cewap yazdıgınız ıcın burukselı ınternetden arastırıcam :)

bu sıtede bruksel merkezı ıcın yucel bey hakkında cok kotu bı yazı var sız kıme gıttınız acaba ıslemlerı onun bıle yapmadıgı soyenıyor:KK43:

X