Sivilceli Ciltler Siyah noktalara %100 cözüm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben maskeyi uyguladım şuan yüzümde
sadece burnuma ve çeneme yaptım
ama inanılmaz geriyo.şuan gülemiyorum bile :KK53: kaldımmm
inşallah etkili olur şimdi yıkamaya gidicem

En Büyük KK
Yumurta beyazı + toz seker siyah noktalara acayip iyi geliyor. noktaları götürüyor ama 3 gün falan üst üste yapmak lazım. 1.gün azıcıgı 2.gün yarısından cogu 3.gün de tamamen gidiyor. Sahsen ben denedim yani . ama arkadaslar maalesef diğerleri gibi bu da kalıcı olmuyor. bunu 3 gün yaptıktan sonra haftada bir 10 dk bekletin hic cıkmaz garanti.. a.s

peki bunun ölçüleri ne kadar şeker erick mi içinde :nazar:

arkadaslar bende siyah noktalar dan sıkayetcıydım ama 4 aydır duzenlı sekılde alweyna inci tozu maske kullanıyorum harika etkısı var cıldımın temızlıgı artık bana yeter oluyor. sizlerde kullanın mutlaka memnun kalacaksınız.:KK49:

siyah noktaları temizleyici bantlar benim noktalarımı çok yüzeysel temizliyor. ben sonrasında mutlaka kendimi sıkıyorum ve baya uzun uzun çıkıyo. bu maske bana da iyi gelir mi? benim pek inancım yok bu yüzden. :26:

kadın olmak çok zor yahu hele bakımlı kadın olmak çok daha zor :KK43: insanın erkek olası geliyor arada valla :KK43:

Bende dün yaptım, iğrenç kıvamlı, itici kokulu birşeyoldu.10 dakika beklettim, yıkadım, arap kızı sürdüm.
yumurta çok fazla israf olmasa hergün hergün yaparım ama yaptığım karışımın çeyreğini falan kullanabildim anca.Gerisi atıldı zaten.
Saç köklerini besliyormuş şeker, belki ilerde artanı saçıma uygularım, yumurta da onarsın diye :KK1::KK1::KK1::KK1:

X