Sivilceli Ciltler Siyah noktalara %100 cözüm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar evet bence de bu tarif kılları da çeker sonra hep almak zorunda kalırız. şeker de kıl köklerini besler. bna çok mantıklı gelmedi

Ya ztn siyah noktalar belli biyerde yani bütün yüzünüze sürün demiorm. sadece noktanın üstüne genellikle burunda fln oluo burundada tüy var zaten onuda alıosnzdr.

domination biraz fazla bekletseydin benim burnumdada oluyo siyah nokta süper temizliyo...burnunu iyice ıslat ondan sonra yerleştir burnuna 20 dk falan bekle tertemiz olur...ama 1 hafta sonra aynı:KK43:

Ya deniyecem ama annem öldürcek beni ne buluyosam yüzüme,saçıma uygulamak istiyorum diyedelikafaduldenkafamçokkarıştı

ya kalıcı bi çözüm olsa ben rahatına düşkün ve unutkan biriyim bi kere yapiim geçsin diyom ama öle bi çözüm yok anlaşılan

aa çok ilginç ben doğum yaptıkdan sonra aile büyüklerim yüzümdeki doğum lekesi için önermişti ve ben o doğum lekesinden kurtulmak için yapmıştım...ee sonuç leke felan kalmadı ...yalnız yüzünüzde bekletmiyosunuz lekeler için elinizle ağda yapar gibi elinizi yüzünüze yapıştırıp çekiyorsunuz o lekeler elinize çıkıyo zaten deneyin derim bende şimdi gördüm bu başlığı tekrar bunun için başlık açmaya gerek yok sanırım :eek::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

aa çok ilginç ben doğum yaptıkdan sonra aile büyüklerim yüzümdeki doğum lekesi için önermişti ve ben o doğum lekesinden kurtulmak için yapmıştım...ee sonuç leke felan kalmadı ...yalnız yüzünüzde bekletmiyosunuz lekeler için elinizle ağda yapar gibi elinizi yüzünüze yapıştırıp çekiyorsunuz o lekeler elinize çıkıyo zaten deneyin derim bende şimdi gördüm bu başlığı tekrar bunun için başlık açmaya gerek yok sanırım :eek::jeyyar::jeyyar::jeyyar:

aa bnde yapıorm ama öle yapıştırıp cekemiorm. valla lekeler elimize cıkıosa sprms. bn brz beklettikten sora yıkıorm siyah nokta fln kalmıo. sn nasıl yapıosnki brz acsan cicim?:uhm:

ya ben bir sey anlamadim simdik ,,

sekerle + yumurta beyazini nasil yapiyorusz mixerdami yoksa sadece catala mi cirpiyonuz.

yuzune surunce kuruduktan sonrami yikiyacaksin ??

ya ben bir sey anlamadim simdik ,,

sekerle + yumurta beyazini nasil yapiyorusz mixerdami yoksa sadece catala mi cirpiyonuz.

yuzune surunce kuruduktan sonrami yikiyacaksin ??

Ztn mikserle cırpılcak kdr büyük bisi diil. Catalla cırpabilirsn. ama bn cekince lekelerin elimize gelmesine taktm. :bbo: crayzyy33 arkadasm brz dha acsan bu konuyu. benneyaptımki

Son düzenleme:
bende bunu polis arkadaşımdan duydum.öncelikle yumurta beyazını iyice çırpıyorsunuz krem kıvamı alıncaya kadar şekeri sonra ilave ediyorsunuz(1 tatlı kaşığı) sonra yüzünüze masaj yaparak uyguluyorsunuz öyle ağda gibi olmuyormuş.ikisini aynı anda karıştırmadan.bantlardan daha iyi bu peeling bantlar çok fazla delik delik yapıyor cildi.

sanirim dogal olan ne varsa surmek iyi geliyo.. hangisini yapacagini sasiriyo insan bi sure sonra...kaydirigubbakcemile3

yaptım ama ben yumurta akı çok geldi
bende şekerin üzerine biraz koyup yaptım fena olmadı 2 gün daha yapıcam bakalım nasıl olcak

ya şimdi bakın arkadaslar anladıgım kadarıyla bu yumurta akını ve şekeri krema kıvamına gelinceye kadar cırptık. sonra yuzumuze sorduk. sonra 20 dk bekletip çektik. Soru1 kılları yolucak kadar guclu mu? soru 2 nası lekelri yoluyo? ve bunu sabah mı yokda aksammı yapmak lazım.

ben denedim geçen gün ama ağda gibi birden elimle çekemedim hatta sir ağda bezleri vardı onlardan bile yapıştırıp çektim ama gelmedi:1no2: bugün banyodan sonra tekrar denicem gözenekler açık olursa belki daha iyi olur ama ağda gbi olması için bu sefer de önce yumurtayı çırpıp sonra şekeri eklicem.a.s
ama ben bi yerde daha duymuştum kuruduktan sonra soyulması için çırpıp üzerindeki köpükleri sürmek gerekiyomuş ben blenderla çırptım daha çokköpük oldu:umursamaz:
bugün tüm sonuçları birleştirip tekrar yapıcam eğer iyi sonuç alırsam size de durumu haber weririmkaydirigubbakcemile5

X