Eşarptan Yazlık Bluz...

Kuzum vallahi dikişi bıraktım geldim hissetmiş gibi, üstteki modeli dikiyorum, öğle sonu ekleyeceğim, bakalım beğenecen mi? Mavili olanın dergisi var, orda kısaca anlatmış onu dikiyorum şu anda.

Kuzum vallahi dikişi bıraktım geldim hissetmiş gibi, üstteki modeli dikiyorum, öğle sonu ekleyeceğim, bakalım beğenecen mi? Mavili olanın dergisi var, orda kısaca anlatmış onu dikiyorum şu anda.

Dik bakalım, dik:çok üzgünüm:, elbet bende dikecemsenağlama

Ya var ya bizim rahmetli babaannenin eşarbı da maaşallah amma büyükmüş, büzdürmeden fazla kesmeden diktim, valla pileli etek gibi oldu:)) O halini de ekleyeceğim etek de olabilir aslında..Ben azıcık farklı yaptım ortadaki lastiğini ortadan ayırıp kalın kurdela diktim, ama yemek yapmam lazım o yüzden fazlalılığını kesmeyi öğle sonuna bıraktım..Merakla bekleyin:jeyyar:

Kuzum dikiş zor değil yav, elinde bile dikebilirsin bak ben Şimal in anlattığı boleroyu ekledim Cicilerime..Mesela onu elimde diktim hem de çok basit, yapabilirsin onu.

nasıl yapcaz bunu hakkaten güzelmiş..anlatın da dikelim bende hamişim yaa ne olur lol

Ya var ya bizim rahmetli babaannenin eşarbı da maaşallah amma büyükmüş, büzdürmeden fazla kesmeden diktim, valla pileli etek gibi oldu:)) O halini de ekleyeceğim etek de olabilir aslında..Ben azıcık farklı yaptım ortadaki lastiğini ortadan ayırıp kalın kurdela diktim, ama yemek yapmam lazım o yüzden fazlalılığını kesmeyi öğle sonuna bıraktım..Merakla bekleyin:jeyyar:

Ay ne hainsin. Yemeği sonra yap lan, sırasımı şimdi yemeğin. Koy hadi resmi.kaydirigubbakcemile

ohooo, hamişsen hiç olmaz sana. Doğumdan sonraya sakla hevesini:ecrin_bebek:
kuzu kapama hamıleysem gıyememmi sandın sen şakkıdı oyle bı dıkerımki sen bıle sasırırsın :eek:klava: ben dikiş mezunuyum uleynnnnnnnnnnn Çok üzgünüm çoook kendıme nısanlık bile dıkmıstım şakkıdı

Şimdi benim eşarp büyüktü ya, kesmeden önce bu şekilde etek yapabilirsiniz :jeyyar:
59329459.jpg
[/URL][/IMG]

Şimdi gelelim eşarptan bluza..Eletrikler gittiğinden bazı yerleri elimde diktim böyle oldu
22305170.jpg
[/URL][/IMG]

Yaptım kuzum, sen bekliyon diye acele yaptım hem de elektrik yokluğunda değerimi bil bana Sümele Manastırını göstert..Baksana ipler falan sallanıyor hala hehehe

bayıldım ben de yaa...karışık desenli eşarptan ya da tülden daha güzel sanki..dikişler filan belli olmaz... di mi kıslarrr?

:)) Sağol Arminemm...Canım dikiş elinde yapsan da farketmez..Üstünden Armine arkadaşımın pratik zekasının çıkardığı gibi ince şerit geçirebilirsin daha şık olur.opuyorumnanaktan

kopyaspic000111.jpg

Vay vicdansız Şimal, bende istiyom bundan:gitme:

Ben kahrolmiyimde kim kahrolsun:çok üzgünüm:, kursa filanmı gitsem, napsambenneyaptımki
Nazar etme ne olur...
Çalış seninde olur...:roflol:

nasıl yapcaz bunu hakkaten güzelmiş..anlatın da dikelim bende hamişim yaa ne olur lol
Büyük eşarptan 5-6 ayına kadar olur sanırım...
Ama 6 aydan fazlaysan 2 eşarp kullanabilirsin belki...:eek:

Çok güzel olmuş bacım, emeklerine sağlık, rengide pek kibar durmuş valla, tam yazlık:lepi:
Çok pis kıskandım, bu modelden bende dikicem kendime...sırnaşık şey

Nazar etme ne olur...
Çalış seninde olur...:roflol:

Büyük eşarptan 5-6 ayına kadar olur sanırım...
Ama 6 aydan fazlaysan 2 eşarp kullanabilirsin belki...:eek:

Çok güzel olmuş bacım, emeklerine sağlık, rengide pek kibar durmuş valla, tam yazlık:lepi:
Çok pis kıskandım, bu modelden bende dikicem kendime...sırnaşık şey

Kıskanmışmış:dilcikar: Senin kahvenin:))) yanında çömez bu bikerem..Aceleyle böyle oldu..Ya bir de manken gibi vücudun var bacım cuk oturuyor bizde göbek falan aldı yürüdü..
Ya Şimal bunu tek renkten yapsak daha hoş olur değil mi? Siyah, kırmızı, yeşil falan?CADIARZU

Son düzenleme:
X