Eşarptan Yazlık Bluz...

iki başörtüye yapılırsa yanlardan az keserek sırtı acık olmaz renkli basörtünün içindekı herhangi bir renkten arkayı duz renkte yapabilirsiniz bence güzel olur:teselli:

kemerli model çok kolay ve çok şık..Ama onun üstündekini daha çok beğendim. Hemen yaz gelse çok heveslendim yaku:smiley-cool:

Tebrik ederim.Eline sağlık,çok hoş olmuş.Sırtı açık diyen arkadaşlar uygun bir malzemeyle transparan bir ilave yapabilir mesela sırt bölgesini.

Bende hep tasarlamışımdır hayal etmişimdir ama hiç yapmayı denemedim henüz çok şık olmuş tebrikler

gerçekten çok şıklar ama sırt kısmı çok açık bu şekilde giimek accık cesaret ister

neeeeee..............??????senmi dogurmussun Simal?akannehir bende kendi -kendime bi kiz henuz evlenmemisnherhalde dedim,cunki bende bir yil once,yani evlenmemisden boyleydim,ama iki ay once dogurdum,simdi karnim,midem cikmis mafoldumben .sen asil nasil eritdin o karni,mideyi onu anlat bize,belki bizde yapabiliriz....koydugun esarp resimleri ise bir sozle harikaaa.................belki bende yaparim,badiyle giyerim zemuszemus

ben bunu çocukken ablamla yapıp evcilik oynardım tabi biz dikişsiz yapıyorduk onun yerine arkadan bağlıyorduk vayy bee şimdi moda olmuş kaydirigubbakcemile3

Ben de mudonun internet sitesine bakarken gördüm,bu eşarptan yapılan bluzu,güzel bir tunik olur yapılınca.
attachment.php

Eklentiler

• $09a44dc7-780a-443c-afd2-c0a3c2ca30d9.jpg
    $09a44dc7-780a-443c-afd2-c0a3c2ca30d9.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 998
Bende çok güzel bi eşarptan bluz örneği var yarın resmini çekip eklicem kızlar.Anchor dergisinden

Facebook dan bir arkadaşın bluzu.

Eklentiler

• $bluz1.jpg
    $bluz1.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 161
  • $bluz2.jpg
    $bluz2.jpg
    10,1 KB · Görüntüleme: 133
$IMG1674.jpg

Bu da pek bir tembel işi oldu ama gayet iyi oldu.

İki adet eşarp kullandım.

Koltuk altı hizasından en aşağı uca kadar makineyle düz dikiş yaptım.

Omuzdan kolun ucuna kadar açık kalacak şekilde eşarpları birbirine diktim.

O nokta dikişlerin üzerine de önlü arkalı birer taş işledim.

Hepsi bu kadar. Yalnız sıcaklarda püfür püfür mü olur yoksa pişirir terletir mi hiiiç bilmiyorum. Görürüz havalar ısınınca. =)
ALINTI

$img-1055.jpg tülbentten yapılmış..göğüs altından birleştirmeyi yaparken dantel örülmüş

X