Rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalanlar var mı?????

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39

MERHABA ARKADAŞLAR
rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalanlar var diye duydum
sizde duydunuz mu nedeni ne olabilir
bende dün çektirdim radyomar fındıkzade subesinde çok gelişmiş teknolojileri var ve karınca ısırıgı gibi bile degil sıfır agrısız sızısız sonuçlar olumlu beni herşey yolunda.

ben de orda cektırdım...çok başarılılılar....filmden sonra 2 kere adet oldum...ama hamile kalanda var....

aaa bende c.tesi istanbul tüp bebek merkezine suzan hn a gidicem...aşılama yaptırmak istiyorum..

canım tüplerde olan küçük tıkanıklıklar bu işlem sırasında açılabiliyormuş, bir de rahime verilen ve tüplerden geçen sıvı dezenfektan görevi görüyormuş, yani geçtiği yerleri temizliyormuş, galiba bunların etkisi....

ben de hsg çekildikten yaklaşık 2 ay sonra hamile kaldım. Allah herkese nasip etsin.

[/B]
aşina darısı başımıza inşallah

inşallah canım, bence hiç ertelemeyin, benim ilkinde çekilemedi ikinci kez denendi, acı ağrı oluyor ama hamilelik haberini alınca herşeyi unutuyorsun, o melek yüzlü cennet kokulu bebişlere kavuşmak için o kadar acı çekmek zor değil, Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

kesinlikle aşina katılıyorum sana benimde zor çekilmişti ama katlanılıyor...

merhaba arkadaşlar
ben biraz doktorlardan utanıyorum da :) ne kadar saçma degil mi
beni görsenin hiç öle demezsiniz ama iş konulara gelince utangaçlık başlıyor
ben fındıkzadede radyomarda yaptırdım temiz çıktı sonuçlar ve hiç agrı yoktu
bu arada nix cim istanbul tüp bebek merkezi bu konuda iyi diyorlar
özelliklede aret bey hakkında
ben aret beyde başlayacagım

deniz evet aret beyi bende duydum ama eşim erkek dr istemiyo diretti...bende suzan hn dan randevu aldım...

MERHABA ARKADAŞLAR
rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalanlar var diye duydum
sizde duydunuz mu nedeni ne olabilir
bende dün çektirdim radyomar fındıkzade subesinde çok gelişmiş teknolojileri var ve karınca ısırıgı gibi bile degil sıfır agrısız sızısız sonuçlar olumlu beni herşey yolunda.

Mrb.Ben rahim filminden 2 ay sonra hamile kaldım.Ama bebeğimin kalp atışları olmadığı için aldırmak zorunda kaldım.Rahim filmi ile yapışıklık varsa kanallarda onlar açılıyor.

sizlerin yorumlarını okurken üye olmaya karar verdim..sanırım siz aret kamar dan bahsediyorsunuz...denizli den ist gittiğini duymuştum çok iyi bir doktordur...bende bugün rahim filmi çektirdim umarım faydasını görürüm...

sizlerin yorumlarını okurken üye olmaya karar verdim..sanırım siz aret kamar dan bahsediyorsunuz...denizli den ist gittiğini duymuştum çok iyi bir doktordur...bende bugün rahim filmi çektirdim umarım faydasını görürüm...

kızlar merhaba .. ben 6 ay önce dış gebelik geçirip ameliyat olmuştum... farklı bi doktora gittim geçenlerde o da rahim filmi çekmek istedi gün verdi.... adetin 3. günü bakalım ne olacak çokta korkuyorum arkadaşlardan duyduğuma göre çokta acılı oluyormuşş.....

rahim filmi çok basit bır olay.korkacak bır sey yok hıssetmedım bıle bıttı mı dıye bıle sordum...anestesı olmadan yapıldı..

X