çatlatma iğnesi olup 4 gün sonra beta 16,28 kan test yaptıran varmı

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
Slm arkadaşlar ben 14.de çatlatma iğnesi vuruldum 19.da kan testi yapıldı beta 16,28 çıktı yardımcı olurmusunuz

arkadaşım çok erken yapılmış kan testi,ilaçların etsiylede hcg değeri fazla çıkabiliyormuş,ama tabiki doktoruna danışmanda fayda var.dediğim gibi daha çok erken bence.ama inşaaaallaaaahh hamilesindir.

bende ayın 20 sinde çatlatma iğnesini oldum.ama doktor beni test için çağırmadı.adetin geçerse gel dedi.inşallah güzel haberler alırız.ayrıca bukadar erken kan testinde çıktıysa,bence idrar testide yap ondada çıkar ozaman.

çatlatma iğnesinin içeriği hcg hormonu zaten..çok erken yaptırmışsın..10 günden sonra gerçek değer çıkmaya başlar kanda..hatta doğru sonuç için 15 gün sonra bakılır..seni yanıltmasın bu değer..

arkadaslar benımde kafam cok karısık catlatma ıgnesınden 10 gun sonra test yaptım ıkıncı cızgı hafıf sılık cıktı bendede degısıklıkler var ama bılmıyorum yardım edın

ben çatlatma iğnesini aşılamadan önce yaptırdım doktorum 2 hafta sonra kanda çıkar demişti ben 12 gün sonra idrar testi yaptım çok az belli oluyodu 2 gün sonrada kan tahlili yaptım çıktı inşallah sendede vardır ben şuan 10 haftalık hamileyim.

Suanki yaptirdigin kan tahlili catlatma ignesinin icinde bulunan hcg hormunundan dolayi cikti. Ignenin etkisi 6-10 gün icinde kaybolur yani bundan önce yapilan idrar ve kan testleri yaniltici cikar. Bende 7.günümde yaptirmistim 57 cikmisti 14.gün 7 cikti ama gebelik yoktu. Idrar testi yaparak ignenin etkisinin kaybolmasini takip edebilirsin 8. veya 9.günden sonrada yapilan idrar testine güvene bilirsin bence cünkü degerin zaten 14 küsür cikmis sanirim 3 güne kalmaz etkisi kaybolur sen sonrasina bak.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bende bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. çatlatma iğnesinden 2 gün sonra progestan kullanmamı söyledi dr. bunları kullanıp hamiş olan var mı cevaplarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bende bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. çatlatma iğnesinden 2 gün sonra progestan kullanmamı söyledi dr. bunları kullanıp hamiş olan var mı cevaplarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

merhaba bende 26 ekim de çatlatma iğnesi oldum 2 gün sonra dediğin gibi progestan iç bitir dedi kullandım 8 kasım da doktor idrar testi yaptı negatifti tabii
doktora dedim çok erken değilmi
regl günüm 14 kasımda doktor testi tekrarlarız dedi şu an ne olacak bilmiyorum ayın 14ünü bekliyorum inşallah hamişimdir inşallah sende ve tüm bebek bekleyenlerde hamiledir
:KK1:

Son düzenleme:
merhaba bende 26 ekim de çatlatma iğnesi oldum 2 gün sonra dediğin gibi progestan iç bitir dedi kullandım 8 kasım da doktor idrar testi yaptı negatifti tabii
doktora dedim çok erken değilmi
regl günüm 14 kasımda doktor testi tekrarlarız dedi şu an ne olacak bilmiyorum ayın 14ünü bekliyorum inşallah hamişimdir inşallah sende ve tüm bebek bekleyenlerde hamiledir
:KK1:

bende 28 ekimde iğne olmuştum. sormamın bir masuru yoksa sende ne gibi belirtiler oldu yazabilir misin:18:

kimse yok mu bende bitakım belirtiler var ama emin değilim. klomen çatlatma iğnesi ve progestan kullanıp hamiş olan var mı birde hamilelik belirtileriniz nelerdi yazarsanız çok sevinirim.

kimse yok mu bende bitakım belirtiler var ama emin değilim. klomen çatlatma iğnesi ve progestan kullanıp hamiş olan var mı birde hamilelik belirtileriniz nelerdi yazarsanız çok sevinirim.

Bende 5 gün önce iğnemi oldum canım. Şimdilik göğüslerimde hassasiyet, arada bir kasıklarda iğne batması, yorgunluk gibi belirtiler var. Ama bunlar iğnenin etkileri de olabilir çünkü vücudumuza yapay hcg hormonu verildi ve bu hamilelikte yükselen hormon. Yani iğne yüzünden bunlar hissediyor olabiliriz. Mecburen 15 gün geçmesini bekleyeceğim, doktor 15 gün sonra test yap dedi ama nasıl bekleyeceğim onu bilmiyorum, çok merak ediyorum :KK53:

İnşallah hamile kalırız da buradan belirtilerimizi yazariz...

reglim ayın 14 ü ama 11 inde geldi iğneden dolayı kramp oldu ve geçti, bende reglime 5gün önceden karın bölgemde bir kan pıt pıt seğrime yapar oradan geleceğini anlarım yine bu ay öyle oldu ve geleceğini anladım ama ümit işte dr kontrolü var belki hamile kalırım ümidi oldu ama regliyim yılmak yok devammmmmm geçen sen bu zaman hamile kaldım 6 haftalık düşük oldu o zaman bu seğrime olmadı ve aşırı tatlı yedim test yapmadan anlamıştım bel ve sırt ağrısı kasık ağrısı olmuştu adet ağrısından farklı

reglim ayın 14 ü ama 11 inde geldi iğneden dolayı kramp oldu ve geçti, bende reglime 5gün önceden karın bölgemde bir kan pıt pıt seğrime yapar oradan geleceğini anlarım yine bu ay öyle oldu ve geleceğini anladım ama ümit işte dr kontrolü var belki hamile kalırım ümidi oldu ama regliyim yılmak yok devammmmmm geçen sen bu zaman hamile kaldım 6 haftalık düşük oldu o zaman bu seğrime olmadı ve aşırı tatlı yedim test yapmadan anlamıştım bel ve sırt ağrısı kasık ağrısı olmuştu adet ağrısından farklı

Kendini üzme canım, kendi kendine daha önce hamile kalmışsın, demek ki kalabiliyorsun. Herşeyin bir zamanı vardır, zamanı gelince Allah bebegini verecektir. Bir sonraki ay çalışmalara devam. İnşallah önümüzdeki ay tutar :KK71:

Kendini üzme canım, kendi kendine daha önce hamile kalmışsın, demek ki kalabiliyorsun. Herşeyin bir zamanı vardır, zamanı gelince Allah bebegini verecektir. Bir sonraki ay çalışmalara devam. İnşallah önümüzdeki ay tutar :KK71:

inşallah canım allah hepimizin kucağına bebiş nasip etsin elimizden geleni yapalım gerisi allaha kalmış

arkadaşlar bende bu gün dayanamayıp test yaptım ama sonuç negatif cok üzgünüm ne yapıcam bilmiyorum. ilk kez klomen ve iğne kullamıştım çok ümitlenmiştim bazı belirtilerde olunca neyse hayırlısı buymuş deyip sabredicez. daha regl olmadım ama ümidim kalmadı. RABBİM ne verirse hayırlısını versin.:KK14::

arkadaşlar bende bu gün dayanamayıp test yaptım ama sonuç negatif cok üzgünüm ne yapıcam bilmiyorum. ilk kez klomen ve iğne kullamıştım çok ümitlenmiştim bazı belirtilerde olunca neyse hayırlısı buymuş deyip sabredicez. daha regl olmadım ama ümidim kalmadı. RABBİM ne verirse hayırlısını versin.:KK14::

İğneni ne zaman olmuştun canım? Yani üzerinden kaç gün geçti?

X