Hamilelikte yumurtlama testleri nasıl sonuç veriyor ?

E

EU2

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,yine ben bir soru ile daha geldim...:eek:

Bir çoğumuz hamilelik için ovulasyon testleri yapıyoruz..

Hamilelik elde eden arkadaşlara sorum...

1- Ovulasyon testleriniz hamile olduğunuzu henüz bilmeden evvel yumurtlama sonrası nasıl çıkıyordu

2- Yumurtlama olduktan sonraki günlerde ve hamileliğinizi öğrendikten sonra nasıl çıkıyordu ?

evet arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yaedım etsin
lütfeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bende cok meraak ediyorum, buna benzer bir konu acmistim kendimle ilgili ama kimse pek yazmadim. Acaba kimse bilmiyormu?

benim ovulasyon testi başka marka ile denedim yok dencek kadar silikleşmiş..daha koyuydu.ama hep kontrol çizgisi daha koyuydu..hafta sonu bakamadım..yoksa ben yumurtlamadım mı diye aklımda
soru işareri var
...

Son düzenleyen: Moderatör:
kafam çok karışık...belim de hafif ağrı var..salak gibi hissediyorum kendimi..uyuşuk gibiyim ..:bbo:

adetime de çok var daha yaaamirmirmirmir

yerden birşey alıp eğilirken belim ağrıyor gibi..sıyırdım galiba kafayı...benneyaptımki
bunlar psikoljik mi bilmiyorum..arada kasıklara kramp giriyor...
yumurtalama bitti diye düşünsem neden kramp giriyor? sizlerde nasıl durum ?

Bademcim gerçi hamile olanlara sormuşsun ama ben de bu ay kullandım ovulasyon testini.Kontrol çizgisi kadar koyu olmadı hiç ama 13 yada 14. gündü net hatırlamıyorum öncekilere göre daha koyuydu ve çabuk koyulaştı.Kibele daha önce kullandığı için bana ''ikisi aynı koyulukta olmayabilir ne kadar hızlı koyulaştığına da dikkat et'' demişti.Umarımyardımcı olmuştur canım benim de yarın adet günüm bakalım nolcak:nazar:

kendi kendimizi böyle yıpatıyoruz canım yaaaa ah keske sana hamilesin diyebilseydim inşallah öylesindir canım

Bademcim gerçi hamile olanlara sormuşsun ama ben de bu ay kullandım ovulasyon testini.Kontrol çizgisi kadar koyu olmadı hiç ama 13 yada 14. gündü net hatırlamıyorum öncekilere göre daha koyuydu ve çabuk koyulaştı.Kibele daha önce kullandığı için bana ''ikisi aynı koyulukta olmayabilir ne kadar hızlı koyulaştığına da dikkat et'' demişti.Umarımyardımcı olmuştur canım benim de yarın adet günüm bakalım nolcak:nazar:

Canım peki yumurtlama gününden sonra deneme amaçlı test yaptın mı hiç ? devam etti mi koyuluk yoksa silik mi çıktı iyice ?

İnşallah adetin gecikir ve hamile olursun canım :Saruboceq:

Evet canım yaptım çok çok silikti yumurtlama bitmiş demek dedim ama o koyuluk sadece dediğim 2 gün diğerlerine göre belirgindi

İnşallah adetin gecikir ve hamile olursun canım :Saruboceq:

İnşallah canım İnşallah hepimiz için...Hatta bu ay dedimki sonunda çift çizgiyi görmek nasip oldu(ovulasyon testi de olsa) maalum gebelik testlerinde görmek hiç nasip olmadı..:çok üzgünüm:

Benim kürtaj sonrası ovulasyon testlerim çok koyu çıkıyordu..yani yumurtlama olmadığı halde varmış gibi..dr Lh kitleri de gebelikte pozitif sonuç verebilirler demişti..şimdi ikisi koyu değil..o zaman hamilelikte yok belki diyorum..ya da daha erken mi...

imza kafayı sıyırmş bir arkadaş..badem.....-tatlicadiarzu-

canım bugün kaçıncı günün?

rep hakkım dolmuş,özel mesajda saatler sürüyor belli zamanın geçmesi...

bazan 25-26-28 değiişiyor yani oynama olabiliyor bir kaç gün.. kürtaj sonrası değişti adet düzenim..daha az geliyor.eskiden 1 hafta sürerdi şimdi 4 gün sürüyor...
ya smhsmh ovulasyon testi konusunda tecrubeli sanırım ona da sorsak bir ....

sende akıntı var mı bu günlerde? kasıklara kramp giriyor mu arasıra

X