Sivilceli Ciltler Aknilox jel kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben kullandım zararı yok faydası çok ama kalıcı değil devamlı kullanmak lazım =))

bende kullanmıştım bir zamanlar bende hiçbir işe yaramamıştı umarım sende yarar

benim kardeşim kullandı çok işe yaradı sonradan ben de kullandım sadece sivilcenin üstüne sürüyosun geçiriyo dene derim bi

ya bnm doktorum bu ilacı wrdı ama bı halta yaramadı
ve iğrenç bi kokusu wr acaıp alkol içeriyo...: (

ya bnm doktorum bu ilacı wrdı ama bı halta yaramadı
ve iğrenç bi kokusu wr acaıp alkol içeriyo...: (

bende 1aydan beri kullanıyorum biraz işe yaradı.sen nakadar kullan ki?etkisini görmen için 2ay kadar kullanman gerek..
alkol içermesi dha iyi yakıp kurutuyo

ben de kullanmaya başladım %2lik olandan. alnımdaki sivilceleerden dolayı doktor verdi. bakalım inşallah işe yarar. uzun süreli kullanmak lazımmış, 2haftada falan hemen sonuçbekleme dedi.

banada doktor önerdi ilk başladığımda %4 lüktü şimdi %2 lik ve özel dönemler yaklaştığında çıkıor bir tek oda 2 hafta içinde kayboluor bende işe yaradı

yok bişeye faydası zaten zamanla sürmekten sıkılıyorsun ben kullanndım fayda yok yani zamanla yeniden çıkıyor.

bende kullanmıştım ilk başlarda işe yarıyor sonra hiç etki etmiyor.boş yani

aknilox jeli ayağımın altında çıkan siğil için vermişti doktor. her gece sürüyordum. ve siğil resmen soyula soyula bitti. benim de sivilce izlerim çok belirgindi o zaman. sivilcelerim geçmişti ama. hiç yoktu yani. akniloxu yüzüme de sürmeye karar verdim. bir süre sürdüm. yüzüm soyuldu biraz. ama kıştı o zaman. güneşte sürmemem gerektiğini düşünüp kışın yaptım. biraz geçti izler.üzerinden biraz zaman da geçince şimdi artık izler belli belirsiz. çukurlar çok hafif. kızarıklıklar daha da hafif. ama ben onlar da gitsin istiyorum. doktora sorup tekrar deneyebilirim açıkçası.

Bende doktor tavsiyesi sonucu kullandım. Kalıcı değil geçici bir çözüm. Ama etkili. Benim sivilcelerimi 2 gün içersinde köreltmişti. Kullanmayınca tekrar çıkıyo tabi. (Cildim yağlı.)
Kokusuna gelincee uhu, bali, tiner bu tarz yapıştırıcı kokularını sevenlerin çok hoşuna gidecektir eminim. Şahsen ben seviyorum kokusunudelikafadulden delikafadulden

Hem kızım hem de oğlum ergenlik sivilceleri için kullandılar.
Eğer düzenli kullanılırsa ve beslenmeye de biraz dikkat edilirse faydası oluyor.
Ancak bırakınca yeniden sivilce çıkmaya başlıyor.

:ecrin_bebek:ben doktor tavsiyesiyle kullandım differin,aknılox ve pantenol 1 hafta bile sürmedi geçmesi cildi kurutuyo biraz ama nemlendiri ile destekledim ben bide bunları sürmeden önce gülsuyuyla yüzümü iyice temizleyip öle uyguluyodum çok memnun kaldım tevsiye ederim.............:nazar:

Bana yazın doktor vermişti,ama siyah noktalar için gitmiştim kaydirigubbakcemile3
1-2 gün tüm yüzüme sürdüm ama siyah noktalara pek iyi gelmediğini düşündüm,çünkü tüm yüzde öyle hemen soyulan bir krem olunca insan rahatsız oluyor(gece de olsa)
sivilcelere iyi geliyorsa,durun hemen sürüyorum :eek:

Ben aknilox jeli seviyorum diğerleri gibi tahriş yapmıyor sivilce çıkartmıyor yüzü kızartmıyor. Ahım şahım olmasade etkili sayılır.

ben 4 ay roccutanne kullandım daha önce sivilcelerim aşırı çıkmıyo artık özel günlerimde yaklaştığında filan çıkıo ve küçük. ben aslında izler için gitmişdim doktora bana bunu yazdı ilk kez kullancam nasıl bişi. nasıl etkileri var bana yazar mısınız. yüzüm soyulacak mı şimdi benim ama ya benim okulum var. kızarıyomu çok mu soyuluo ben daha bugün aldım. deneyip görcess:sm_confused:

X