Kızlar yadım, mutfak dolaplarım için!

nil35

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
117
2
arkadaşlar ben mutfak dolaplarımın kapaklarını folyolarla kaplamak istiyorum.kullanan varmı ???.temizlerken kabarırmı ne yapayım yardımcı olurmusunuz.evim 7.kat mutfak öncephede akşama kadar güneş alıyor havadar bu bilgileride vereyim inanın acil yardımınıza ihtiyacım var.

topiklerde vardı canım mutfak dolabını yapışkan kağıtlarla kaplayan..
memnunlardı araştır sitede bulabilirsin..

arkadaşlar ben mutfak dolaplarımın kapaklarını folyolarla kaplamak istiyorum.kullanan varmı ???.temizlerken kabarırmı ne yapayım yardımcı olurmusunuz.evim 7.kat mutfak öncephede akşama kadar güneş alıyor havadar bu bilgileride vereyim inanın acil yardımınıza ihtiyacım var.

canım ben tezgahın karşısını kagıtla kapladık,kalitelisini alınca hiç bişe olmuyo merak etme ama hava kalmasın aralarında iyi yapıştırınca hiç bişe olmuyo gönül rahatlıgınla yapabilirsin canım...

Benim mutfak dolaplarım yağlı boya, eski modeldi. 5-6 yıl önce kiraz rengi kapladım. Hala kullanıyorum, mis gibi. Deterjana da dayanıyor, güneşe de. Sadece kaplarken hava kalmamasına ve kenarlarda boşluk kalmamasına dikkat et ki zamanla açılma yapmasın.

sağolun arkadaşlar nursel nasıl kaplaması zormu ve marka varmı kipa ve koçtaş da varmı bilmiyorum.arkadaş carrefoursa da görmüş 9tl ve 3tl arası fiyatlar dedi.bu hafta sonu gidip bakmak istiyorum..

X