kızlar su gibi akıntım var diyip geçmeyin aman diikkat

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar dün geceden beri hastanedeyim. dün sabah su gibi akıntım oldu kokusuz bildiğiniz su agrı sancı yokdu önemsemedim akşam birdaha olunca hemen drumu aradım.hemen acile gitmemi söyledi acilde pet gibi bişeyle test yaptılar birde kan tahlili lökasit seviyem yükselmiş ve crp diye bir deger 16.5 e çıkmış işin aslı enfeksiyon kapmışım.bu enfeksiyonda kesenin zayıflamasını saglıyomuş şimdi evde 1 hafta hiç kalkmadan istirahat edicem yoksa kese su sızdırımış yada dogum başlarmış bu hafta çok önemliymiş antibiyotik tedavisi görücem 1 hafta sonra kontrol var umarım kötü şeyler olmaz. bazen okuyorum su gibi akıntım var diye yazan arkadaşlar oluyo aman dikkat 20. haftadan sonra bu durum tehlikeye işaret.(bu arada ben 21 haftalık hamileyim

Canım merhaba...
Aynen sana katılıyorum. Bu olayı ben de 14 haftalıkken yaşadım. Aynı işlemler bana da yapıldı. CRP yüksek çıktı. bebeği kaybedebileceğim söylendi ve 10 gün yatak istirahati verildi. Bu arada başka bi doktora daha gittim ve kan değerlerine bakılmasının yanısıra ıdrar kültürünün de mutlaka yapılması gerektiğini söyledi. ıdrar kültüründe vücudumdaki enforksiyona karşı dirençli, duyarlı olan antibiyotik grubu da belirleniyor ve ona göre antibiyorik kullanılıyor. Ben4 hafta antibiyotik kullandım. ılk iki kutudan sonra idrar kültürü yapıldı ve kullanmış olduğum antibiyotiğe karşı dirençli bir bakteri varmış bende dolayısıyla boşu boşuna kullanmış oldum. Başka ilaç verildi ve Allaha şükür atlattım. Darısı başına..

ben ilkönce 5 gün kullanıcam sonra tekrar tahlil yapılıcak. ama bu yatma işi çok zor helede benim gibi bakıcak kimsesi olmayanlara allah yardım etsin. ben bi fitil birde antibiyotik kullanıyorum

arkadaslar merhaba...13 haftalık banada oldu 2 kez ama az geldı sıvı fazla gelmedı su gıbı onemsemedım 15 haftalıkken dr. gıttım kontrole herhangı bısey soylemedı cok sukur bebegın saglıklı dedı..sadece esı bıraz asagıdaymıs..suanda 16 haftalıgım sımdı tekrarlarsa az bıle olsa gıdeyımmı dr..

canım çok geçmiş olsun bendede çıkmıştı o dediğin haftalarda sonra kültür istediler ama ben o arada bol bol su içtim ve çok fazla meyve yedim hep kalın giyindim sırtımda yelek ayağımda patik ve kültürde hiçbir sorun çıkmadı böylece antibiyotik tedavisi görmek zorunda kalmadım

geçmiş olsun canımmm işte en ufak bişiy bile ne kadar tehlikeli olabiliyo durumu çevremizdekilere anlatsak normal hamilelikte olur derler ama değil işte kişi kendinin doktoru olucak özelliklede hamilelik döneminde öyle kocakarılara filan danışılmıycak onlara göre herşey çok normal

benimde çok fazla sarı e yoğun akıntım var ve t.i.t yapıldı lökosit değerim yüksek çıktı 5 günlük bir antibiyotik kullandım ( suprax) 15 gün sonra tekrar t.i.t yapıldı azalmış ama doktorum riske atamam dedi macmiror sanırım adı fitil ve tekrar suprax antibiyotik verdi şimdi akıntım su renginde ama kıvamı normal akıntı gibi düzeldi sanırım 15 gün sonra tekrar kontrolüm var tekrar yapar heralde test

canım çok geçmiş olsun bendede çıkmıştı o dediğin haftalarda sonra kültür istediler ama ben o arada bol bol su içtim ve çok fazla meyve yedim hep kalın giyindim sırtımda yelek ayağımda patik ve kültürde hiçbir sorun çıkmadı böylece antibiyotik tedavisi görmek zorunda kalmadım

drum banada dedi bol bol meyve ye kırmızı ve beyaz et tüket bünyeyi güçlü tut diye.birde arkadaşlar siz nasıl yattınız ben koltukda sırtıma yastık koydum bacaklarımı uzattım bu yatmak sayılır herhalde o panikle dra sormayı unutmuşum bu ayrıntıyı.yoksa gidip yatatgımda tam anlamıyla yastıga başımı kouypmu yatayım

canım başın alçakta ayakların yükskte yani başının altına normal bir yastık koy ayaklarının altınada 2-3 yastıkla destek çık ben bu şekilde yattım 6. haftamda kanamam vardı progestan kulandım şükür ki bebeğim hala benimle

X