Karınca yumurtası yağı KREMİNDEN SONUÇ ALANLAR

mine81

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
144
0
merhabalar.konuyla ilgili çok fazla yazı var.bu başlık altına sadece olumlu sonuç alanlar :
hangi markanın,
yağı mı kremini, kullandığını
kaç seansın herbiri kaç gün kullandığını;
orjinalliğini anlamak için önerilerini(kokusu, kıvamı,rengi,vs..)
fiatı,nerden aldığı(internet veya şehir)
paylaşırsa,çok faydalı olacağını düşündüm.
LÜTFEN SADECE OLUMLU SONUÇ ALAN YAZSIN.SORU VEYA SOHBET İÇİN BAŞKA BAŞLIK AÇABİLİRSİNİZ.
kılsız mesut günlere :)):eek::nazar:

slm canım ben yağını bayadır almıştım ama tembellikten kullanmamıştım geçen ay bıyıklarımı alınca süreyim dedim dört gün boyunca gece yatmadan önce sürdüm ve şuan almak için hiç birşey çıkmadı bekliyorum heyecanla galiba çııkmayacaklar sarımsı bişiler olmuş tabi tüyden bile inceler hayrettt ettimmmmmmmmmmmmm

bence kremi yerine direk yağını kullanın sonuçta kremde yağından yapılıyor ama krem kıvamını alması için bişiler konulmuş
yağı daha etkili

arkadaslarr benimde gobegimin alt tarafinda ve ust tarafinda tuylenme varr cizgi seklinde bende bunladan kurtulmak istiyorumm ve o bolgeye jilet yada agda surmek hic iyi deil yani cogaltiyoo e karinca yagini surmedne oncede surucegin bolgeyi temizlemen lazim nnasil olucak bu iss varmi baska yolu arkadaslar?

arkadaslarr benimde gobegimin alt tarafinda ve ust tarafinda tuylenme varr cizgi seklinde bende bunladan kurtulmak istiyorumm ve o bolgeye jilet yada agda surmek hic iyi deil yani cogaltiyoo e karinca yagini surmedne oncede surucegin bolgeyi temizlemen lazim nnasil olucak bu iss varmi baska yolu arkadaslar?

evet yaa bu konuda benimde sıkıntım var şuan hamileyim hamilelikten dolayı göbeğimde biraz tüylenme oldu.. şimdi bir uygulama yapmayı düşünmüyorum ama doğumdan sonra bu tüylerden nası kurtulacam bilemiyorum.. bu bölgeyi temzilemeden bu krem veya yağı kullanabilirmiyiz acaba ? bilgisi olan lütfen cevap verirse sevinirim

slm kızlar bende burdaki yorumlara bakıp gidip gutto aldım.(20 tl) cumartesi gününden beri kullanıyorum.tüylerim geç çıkıyor gibi,önceden olsa fışkırmışlardı bir günde :) bakalım tüylerin zayıflamasına da yardımcı olacak mı olmazsa artık lazere gidecem bıktım sürekli alternatif çözümler aramaktan.. sonuçlarını yazarımmm

kızlar ben de kullanıyorum bu kreim ilk seanstayım daha kesinlikle tüyler çok geç çıkıyo. hem limon ve tuzla beraber yapıyorum. eve azaltıyo ama galiba tamamen bitirmicek bu tüy olayını gutto. üzerinde tüyleri azaltmaya yardımcı yazıyor. tabi benim için azalması ve geç çıkması çok büyük gelişme.

peki kızlar kremi hergün mü sürüyorsunuz ay bende alcam nolur bişey yazın

X