Lekeler, Çiller Lazerden sonra yanagimda olusan beyaz leke :(((

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Deryaaa26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
13
0
35
Merhaba kizlar,

Ben uzun suredir yuzume lazer yaptiriyorum, son 3'4 aydir yanagimda yuvarlak sekilde beyaz bir lekenin oldugunu fark ettim. Lazerden sonuc almadigim icin 1bucuk ay once birakdim. Kendimde beyaz tenli oldugum icin bu leke cok fark edilmiyor, ama allik falan surunce yanagima diger yerler alligin rengini aliyor lekeli olan yer ise daha acik kaliyor. Ben simdi solaryuma gitmeyi dusunuyordum, ancak ya solaryumda yuzumun diger yerleri kararirda lekeli olan yer kararmazsa?? Sizce boyle birsey olabilirmi?? Egerki oyle birsey olursa bu leke cok daha belirgin olacak esmerlesecegim icin.
Ben bu lekeden nasil kurtulabilirim kizlar ya :çok üzgünüm:

Bence lekenin olduğu yer beyaz kalabilir.Cilt doktoruna gitmeni tavsiye ederim böyle şeyler ihmale gelmez.Geçmiş olsun. a.s.

canım çok geçmiş olsun bu gidişle vazgeçicem lazerden bende ..cilt dr una görün bakalım üzülme

bende simdik tam o beyaz lekeler nasil gecer diye bakiyordum.senin yazini gördüm , bak sakin soliye gittme o yer daha yok büyür, benden demesi doktora git. bende bu cuma doktora gitcem baklim ne diycekler yaz geliyo vallah üfff

bende bacaklarıma lazer yaptırmıştım ama kocaman beyaz lekeler oluştu doktora gittim zamanla geçer dedi ama bidaha asla lazere falan gitmem.ayrıca doktor sakın güneşlenme dedi lekeler daha da belirginleşirmiş.

X